Witam,
Siostra moja miała dwa miesiące temu operację. Usunięto jej część kobiecych narządów rodnych, kawałek jelita grubego i cienkiego. Operacja była więc b. cięzka. Stwierdzono raka. Badania krwii itp. mówią, że powinno być dobrze. Miała kilka wlewów. Jednak po tych dwóch miesiącach czuje się gorzej niż zaraz po operacji. Szczególnie źle poczuła się po wlewach. Wizyty u lekarzy kończą się stwierdzeniem:" miała pani ciężką operację ". Ale do licha! Czy naprawdę musi tak być? Przecież to dwa miesiące już po. Każdego dnia powinno być lepiej. Podobno wlewy mogą spowodować zapalenie jelit. Jest pod opieką lekarską w Ełku. Ma możliwość przeniesienia się do syna do Gdańska. Jednak jest juz tak wystraszona nowymi badaniami, tak boi się dodatkowego bólu, że nie chce tam jechać. Ja wiem, że to ostatnia szansa. Czym prędzej zdecyduje się tym lepiej dla niej. Jak ją przekonać? Jak długo mogą utrzymywać się bóle po operacji? Zjedzenie czegokolwiek, łyk wody powoduje nasilanie się bólu. Jak jej mogę pomóc?