dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie C.O i hydraulika -dobra cena?

    10 grzejnikow - 4 gora 5 - dol, 2 lazienki z podlogowka, plus kuchnia. Generalnie komplet oprocz kanalizy i kotlowni. Hydraulik chce 3500 zl. dobra cena? Oczywiscie to tylko cena robocizny
    lukas3339

  2. #2

    Domyślnie

    Dobra cena

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Szczecin sma robocizna. Podłogówka 80m2 grzejniki 5 szt góra podłączenie i instalacja kotłowni bez kanalizy od 7500-9000
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: C.O i hydraulika -dobra cena?

    Woda: kuchnia, dwie łazienki, garaż, ogród.
    Kanalizacja
    Podłogowe: dwie łazienkach, kuchna, wiatrołap (koło 25m2).
    Kaloryfery coś koło 14 szt.
    Kotłownia + kwasówka w kominie
    Wejście z wodą do budynku bo budowlańcy nie zrobili + troche walenia młotem bo inny hydraulik robiąc kanalizę pod chudziakiem zrobił mi pion na środku przedpokoju .

    robocizna 5500

    Mniej więcej taką ofertę dostałem od trzech hydraulików +/- 500 pln. Odliczając 1200 za kotłownie, której w Twojej ofercie nie ma + kanalizę wychodzi cena "warszawska".

    Tak więc Twoja propozycja jest poprostu cenę rynkową. Ani jakoś tanio ani przerażająco drogo
    pozdrawiam,
    M

  6. #6

    Domyślnie

    Podłogówka 80 m2, 5 grzejników, kanalizacja- z podkuwaniem, rozprowadzenie wody : łazienka, wc, kuchnia, kotłownia, garaż. montaż kominka, kotła gaz, buforu 4000 - 5000 zł

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i grzegorz

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    PAWŁOWICE
    Posty
    221
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    kurcze jakie niskie ceny. Na jakim ja świecie żyję; U mnie zrobienie kotlowni: piec na ekogroszek 35KW 8500zł + rury zbiornik buforowy całły osprzęt, regulatory, czujniki+ robocizna 12500, dalej podłogówka ogrzewanie ścienne (bez grzejników) rozprowadzenie rur 22500zł, kanaliza z geberitami 4 szt. 11500zl. razem . = 55.000zł , acha dom metraż podłóg na dole 130m2, poddasze 100m2. Jestem przerażona!!!
    kasia
    ...dobre rady zawsze w cenie...
    Dziennik
    Komentarze

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mornixuur

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Buduję w bliskich okolicach Warszawy. Hydraulik za położenie instalacji CO, i wod.-kan. (bez montażu grzejników, pieca, baterii itp.) (z cyrkulacją) zaproponował 180 PLN/punkt (robocizna), przy czym np. grzejnik to 1 punkt, ale umywalka to 2 punkty (dopływ i odpływ).
    Uważacie, że ta cena jest:
    - OK
    - raczej wysoka
    - wysoka
    - bardzo wysoka
    ?

    Bardzo dziękuję za opinię kogoś, kto orientuje się w cenach w okolicach Warszawy lepiej ode mnie.

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar neti
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    mornixuur, cóż według mnie tak miedzy OK a raczej wysoka. Ja prawdopodobnie bede płacić 150 zł za punkt, więc można trochę taniej...

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mornixuur

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Neti, dzięki za odpowiedź.
    A czy Twój wykonawca też liczy punkty w ten sposób? Bo to bardzo zmienia liczbę punktów w domu, czy odpływ jest oddzielnym punktem, czy liczy się razem z dopływem.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał mornixuur
    Buduję w bliskich okolicach Warszawy. Hydraulik za położenie instalacji CO, i wod.-kan. (bez montażu grzejników, pieca, baterii itp.) (z cyrkulacją) zaproponował 180 PLN/punkt (robocizna), przy czym np. grzejnik to 1 punkt, ale umywalka to 2 punkty (dopływ i odpływ).
    Uważacie, że ta cena jest:
    - OK
    - raczej wysoka
    - wysoka
    - bardzo wysoka
    ?

    Bardzo dziękuję za opinię kogoś, kto orientuje się w cenach w okolicach Warszawy lepiej ode mnie.

    U mnie też 180 pln/punkt ale to za ciepła zimna woda chyba lub powieszenie grzejnika. Co do kanalizacji to bierze 80 pln za punkt. Tak ja wyprowadzali mi na góre to zapłacilem 800 pln za 10 pkt. Mam 2 kible, 3 umywalki, 2 praysznice i wanna + jakieś tam odpowietrzenie.
    Pozr.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony