dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jak zamaskować kable na suficie?

    Witam
    Potrzebuję zamaskować kable wystające z sufitu. Jest to wiązka przygotowana pod projektor – kable dvi, skrętka, zasilanie. Obecnie projektor nie został jeszcze kupiony a kable sterczą z sufitu i szpecą.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kable.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	65,2 KB
ID:	340757
    Czy ma ktoś pomysł jak się do tego zabrać? Dodam że kłucie nie wchodzi w grę jako że pomieszczenie jest wykończone. Myślałem o przykryciu tego jakąś estetyczną białą puszką ale nie mogę nic takiego znaleźć.
    Dzięki z góry za sugestie.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Może jakiś kaseton sufitowy, albo tymczasowo powiesić tam jakąś lampę (nawet gdyby miała nie świecić, tylko jako atrapa) ? Jak ma być mega tanio to można przykleić do sufitu jakąś zgrabną plastikową podstawkę do doniczki, pomalowaną farbą tą do sufitów (akrylowa powinna całkiem dobrze pokryć plastik). Wszystko zależy od konkretnego miejsca, może to wyglądać dobrze a może jak "guano" w lesie.
    Mniej poważnie, w tym przedświątecznym okresie to można by tam dać .... jemiołę

  3. #3

    Domyślnie

    O jemiole też pomyślałem Opcja ratunkowa. Patrzyłem za puszkami elektrycznymi natynkowymi ale albo są za małe albo są nieestetyczne. Powisi to sobie jakiś czas więc chciałbym to zrobić ładnie.

  4. #4

    Domyślnie

    slav20 u mnie taki kabel nawet z większą pętelką wisi już 6 lati czeka na projektor (mąż twierdzi że już niedługo) na początku wszyscy się pytali czy to do wieszania się ale potem nawet i nam przestał sie już rzucać w oczy
    niemniej jednak jak coś wymyślisz to chętnie odgapię, pomysł z podstawką od donniczki wydaje sie być całkiem fajny

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    A z czego masz strop ? Teriva ?

  6. #6

    Domyślnie

    Strop mam lany - żelbeton.

  7. #7

    Domyślnie

    Jako ze swieta minely i pasuje sciagnac z kabli swiateczna ozdobe ponawiam pytanie - czy ma ktos pomysl jak zamaskowac takie kable jak na zdejciu - wystajace z sufitu? Jakas puszka czy inny podwieszany element? Podstawki pod doniczke nie znalazlem sensownej...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony