dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Akcesoria do łazienki

    Szanowni Państwo,

    mam za sobą przykre doświadczenia z serią łazienkową Grundtal z Ikei. Po około roku na stali zaczęły pojawiać się małe plamki rdzy a powierzchnia stała się szorstka. Jakby ta nierdzewna stal ikeowska trochę kiepska ...

    Teraz rozglądam się za czymś prawdziwie nierdzewnym ale w rozsądnej cenie. Nie interesują mnie wieszaki czy haczyki za kilka stówek bo nie mam takich funduszy.
    Czy możecie polecić mi jakąś serię, producenta sprawdzonego, takie akcesoria które sprawdzą się w łazience i nie będą rdzewieć - za wyjątkiem białego plastiku. Biały plastik nie będzie pasował do mojej łazienki.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dymitr

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-541
    Posty
    6

    Domyślnie

    Łazienka to oczko w głowie mojej żony, ale ona wszystlo zamawia ze sklepu internetowego. parę rzeczy też do kuchni tam kupiła, co jak co, ale faktycznie ta łazienka.plus promocje ma spoko i szybko kurier przywozi towar, spróbuj poszukać sobie tam, my juz mamy zaufanie do nich bo jak mówię, co rusz coś się stamtąd domawia- na pewno będziesz zadowolona

  3. #3

    Domyślnie

    podepnę się pod temat, moje koszyczki na przybory pod prysznicem są pokryte rdzą i szukam zamiennika w przystępnej cenie
    zerknęłam na stronę lazienki.plus, jest tam spory wybór ale nie bardzo wiem jakie właściwości, z czego powinien być taki koszyk zrobiony żeby nie dopadła go rdza

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dymitr Zobacz post
    łazienka.plus promocje ma spoko i szybko kurier przywozi towar, spróbuj poszukać sobie tam
    poszukałam, znalazłam w fajnej cenie akcesoria Grohe, zamówiłam, odebrałam w paczkomacie płacąc 14 zł za przesyłkę a i tak wyszło o wiele taniej gdybym takie same wieszaczki i drążki Grohe kupiła u siebie w stacjonarnym sklepie. Jestem zadowolona.

  5. #5
    Banned
    justynkamm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-011
    Posty
    20

    Domyślnie

    Ja dopiero w następnym roku biorę się za remont łazienki ale mi się podoba twoi-architekci.pl/wp-content/uploads/2014/03/nowoczesna-lazienka-w2-1023x535.jpg coś takiego – stonowana A w ogóle jakiej wielkości łazienkę masz, jakieś określone kolory, styl ??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony