dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: czy trzymacie swoje psiaki w domu?

Głosujących
248. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    203 81,85%
  • nie

    45 18,15%
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 267 z 267
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kluseczka_123
    Mój pies śpi w domu, oczywiście... to domowe zwierzę Ale pod kołdrę bym go nie wpuściła... każdy w domu ma swoje prawa pod kołdrę wchodzi tylko mąż
    No oczywiście, że nie pod kołdrę... też nie wpuszczam, za gorąco po prostu, na kołdrze to co innego, luzik

  2. #262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Azalko
    Z labkami to calkiem smiesznie jest , bo jak nie do budy to na kanape , a to sa psy lubiace cos calkiem innego .Wystarczy poczytac opis rasy .
    Tymczasem ogolnie uwaza sie , ze to psy rodzinne i leniwe , a nic bardziej mylnego .
    Wiekszosc labkow czy pseudolabkow popada w takie znudzenie , to fakt , ale ...

    LeoAureus
    Calkiem slusznie , na kolderce , a jak za zimno to polarek na plecki
    Moj Maz wczoraj prosil o koc , zeby Mu podac , wiec pytam czy Mu zimno , a On na to , ze Jemu to nie, ale Pablis sie trzesie

  3. #263

    Domyślnie

    mój kolega kupił takiego tylko ne czarny a taki "cielisty" małe to jeszcze i cąłkiem sympatyczne ja bym go wziął do domu a on kupił mu budę ale już taką z bajerem pod tytułem przedsionek i jak wytłumaczyć łosiowi jednemu żeby nie budował mu kojca i to wyłożonego kostką?

  4. #264

    Domyślnie

    Buda zacna rzecz. Musi być w przypadku posiadania psa i nie obecności pańciów w domu przez czas dłuższy ( praca ). Sam taras czy przedsionek niewiele dają, kiedy wieje i leje.

    Nasz wilk owszem, nie powiem, budę wypasioną ma - do której nie zajrzał z rok. Za to uwielbia wpadać do niej i imprezować - roczna jamniczka. Słychać tylko jak szarpie za kołderkę , warczy , szczeka i strasznie się jej podoba , bo jak z niej wychodzi to aż puchnie z dumy ( "ale ją nałomotałam , słyszeliście ??" )

  5. #265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał facet27
    mój kolega kupił takiego tylko ne czarny a taki "cielisty" małe to jeszcze i cąłkiem sympatyczne ja bym go wziął do domu a on kupił mu budę ale już taką z bajerem pod tytułem przedsionek i jak wytłumaczyć łosiowi jednemu żeby nie budował mu kojca i to wyłożonego kostką?
    Jak czytam cos takiego to zaraz cisnienie mi skacze do gory .

  6. #266

    Domyślnie

    W domu... Kotów 5 i psica jedna, akita 26kg. Łapy wycieramy, a piach i tak jest. Koty śpią z nami i z dziećmi, psica czasem przychodzi do łóżka na zaproszenie, do dzieci się ładuje bez zaproszenia. W nocy spi w naszej sypialni na kocyku. Właśnie ze wzgledu na futrzane towarzystwo mamy gres w większej części domu. W pokojach parkiet olejowany - się rysuje pazurami. trudno. Kłaki SĄ i tyle. Sprzątam częściej i już. I powiem, że ze względu na symbiozę ludzko-zwierzęcą tylko w domu. Na dworze owszem długo bardzo, bo ciekawie jest, ale ponieważ psica jest najbardziej wyprzytulanym i wycałowanym członkiem rodziny to w domu ma stałe miejsce. Dodam, że syn na psy uczulony, co sie okazało ku memu zdziwieniu, bo od noworodka ma kontakt z psami i żadnych na psy objawów alergicznych. Na pyłki czasem tak, ale na psy nie.

  7. #267

    Domyślnie

    są psy bezzapachowe, np. chow-chow (nie wiem czy tak się pisze czał-czał)


    Niestety chow-chow są bezzapachowe....pod warunkiem regularnego kąpania i kontrolowania gruczołów okołoodbytowych

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony