dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1107

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Rozważam ofertę okien "URZĘDOWSKI", proszę o opinie.

  2. #2

    Domyślnie

    Przeszukaj archiwum. Było już z 10 razy..........

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam naprawde warto. wymienil miesiac temu i jest bardzo zadowolony, tylko prosze zwroc uwage na prace firmowej ekipy po cos wspominal ze szlo im to nie najlepiej. Ale jakosc okien bardzo dobra bo porownywal z innymi firmami

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Missia

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Właśnie wstawiliśmy okna Urzędowskiego. Okna piekne, jeśli patrzeć na nie z daleka. jeżeli podejdzie się bliżej to widać, że niektóre elementy są dosyć niechlujnie wykonane, transport też się odznaczył na nich. Ale w sumie zawsze mogło być gorzej. Ogólnie jestem zadowolona. I gdybym miała ponownie wybierać dokonałabym takiego samego wyboru.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Okna URZĘDOWSKI [nie wiem czy wszystkie] mają "usprawnienie" polegające na suchym szkleniu od wewnątrz. To znaczy bez silikonu - tak jak okna PVC. To się nadaje wyłącznie do krajów gdzie jest sucho i gdzie deszcz pada raz na sto lat. Aprobata nie dopuszcza takiego rozwiązania. Tak poza tym to dobra firma - nie wiem po co im to "usprawnienie".

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: pchelek dnia 2002-11-19 10:17 ]</font>

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MP27

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mam Urzędowskiego 2 lata, jakie były na początku takie są i teraz, ładne .
    Pamiętać należy żeby nie żałować WD-40 na okucia, chodzą wtedy jak masełko, ale to chyba wszystkie okucia podlegają takiej konserwacji.

  7. #7

    Domyślnie

    Tez mam okna Urzedowskiego, sa estetycznie wykonczone (w oknach jasnych dodatkowo od zewnatrz jest cos co wyglada jak okapnik, jest czarny i ma ochraniac okno przed woda splywajaca po szybie w czasie deszczu, a wiecie jaka ta woda potrafi byc syfiasta zwlaszcza jak ktos nie kocha myc okien). Jedyne co mi sprawia maly problem to to ze mam duze drzwi tarasowe i zamowilismy je z szybą P4, sa ciezkie i ciagle firma do mnie biega i kreci cos na zawiasach, bo drzwi z trudnoscia sie domykaja. pzdr

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Też mam te okna od zeszłego roku. Jestem z nich zadowolony.

  9. #9

    Domyślnie

    Czy ktoś z przedmówców może zdradzic ile płacił za okna urzędowskiego- interesuje mnie ile wytargowliście rabatu od cenu wyjciowej i ile kosztował montaż mi proponują 13% z tym ze 10 dał od ręki.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Okna za ok. 10tys zł - upustu 7%
    montaz 21 PLN (dom w stanie surowym)

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Łukasz__

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam wszytkich.tez sie zastanawiam nad oknami "Urzedowskiego" na jutro maja mi wycenic dwa okienka i zobacze jak z cenami?

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Okna 16500 zł rabat 13%. Montaż we własnym zakresie (z małą pomocą znajomego fachowca).

  15. #15
    JerryCool
    Guest
    JerryCool

    Domyślnie

    15%, cena okien po rabacie 15 tyś. zł.
    Montaż tragiczny 15 zł./mb.
    Zamontowałem tylko jedno okno, resztę - samodzielnie.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Jako ciekawostkę podam fakt, że szukając wiosną ub. roku zadawalającego mnie rabatu od cen fabrycznych okien "Urzędowski" przede wszystkim udałem się do Salonu Firmowego - Urzędowski w dużym mieście wojewódzkim. Tam z ociąganiem (wiedząc, że kupuję okna i drzwi balkonowe w łącznej ilości 16 szt. zaproponowano mi rabat 3%. Zostawiłem swój nr komórki. Po 2 tygodniach zadzwonił szef firmy z propozycją łącznego rabatu podwyższonego do 5 % który mógłbym otrzymać jeśli zamówię okna jeszcze w tym tygodniu. Byłem już po rozmowach z innymi dealerami - każdy dawał od 8 do 13% + transport gratis. Jak się z pewnością domyślacie za taką hojną ofertę podziękowałem.
    Sądzę, że jest to kolejny dowód na kryzys w budownictwie. Sprzedawcy rezygnują z coraz to większej części swojego zysku by zdobyć klienta.

  17. #17

    Domyślnie

    Mam te okna od 1.5 m-ca. Jestem zadowolony. Rabat 15%, montaż 17 zł/mb z gwarancją firmy. Montowali całkiem dobrze.To w woj.małopolskim. Pozdrawiam Tad

  18. #18

    Domyślnie

    Tad powiedz gdzie kupowałes okna . I czy dlugo walczyłeś o te 15%

  19. #19

    Domyślnie

    rabat 15% co w sumie dalo bardzo przystepna cene. polecam bo to sa bardzo ladne i wygladaja na dobrze zrobione. natomiast nie przestrzegam przed zamawianiem drzwi wejsciowych Urzedowskiego ja juz czekam 4 miesiace.

  20. #20

    Domyślnie

    oczywicie, przestrzegam przed zamawianiem dzrzwi wejsciowych Urzedowski bo czekam na nie juz 4 miesiace

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony