dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kromarek

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    6

    Domyślnie Wysuwany kosz na śmieci di szawki kuchennej

    Poszukuje pojemnika na śmieci do szafki podzlewowej który wysuwał by się po otwarciu drzwiczek i najlepiej jak by miał przykrywkę która by się uniosła .
    Szukam sprawdzonego rozwiązania.. i rozsądnego w cenie.

  2. #2

    Domyślnie

    mnie też to interesuje

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    To ja podsunę Ci rozwiązanie z pojemnikiem na odpadki organiczne.
    W blacie robi się otwór w który wkłada się tulejkę z tworzywa z pokrywką
    ( śred. jaką się uda kupić, ale nie mniej niż 10 cm ), do tego kawałek rurki która będzie dochodziła do pokrywy kubełka, w której to pokrywie należy wyciąć odpowiedni otwór. Nie musisz otwierać szafki żeby uprzątnąć obierki po np. marchewce.
    A i jedna uwaga, trzeba pamiętać o ograniczonej pojemności kubełka i od czasu do czasu wyrzucić
    Pozdro
    J

  4. #4

    Domyślnie Re: Wysuwany kosz na śmieci di szawki kuchennej

    Cytat Napisał kromarek
    Poszukuje pojemnika na śmieci do szafki podzlewowej który wysuwał by się po otwarciu drzwiczek i najlepiej jak by miał przykrywkę która by się uniosła .
    Szukam sprawdzonego rozwiązania.. i rozsądnego w cenie.
    Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Warszawy to na Racławickiej ( jakieś 200m od puławskiej ) jest taki sklep z okuciami meblowymi gdzie znajdziesz interesujace Cie rozwiazanie. Nie polecam. Spróbój wcisnąć coś do takiego kosza jak wisi na drzwiczkach - po pewnym czasie drzwi się urwą

  5. #5

    Domyślnie Re: Wysuwany kosz na śmieci di szawki kuchennej

    Cytat Napisał kromarek
    Poszukuje pojemnika...
    Kiedys byly takie kosze w IKEA. Mialy dokladnie to czego szukasz, a nawet wiecej, bo byly to 2 pojemniki pod jedna pokrywa.
    Siostra eksploatuje toto od ponad 2 lat.
    Jeszcze dziala

  6. #6

    Domyślnie Re: Wysuwany kosz na śmieci di szawki kuchennej

    Cytat Napisał maciejon
    Cytat Napisał kromarek
    Poszukuje pojemnika...
    Kiedys byly takie kosze w IKEA. Mialy dokladnie to czego szukasz, a nawet wiecej, bo byly to 2 pojemniki pod jedna pokrywa.
    Siostra eksploatuje toto od ponad 2 lat.
    Jeszcze dziala
    Sa jeszcze w Ikei ale wyjeżdżaja na rolkach i nie podnosi sie wieko!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kromarek

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    Sam znalazłem to: http://www.alveus.pl/ ( katalog/sortowniki)
    Nawet wiem gdzie można dostac od cen katalogowych 20% upustu.. tylko nie wiem gdzie to zobaczyc w realu.

    Co do kosza z ikea to fajnie ale trza go wysunąć dodatkowo..


    [/url]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał kromarek
    Co do kosza z ikea to fajnie ale trza go wysunąć dodatkowo..
    Nie! Wyjezdzal sam po otwarciu drzwi.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kromarek

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    6

    Domyślnie

    a dokładniej na rac ławickiej gdzie ten sklep?

    Co do IKEA:

    Znalazłewm: http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...56&cattype=sub

    Ale to nie ten o którym piszesz.. tamten jest na prowadnicach .
    w sklepie wszędzie gdzie jest zamontowany sam sie nie wysuwa

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał kromarek
    a dokładniej na rac ławickiej gdzie ten sklep?

    Co do IKEA:


    Ale to nie ten o którym piszesz.. tamten jest na prowadnicach .
    w sklepie wszędzie gdzie jest zamontowany sam sie nie wysuwa
    Jadąć Puławską od centrum skręcasz w prawo w Racławicką, ( na przeciwko wjazdu z Dolnej) i jedziesz jakieś 200metrów, tam jest taki skwerek, a jadąc Raclawicką jedziesz na ten budynek który z daleka jakby przegradza ulicę i trzeba odbić w lewo. w tym budynku jest chyba jakiś bank i sklep z akcesoeriami meblowymi. Tych koszy jest tam z 10 rodzjów miedzy innymi i takie o jakie pytasz

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kromarek


    Ale to nie ten o którym piszesz.. tamten jest na prowadnicach .
    w sklepie wszędzie gdzie jest zamontowany sam sie nie wysuwa

    wiesz co przypomniało mi się że w Jupiterze w sklebie z meblami kuchennymi na parterze widziałem taki super kosz który wysuwa sie jak otwierasz skrzydło i jednocześnie podnosi sie pokrywa. Cos jak ten ikeowski tylko że z pałąkiem zamontowanym pod koszem a połączonym ze skrzydlem drzwiczek i ciagnie toto prowadnice no i ikeowski nie ma ściaganej pokrywy automatycznie. Ten kosz z "Jupitera" bardzo mi się podobał ale sukinkot był drogi - jakieś 5 czy 6 stów. Sam jeszcze kosza nie kupiłem ale myslę o tym bo takie rozwiazanie jak opisałem jest dobre - nie lubie dotykać pokrywki i tez kosz mi wyjeżdza jak otwoeram szafke!

  12. #12

    Domyślnie

    A moze warto pomyslec o innym rozwiazaniu... Ja od 3 lat mam ladny kosz 30 litrowy fimy Brabantia, jest to zamykany kosz, okragly, kolor stalowy, taki na pedal. Uzywany jest codziennie, do tego jest wstawiony drugi kosz metalowy, a do tego jednorazowe torebki (tez Brabantia). Bardzo chwale sobie ten kosz, bo jest duzy i zamykany. Papier, puszki i szklo oczywiscie sa do zbierane do osobnych pojemnikow.

  13. #13

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    A moze warto pomyslec o innym rozwiazaniu... Ja od 3 lat mam ladny kosz 30 litrowy fimy Brabantia, jest to zamykany kosz, okragly, kolor stalowy, taki na pedal. Uzywany jest codziennie, do tego jest wstawiony drugi kosz metalowy, a do tego jednorazowe torebki (tez Brabantia). Bardzo chwale sobie ten kosz, bo jest duzy i zamykany. Papier, puszki i szklo oczywiscie sa do zbierane do osobnych pojemnikow.
    No właśnie! W sprawie kosza mnie interesuje ilość takich koszy w kuchni i jakby nie licząc wyszły mi trzy: na odpady plastikowo- kartonowe, na spożywcze dające się wykorzystać w ogrodzie jako kompost i inne odpady do utylizacji. No i pojawiło się pytanie: gdzie upchać taką ilość koszy?

  15. #15

    Domyślnie

    Ja mam koszy jeszcze więcej w związku z prowadzoną w mojej gminie segregacją śmieci. Na odpady organiczne (idą na kompost), na plastiki, na papiery, na szkło (3 ostatnie pozycje są odbierane przez gminę)i na całą resztę. Wszystko umieścilam pod zlewem w dużej szafce, którą mąż zrobił wysuwaną w postaci dużej szuflady. Wykorzystałam najtańsze białe, plastikowe kosze, a wieczka pomalowałam farbą na odpowiadający w segregacji kolor.

  16. #16

    Domyślnie

    Ja właśnie kupiłem mieszkanie w bloku i zastanawiam się czy lepiej kupić kosze na odpady takie zwykłe szczelne czy może siatkowe takie jak tu http://www.higiena.net.pl/produkty/s...-odpady,2,9969? Czy może jedne i drugie i np. już w nich segregować śmieci... Nie chciałbym, żeby niepotrzebnie zajmowały miejsce, ale z drugiej strony dzieki temu można utrzymać trochę większy porządek w całym mieszkaniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony