dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie co na prezent dla 8-latki ?

    przygotowuje paczke swiateczna dla 8-letniej nieznajomej dziewczynki
    i oprocz slodyczy chcialabym tez wlozyc do niej jakas zabawke albo ksiazke ale zupelnie nie wiem co jest teraz na czasie dla 8 -latek
    wsrod rodziny i znajomych nikt nie ma corek w takim wieku wiec prosze Forumowi Rodzice 8-latek pomozcie

    pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Witaj Karorka
    Widzę , że serce masz ze złota ...

    A co do prezentu ..wszystko zależy na jaką kwotę sobie możesz pozwolić :
    - dziewczynki w tym wieku preferują lalkę Baby Born firmy Zapf : jednak jest to dość kosztowna zabawka , ale można w zastępstwie kupić jej miniaturkę równie atrakcyjną z serii Mini Baby Born tej samej marki ( jest identyczna tylko znacznie mniejsza ) .
    Poza tym , lubią też wszelkie pamiętniki : szczególnie modne są te w pluszowych oprawach z jakąś sympatyczną maskotką - a tych do wyboru jest wiele ...
    Kosmetyki -tu polecam Yves Rocher lub Avon : mają serię dla dziewczynek


    hym ..jak mi przyjdzie coś jeszcze na myśl , to dopiszę ...

    Pozdrawiam spełnianiem marzeń

  3. #3

    Domyślnie

    jak moja corka miala 8 lat, najbardziej sie cieszyla gotowa glinka do modelowania albo zestawem do formowania zwierzatek z gipsu i malowania. Potem przyszedl czas na farby do malowania na szybach i na akryle do dekorowania T-shirtow.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Karorka - polecam książkę Tomasza Trojanowskiego "Kocie historie" (historia o kotach, które mówią i mają niesamowite pomysły - pięknie ilustrowana).

    Może jakiś fajny plecaczek albo kubek z jakimś fajnym rysunkiem (teraz jest ogromny wybór) albo jakiś fajny piórnik - dziewczyny lubią takie rzeczy.

  5. #5

    Domyślnie

    dzieki bardzo

    na pewno cos wybiore - teraz juz mam jako takie pojecie o tym co moze spodobac sie 8-latce - bo wlasnie zastanawialam sie czy bawia sie jeszcze lalkami a jakos nie moglam sobie przypomniec ile mialam lat kiedy mi lalki przeszly

  6. #6

    Domyślnie

    Ja swojej bratanicy 8 letniej kupilam lancuszek z wisiorkiem - kwiatkiem rozwym - kosztowal mnie ten prezent 40 zl a ona tak sie cieszyla, ciagle chodzila i ogladala sie w lustrze bardzo jej sie ten prezent podobal
    Dobrym upominkiem jest tez dezodorant oczywiscie dla 8 latki - sa takie .
    Moze tez byc fajna gumka do wlosow z ozdoba np. kosciami ( tylko nie z jakimis misiami jak dla 5 - cio latki )
    Dobrym upominkiem moze byc tez zestaw malej modelki - swiecace lakiery do paznokci , naklejane cekiny jako kolczyki, koraliki ktore sie naciaga na zylke i robi sie naszyjnik itp. Sa takie zestawy w sprzedazy - mala ma fajna zabawe
    Mozesz tez kupic sliczny, ozdobny pamietnik osobisty - w sklepie "smyk" sa fajne.
    Ojej jest wiele roznych rzeczy , ktore mozna kupic 8 -smio latce
    pozdrawiam i zycze udanych zakupow

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    polecam zestw dla małego artysty (koło 25 zł).książki - np. zetaw baśni,"Dzieci z Bullerbyn",moja w tym wieku przeczytała w 4 dni wszystkie części Harry'ego Potter'a,ale to zależy.W każdym razie wszystkim chyba dzieciom isę ta książka podoba i o ile inne są do wypożyczenia w bibliotekach,na tę są najczęściej zapisy,bo jest jeden egzemplarz (tak a propos,jak macie przeczytane książeczki,z których dzieci wyrosły,zanieście do bibliotek,ich nie stać na literaturę dziecięcą,a czym skorupka za młodu...).Są też piękne zestwy do różnych prac ręcznych,jak ktoś napisał do malowania na szkle,do robienia węzełków,koralików.moja dostała na 8 lat atlas świata z Bolkiem i lolkiem i się bardzo ucieszyła.Ciągle było podróżowanie palcem po mapie i wraca do tego albumu nieraz w szkole,teraz (ma prawie 10 lat).Wszystkie dzieciaki,te 8 letnie i starsze marzą o uwielbianych przez siebie zwierzątkach z serii Diddl - www.diddl.pl - te myszki,miś Pimboli - maskotki,breloczki,torby,pamiętniki -takie cukierkowe,ale ciut "modniarskie",jak to mówi moja Pysia.No i kazda by chciała dostać swoje "malowidła",wiadomo,ale to chyba nie warto,tak myślę.Raz kupiłam zetaw brokatowych klejów i długopisów i to był taaaki prezent,chociaz za niecałe 20 zł.Czasem trudno przewidzieć.Moje się cieszą z wszystkiego,staram się nie szaleć finansowo.

  8. #8

    Domyślnie

    o przypomnialo mi sie - a ma komputer ona? z gierek zapewne bedzie zadowolona

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    o przypomnialo mi sie - a ma komputer ona? z gierek zapewne bedzie zadowolona
    Aguś rybko .. wydaje mi się , że ta dziewczynka raczej nie ma komputera ...ale może jestem w błędzie czuję , że to raczej chodzi o dar serca - rozumiesz co mam na myśli ?

    Karorka Wypowiedz się w tej kwestii .

    pozdrawiam słonecznie

  10. #10

    Domyślnie

    Witaj Karorka,
    moja corcia (wlasnie skonczyla 9 lat) przepada za wszystkim co jest z Didl (detale podala Mimi), uwielbia serie komiksow, poradnikow Witch (dostepne w Empiku), poza tym modeline, zestawy do projektowania bizuterii (koraliki, etc) no i oczywiscie naklejki. Cala jej klasa wymienia sie naklejkami. Moze warto pomyslec o zestawie specjalnych farb do malowania na szkle (w wiekszych Empikach sa takie zestawy). Moja corka jest tym zafascynowana. Powodzenia!

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał osowa
    Cytat Napisał Agnieszka1
    o przypomnialo mi sie - a ma komputer ona? z gierek zapewne bedzie zadowolona
    Aguś rybko .. wydaje mi się , że ta dziewczynka raczej nie ma komputera ...ale może jestem w błędzie czuję , że to raczej chodzi o dar serca - rozumiesz co mam na myśli ?
    a rzeczywiscie nie zauwazylam ze napisala - dla nieznajomej dziewczynki.
    A to wycofuje gierki, ale reszta co napisalam jest nie droga a sprawia duzo radosci.
    Tak na marginesie - osowa - jestem za stara zeby mnie rybka nazywac, ale rybki w domu mam od wcoraj ale chyba mnie oszukali z mieczykami, nie dali mi parki tylko dwie panie
    pozdrawiam wszystkich

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Pytałam swoją córkę co teraz jest modne wsród dziewcząt i okazuje się, że: wszystkie czytają pisemko Witch a co za tym idzie to kupują różniste rzeczy z tym związane tzn. książk, kalendarze, kubki, długiopisy. Dalej Diddle czyli myszy, miśki, króliczka i ostatnio nawet jakiś konik z tej serii. Wszystkie dziewczyny pisują pamiętnki, albo mają jakieś zpiśniki, w kórych dzieciaki zapisują różniste wierszyki. A i ostatnio hit sezosnu to: zdjęcia piesków i kotówów w takim dziwnym ujęciu tzn. mają takie wielgaśne paszczki. No i kosmetyki tzn. błyszczyki, dezodoranty.

  13. #13

    Domyślnie

    Dziewczyny dzieki bardzo jeszcze raz

    rzeczywiscie gry komputerowe raczej nie wchodza w gre - jest to akcja przygotowywnia paczek dla dzieci z ubogich rodzin wiec nie przypuszczam zeby miala komputer
    wszystko co wiem o tej dziewczynce to to ze ma 8 lat, nawet nie wiem jak ma na imie wiec prezenty beda zupelnie w ciemno ale mam nadzieje ze sprawie jej choc troche radosci
    kupilam juz lalke (nie oryginalna baby born ale mysle ze tez fajna), pamietnik, kredki, dlugopisy, czapke, slodycze

    dzieki jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi
    pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karorka
    Dziewczyny dzieki bardzo jeszcze raz

    rzeczywiscie gry komputerowe raczej nie wchodza w gre - jest to akcja przygotowywnia paczek dla dzieci z ubogich rodzin wiec nie przypuszczam zeby miala komputer
    wszystko co wiem o tej dziewczynce to to ze ma 8 lat, nawet nie wiem jak ma na imie wiec prezenty beda zupelnie w ciemno ale mam nadzieje ze sprawie jej choc troche radosci
    kupilam juz lalke (nie oryginalna baby born ale mysle ze tez fajna), pamietnik, kredki, dlugopisy, czapke, slodycze

    dzieki jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi
    pozdrawiam
    I bardzo fajny prezent ci wyszedl dobry wybor
    pozdrawiam

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika9093

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Może zabierz go na weekendowy wyjazd

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ania_pika

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Bartoszyce
    Kod pocztowy
    11-200
    Posty
    8

    Domyślnie

    pet shopy albo ksiazki do projektowania ubran np. Lillou (empik) Top model (smyk) - te drugie nieco drozsze ze wzgledu na markę , fajna opaska do włosów, barbie... fajna książka to z serii Hania Humorek

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania_pika Zobacz post
    pet shopy albo ksiazki do projektowania ubran np. Lillou (empik) Top model (smyk) - te drugie nieco drozsze ze wzgledu na markę , fajna opaska do włosów, barbie... fajna książka to z serii Hania Humorek
    Raczej odpowiedź mało aktualna
    to wątek z 2004r. - "dziewczynka" ma już 20 lat

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    expresso

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Kartuzy
    Kod pocztowy
    83-300
    Posty
    7

    Domyślnie

    Domek dla lalek Barbie albo rolki
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  19. #19

    Domyślnie

    Moja córka jest fanką Violetty, więc robiąc jej jakikolwiek prezent, oprócz słodyczy wrzucam jej różne gadżety typu breloczki, książeczki, itp. z Violetty i zawsze jest zadowolona.

  20. #20

    Domyślnie

    Domek dla lalki to świetny pomysł. Ale najlepiej taki drewniany.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony