dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Montaż podwieszanego bidetu - POMOCY !!!

    Zakupiliśmy sobie z żoną podwieszany bidet firmy Cersanit seria Delfi. Sprzedawca sprzedał mi również syfon do tego diabelstwa. Zabrałem się ochoczo w sobotę do montażu i przeżyłem szok - syfon wystaje z dobre 5 cm spod bidetu !!! Czy mieliście takie problemy ??? Może znacie jakiś producentów syfonów bidetowych które nie wystają spod podwieszanego bidetu tylko całkowicie chowają się w ceramice ??? Oglądałem w sklepach bidety podwieszane innych producentów i ilość miejsca na syfon jest wszędzie zbliżona. Proszę o pomoc i wszelkie sugestie jak można ten problem rozwiązać. Pozdrawiam !!!

  2. #2

    Domyślnie

    A czy napewno dał ci syfon do bidetu? Może masz zwykły syfon do zlewu one będą wystawać. Jest też kwestia montażu syfonu. Ważne jest umieszczenie bidetu w stosunku do drury odpływowej. jeżeli masz za nisko odpływ w scianie to istotnie syfon może wystawać ponieważ ma regulacje .ale skoro piszesz o systemie podwieszanym i było to ze sobą spasowane ( stelaż) to nie powinno byc problemu U mnie też syfon lekko wystaje ale jest to ok 2 cm i widoć to dopiero kiedy się dobrze temu przupatrzysz.

  3. #3

    Domyślnie

    Syfon jest napewno od bidetu. To fakt, wystawałby mniej w momencie gdybym zamontował normalny korek a nie automatyczny. Niestety kupiliśmy juz baterię z korkiem automatycznym i chciałbym ją wykorzystać.

  4. #4

    Domyślnie

    Też mam korek automatyczny i stan jest jw mam kupiony półsyfon jest dużo niższy od normalnego syfonu

  5. #5

    Domyślnie

    Zamiast syfonu zastosuj rurkę odpływową z PVC (około 8zł) Wygląda jak rura do odkurzacza, dowolnie sobie wygniesz i sam uformujesz syfon. Mi się wszystko schowało (wystaje koło 2 cm ) a też mam korek automatyczny (bateria eurostar grohe) .

    I nie zapomnij przyciąć dźwigienki od korka automatycznego na odpowiednią długość bo będzie ci tarło o porcelane od wewnątrz

    Pozdrawiam
    Wyremontowałem dom, wyleczyłem drzewo i...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam tak jak Wojtel

    Polecam półsyfon z giętkiej rurki. Troszkę co prawda wystaje, ale nie jakoś tragicznie.

    Pozdrawiam

    Tommco

  7. #7

    Domyślnie

    Wojtek przypomniałeś ważną sprawe z tą dzwignią. Widzę że doktory potrafią sobie radzić nie tylko z medycyną

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony