dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. #1

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Fajna, prosta bryła. Dachy dwuspadowe to moje ulubione. Działeczka nawet jeśli mała, to jaką macie okolicę! Wrzuć jakieś zdjęcia na pewno wszyscy będą się zachwycać, a jezioro wiadomo - piękna sprawa.

    Pozdrawiam i Wesołych Swiąt.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  3. #3

    Domyślnie

    miło mi
    piękna prosta bryła, życze powodzenia w wykańczaniu. jezior i Brdy w okolicy zazdroszczę... lubię spływać Brdą. piękny prezent od Rodziców dostaliście!
    pozdrawiam
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar damian88
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Czersk
    Kod pocztowy
    89-650
    Posty
    121

    Domyślnie

    Witam. Bardzo ładny domek mam pytanko gdzie się budujesz ??

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    No cudnie cudnie cudnie! Kocham przyrodę. Przy budowie domu okolica ma moim zdanie ogromne znaczenie. U Was jest - jeszcze raz powtórzę - CUDNIE!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo przyjemny domek i to jeszcze w takiej ładnej okolicy - gratuluję serdecznie.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Hej Andzia!

    Znalazlam, bo przejsciu z Grupy Pomorskiej....ale - kurcze - to byla droga przez meke

    Faktycznie, baaardzooo bliska sasiadka jestes. Do nas z Mecikal to tylko poranny spacer - 15 km? i jestes w Charzykowy gdzie ja walcze z moja skarpa.
    Widze, ze masz luzackie podejscie do sprawy - i tak trzymac - ja nie wiem czemu uparlam sie by popedzac wszystko, gdy nie ma sensu

    Pozdrowienia,

    Maja

  8. #8

    Domyślnie

    Anulek wreszcie jestes w odpowiednim miejscu O domku juz pisalam wiec powtarzac nie bede A w weekend bylam w Eglinton i na Benone Beach Wiec niedaleko Ciebie.. Ale cuudnie bylo w sobote

    Buziaki

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał andzia_ Zobacz post
    Dziękuję Wam, okolica na prawdę przepiękna a ta cisza i spokój najbardziej do mnie przemawia zrobię więcej fotek jak będę w sierpniu na wakacjach (już się doczekać nie mogę)

    mayadaski - ja też próbowałam znaleźć grupę z naszej okolicy ale znalazłam tyyylko jedną... i to starą więc założyłam wątek o Chojnicach, cieszę się że tam trafiłaś heh po widokach z twojej działeczki zaraz poznałam że to Charzykowy mamy do siebie rzut beretem więc na pewno umówimy się na jakiego grilla a Wasz domek to niezłe cacko bedzie no i tak daleko już jesteście.. niedługo wakacje we własnym domku co?
    co do luzackiego podejścia do sprawy to nie do końca jest tak... budujemy systemem gospodarczym bo mąż to budowlaniec i broń Boże żeby ktoś inny robił jedgo własny dom... więc jak tylko jesteśmy w polsce to pchamy to wszystko do przodu ile się da... no i finanse to też inna kwestia - mieszkamy za granicą i też w Irlandii tylko ze północnej - Londonderry, niedawno przez ten kryzys padło tu wiele firm, więc troszkę kaska się skróciła- ja siedzę teraz z córcią w domku ale od września Sandra idzie do przedszkola więc na pewno coś poszukam, chodziaż dostałam propozycję prowadzenia B&B w pięknym miejscu od przyszłego września więc jestem na rozmysłach, na to wychodzi że aktualnie mąż tylko pracuje, więc z jednej pensji odkładamy co się tylko da...

    Ania
    Aniu, rozumiem Cie doskonale U nas troche lepiej, bo pracujemy oboje, ale tez w Republice tak nam podatkiem dowalili, ze mozna usiasc i plakac. Dodatkowo Pan Maz ma skrocony tydzien pracy z 5 do 4 dni i na dobitke pensje obcieta o 5%, wiec wychodzi jakies 20% miej pensji podstawowej w stosunku do roku 2008, ale nic - jest dobrze - zawsze moglo byc gorzej Po prostu dluzej zajmnie mi uzbieranie na kibelek czy inna kuchenke i lezak
    Taki Maz jak Twoj - ktory sam tyle zrobi to skarb!! Doskonale rozumiem, dlaczego ma takie podejscie do sprawy. Ja ciagle jeszcze przeklinam elektryka, bo moze 2 z 100 kabelkow sa polozone jak chcialam. Przynajmniej Wy nie bedziecie mieli tego stresu.

    Piekne widoki wklejasz. Podoba mi sie, ze u Ciebie nie jest tak strasznie zabudowane jak u nas. Czasami jak patrze na zdjecia naszej dzialki z mojego dziecinstwa to az mi sie nie chce wierzyc, ze tak pusto kiedys bylo...trudno...sami dodajemy nasze 3 grosze

    Maja

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ania, kliknij sobie na swoje zdjęcie prawym i daj "pokaż" i skopiuj adres a potem wklej tak jak się zdjęcia wstawia na tą ikonkę po prawej stronie koperty i jest:



    P.s. mam takie same przyciski przy gebericie są bardzo dobrej jakości.
    Kafle fajne, ciekawe jaka cena :>
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Andzia dla mnie ceny kafli to temat drażliwy. Zaplanowałam w naszej łazience MAŁO kafli (tylko jedna ściana na której są sanitariaty), prysznic ale aż pod sufit i podłoga. Niestety szukałam konkretnego typu glazury w konkretnym kształcie i rozmiarach a ceny wiadomo - wybrać się nie da. Najdroższa zabawa to u nas prysznic bateria+odpływ+glazura z dekorami...nawet nie będę pisać. Na koniec podliczę u siebie ile taka przyjemność kosztuje, bo teraz "żyję chwilą" a kasa z kredytu się kończy.

    Dekory mi się podobają w tych Waszych, są ciekawe i wymagające. Jeśli chodzi o geberit - stelaż mamy Geberitu na 110 cm, moim zdaniem najlepszy jakościowo z dostępnych na rynku i nie ma co inwestować w często awaryjne no-name'y, przyciski też Geberitu - te białe z chromowaną obwódką mamy właśnie identyczne - plastik jest bardzo wysokiej jakości i wyglądają obłędnie. Ja je wybrałam ze względu na wygląd, jakość i to, żeby je jak najmniej było widać na białych mugatach.

    Ta kabina, którą wrzuciłaś na wizualce to już wybrana czy po prostu pokazałaś? Nie kupujie 80x80. Staram się wszystkich przestrzegać - chyba, że nie ma miejsca na większą. Korzystałam z takiej kabiny i mimo, że nie należę do najwyższych i największych osób to przy schylaniu drzwi trzeba otwierać bo tyłek się nie mieści mam tu na myśli w ogóle wygodne poruszanie I to na tyle.

    Niby zabudowa toalety zajmuje więcej miejsca, ale przy wiszącym kibelku jest wiele zalet: łatwiej sprzątnąć "pod", lepiej wygląda, zyskujemy półeczkę na jakiś koszyczek, wazonik czy flakonik, łatwiej dopasować stylem do całej łazienki. Awaryjność jest niewielka, w domu mam już od wielu lat zabudowę i nic się nie dzieje
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 28-04-2011 o 10:52
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Ale piekny pies!!! Misiu jakby pluszowy!!

    Jakie macie plany na to lato, co chcecie zrobic w domu? Kafle sa piekne, to ktore wkleilas. Widzieliscie je na zywo? Mysmy spedzili chyba dzien w sklepie w Topoli za Chojnicami wybierajac kafle, bo czasami w necie wygladaja inaczej niz w rzeczywistosci.

    Maja

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    wow!! Aniu, lista ogromna!
    a wypoczywac zamierzacie??

  14. #14

    Domyślnie

    Aneczko, dziękuję za zaproszenie, akurat tego dnia potrzebowałam samotności.. ale było cuuuudnie.. Ale jak będziemy planowali ponowny wypad to Cię ścignę o telefon No i zapraszam do Sligo. Nie wiem gdzie będę od stycznia, ale mozliwe , ze wrócimy do Letterkenny, a to już znacznie bliżej

    Piesek piękny i zdjęcie rewelacja, ale te mixy irlandzkie mnie zawsze przygnębiają. To co ludzie tu z psami robią mnie przeraża.
    To niezłe plany macie na wakacje Ja lecę do Radka 4 czerwca, ale nie na Śląsk tylko u mnie się spotkamy. 11 czerwca idziemy na wesele do mojego kuzyna. Potem na Śląsk, zobaczę skorupkę domku Myślę,że zostaniemy nie dłużej niż 3 dni.. a potem jedziemy w stronę Irlandii na 1.5 tyg podróż po Europie To będzie zabawa! 27 czerwca muszę być w Sligo.
    Nie mogę sie doczekać

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Aniu, masz dobrze, ze Twoj maz robi wszystko sam. Przynajmniej macie zrobione po swojemu a i oszczednosci na pewno sa wielkie. My niestety budujemy z wykonawca/developerem, ktory jest mezem mojej Kuzynki. Koszt robocizny jest straszny - czasami az mi sie robi slabo, jak dostaje rozliczenie, ale za to po dwoch latach budowy jestesmy gdzie jestesmy....moj maz bardziej rozglada sie za grillem i kielbaska na niego, niz za kielnia czy innym srobokretem, gdy jestesmy w Zaborskim Gdybym miala liczyc tylko na Niego, to dalej bym jezdzila patykiem po dzialce i sobie rysowala wymiary dla nowego domu

    Maja

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Witam Nic a nic niestety żadnej fotki nie widzę a szkoda, bo ciekawa jestem

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    hej Aniu,

    My w Topoli tez nie kupujemy. Ja tam tylko jade ogladac to co wypatrzylam w necie.
    Zdjecie Dziecia piekne!

    Ah jak zazdroszcze dziewczynki!!

    Co do wybierania roznosci do domu - patrzylas moze tutaj w poszukiwaniu pomyslow?:
    http://www.housetohome.co.uk/

    Maja

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Aniu, my bedziemy w ostatnie dwa tygodnie lipca. I zapieram sie jak moge i juz nawet zaczelam karte kredytowa skrobac, chociaz nie powinnam, bysmy mogli te 2 tygodnie spedzac juz u siebie a nie po rodzinie.
    Dziekuje za komplement, ze mlodo wygladam...gdybym wiedziala na 150% ze bedzie dziewczynka to bym sie zdecydowala na pewno...ale ze jest jak jest...to nie chce zostac mama 3go chlopaka bedac juz czterdziestka
    Na corke bym sie zdecydowala - ale ze prawdopodobienstwo 3 syna jest wielkie...to mi sie juz nie chce

    Rokoko uwielbia kupowac w TKMaxx'ie mozesz u Niej podejzec pare rzeczy...ja niestety zawsze wychodze z tych sklepow z pustymi rekoma jakos nie moge niczego sensownego tam znalezc...jedynie dzieciakom sniegowce i kurtki zimowe kupilam w tym roku, gdy po Jej namowie tam weszlam. Ogolnie patrzalam tylko przez szybe na panujacy tam balagan...i odechciewalo mi sie wchodzic

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Aniu,
    jak ja zazdroszczę ci tych pięknych widoków i okolic...May również

    pozdrawiam z Kociewia
    Ala

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Andzia strasznie to skomplikowane dla takiej osoby jak ja co jej się uchwyty górne z dolnymi muszą zgadzać itd.
    Wydaje mi się, że szafek jest za dużo, szczególnie po obu stronach okna. Całość przy tym oknie taka przeładowana jest - chyba żeby po obu stronach dać takie same otwarte półki - na wino czy cuś.

    Albo po lewej stronie okna otwarta półka i po prawej symetrycznie obok okapu takie same szafki pełne?

    Masz na szczęście jeszcze dużo czasu, rób koniecznie jak najwięcej wizualek. Ja zrobiłam chyba 50 zanim mi wyszło (w miarę ) to o co mi chodziło

    I proponuję na wizualce dać sobie jakiś neutralny szary czy beż na ściany, wtedy lepiej widać. A na koniec, jak będzie ustawienie szafek zmienić sobie kolor

    Juz nic nie mówię....
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony