dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 22
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 425
  1. #261
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Maciejon, gratuluję domku, ogrodu, dobrego gustu, porządku i wspaniałej strony. Ten interaktywny ogród to super pomysł, zdjęcia z lotu ptaka wspaniałe!
    Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam!

  2. #262

    Domyślnie

    TomKa: Dziekuję
    Stworzenie planu ogrodu chodziło za mna od dawna. Chciałem jakoś "opanować" te wszystkie nasadzenia no i śledzić ich losy. Do umieszczenia tego na stronie namówił mnie niejaki Pinus, udzielający się głownie w dziale "Pamiętajcie o ogrodach". Ogród jest bardzo młody. Pozostaje czekac i... dokumentowac

  3. #263
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie hej

    Witam,
    otwieram i otwieram i mam wrażenie że ciągle otwiera mi sie dziennik a nie Wasz komentarz...??
    widzialam sporo dzienników,..domów, pomysłów,....
    ALE wasz jest REWELACJA,...
    z duszą artysty, ogród bajka,

    ps.s. trudnicie się zawodową czymś związanym z fotografią, ew. przyrodą??? no normalnie takich ujęć to pozazdrościć- i dobrego smaku!!!!
    domek b.sympatyczny, ogród BOSKI!!!!

  4. #264

    Domyślnie Re: hej

    ANNNJA: Nie mamy dziennika!
    Nasze zdjęcia sa zresztą w dziale "Galeria zdjeć domów ..." Komentarze też są w tym dziale. Trochę to inaczej, niż "normalnie", ale: dlaczego by nie?

    Dziekuję za miłe słowa pod adresem naszej strony, domu i ogrodu.
    Nie jestem żadnym fotografem, fotografikiem czy kimś związanynm z przyrodą. Jestem totalnym amatorem Z wiekiem dojrzałem do trochę innego patrzenia na to co wokół mnie. I tyle

    PS. Ogród jakos bardzo powoli rośnie

  5. #265
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie ogród

    Witaj!
    Jeszcze raz pochodziłam sobie po Twoim ogrodzie. Cudnie! Każdy krzaczek opisany, niektóre mają tak dużo fotek. Wspaniała robota! Poproszę jeszcze o widoczek z kamery sprzed wejścia ...
    Pozdrawiam!

  6. #266

    Domyślnie

    Już widać I dziękuję, za wskazanie błędu

    Tylko dlaczego te rosliny tak powoli rosną (Zupełnie inaczej, niż pies )

  7. #267
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Maciejon jeszcze Ci te rośliny urosną. Pod tak czujnym okiem, na pewno! A tego kreta , to masz od dawna? Współczuję bardzo, bo wiem jak ciężko się ich pozbyć . Poza tym przepiękny ten oczar !!

  8. #268

    Domyślnie

    Tomka
    Z kretem (z kretami) walczę od początku. W pierwszym roku głównie chodziły w obszarach wyłożonych korą. Od roku - głównie tam gdzie trawnik. Próbowałem wielu technik (trucizny - kilka rodzajów, pułapki - zlapałem 6 kretów, odstraszacze elektroniczne, psia sierśc, karbid) Ech ...

  9. #269
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    .
    Pogody w sercu i radości płynącej

    z faktu Zmartwychwstania Pańskiego

    życzy TomKa





  10. #270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    RADOSNEGO ALLELUJA!!!!

    [/b]

  11. #271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


  12. #272

  13. #273

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejon
    ...Na Forum był buba48 (a moze jeszcze jest), który juz wybudował ten dom...
    Jestem, jestem ale pod pseudo Mętlik. Miałem długą przerwę i zapomniałem jak się logować.
    Teraz wpadam na Forum sporadycznie, bo w pracy wprowadzili na serwerze jakieś ograniczenia i blokady.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    no wreszcie!!!!!

    pochwal sie chociaz na jakim etapie jesteś
    ( a to Ci brzydcy Panowie co zablokowali serwer )

  15. #275

    Domyślnie etap

    Sorry ! Nie lubię się chwalić. Podobają mi się inne projekty. Wszelkie etapy budowy mam już dawno za sobą. Upłynęły 4 lata od zasiedlenia nowego gniazda. W trakcie eksploatacji wyszły wszystkie niedoróbki i fuszarki. Ale to normalne. Marzy mi się rozpoczęcie nowej budowy. Mam nawet koncepcję.
    Pozdrawiam
    Buba48

  16. #276

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mętlik
    Cytat Napisał maciejon
    ...Na Forum był buba48 (a moze jeszcze jest), który juz wybudował ten dom...
    Jestem, jestem ale pod pseudo Mętlik.
    A to niespodzianka Witaj Buba48
    Nie pamiętam kiedy pisałem to, co zacytowałeś. Jesteś pierwszą osobą budującą LMB-24 z którą nawiązałem kontakt. To było dawno, dawno temu (tj. 4 lata ). Od tamtego czasu miałem wirtualny kontat z kilkoma osobami, które wybrały ten projekt. Również LMB-42, a ostatnio LMB-24a. W zasadzie każdy wprowadzał jakieś modyfikacje. Niektórzy nawet bardzo duże. O ile pamiętam Ty też masz spore zmiany w stosunku do projektu.

    Jestem ciekaw, Twoich doświadczeń z funkcjonalności tego projektu. A może napiszesz które z wprowadzonych zmian okazały sie trafione a które nie. Jak zapewne wiesz, u nas zmian w rozkladzie pomieszczeń w stosunku do projektu nie ma żadnych.

  17. #277
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fillette

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Spodobał mi sę kominek, takie lubię proste i z akcentem

  18. #278

    Domyślnie

    Witaj Maciejon,

    Ależ Twój ogród rozkwita - piekny, co miesiąc wchodzę i jest coś nowego po prostu niesamowicie urokliwy masz zakątek.

    Co do naszej budowy to nadal zbieramy środki na rozpoczęcie - myślę, że zapowiada się to za około 2-3 lata. Niedawno kupilismy sobie mieszkanko w bloku więc aż tak bardzo nam się nie spieszy a poza tym nie za bardzo chcemy się podpierać kredytami tylko własną gotówką.
    Więc na ten rok przewidziane ogrodzenie działki, sadzenie tujek i aronii i prawdopodobnie razem z poprzednimi właścicielami, którzy mają jeszcze działkę obok przyłącze gazowe a może i reszta, zobaczymy na ile nam wystarczy...

    Nadal w planie jest LMB-24 i to napewno sie nie zmieni...

    Wrzucę jeśli dam radę zdjęcia działki - na razie szczerego pola....

    Droga obok naszej działki


    Działka zimą

    Bardzo gorąco pozdrawiam i obiecuję się często odzywać....

  19. #279

    Domyślnie

    Cytat Napisał fillette
    Spodobał mi sę kominek, takie lubię proste i z akcentem
    Nam też sie ciągle podoba
    Przy wyborze kominka zobaczyliśmy ten rodzaj obudowy ale z pomarańczowym kamieniem. Byliśmy bardzo napaleni na taki kolor. Na szczęćie ostudziliśmy się i wybraliśmy jasny kamien - trawertyn. Teraz, po dwóch latach mieszkania wiemy, że tamten pomarańczowy raziłby swoją ostrością. Ten nie narzuca się i jest ok

    Cytat Napisał safikey
    Ależ Twój ogród rozkwita - piekny, co miesiąc wchodzę i jest coś nowego po prostu niesamowicie urokliwy masz zakątek.

    Co do naszej budowy to nadal zbieramy środki na rozpoczęcie - myślę, że zapowiada się to za około 2-3 lata.

    Nadal w planie jest LMB-24 i to napewno sie nie zmieni...

    Wrzucę jeśli dam radę zdjęcia działki - na razie szczerego pola....
    Miło, ze sie odzywasz. Dziekuję za sympatyczne słowa o ogrodzie. Staram się na bieżąco pokazywać jak on powstaje. I nie nazwał bym go zakątkiem lecz "zakątem" Spędzamy w ogrodzie wiele godzin dziennie. Najbardziej bola nogi od chodzenia

    Podziwiam Waszą determinację odnośnie LMB-24. Kto jednak wie co przyniosą te planowane 2-3 lata.
    Zdjęcia obejrzałem. Na drugim nie widać końca waszej działki. OGROMNA!
    Bedzie co zagospodarowywac

  20. #280
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grzesiec

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    4

    Domyślnie LMB 24/L

    Witam,

    Muszę poinformować miłych forumowiczów, że w tym miesiącu zaczynam budowę LMB 24/L.
    Chciałbym aby był taki ładny jak Maciejona....

    Pozdrawiam
    Grzesiec

Strona 14 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony