dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 22
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 425
  1. #321

    Domyślnie LMB 24

    Witam się po raz pierwszy, choć przyznam że od dawna śledzę forum.
    Wasz dom z ogrodem wygląda uroczo Wielkie gratulacje
    Po ponad dwóch latach zmagań z papierzyskami wczoraj ruszyła budowa naszego LMB 24 (odbicie lustrzane) ze sporymi jednak zmianami. Głownie to poszerzylismy dom o 2.7m (podwójny garaż) i na poszerzonej części na piętrze będzie taras, a w miejscu WC+CO obok wiatrołapu są schody na górę, gdzie będzie nasz "teren rekreacyjny". W pom. gosp. za garażem będzie kotłownia. Zamienilismy też łazienki.
    Pozdrawiam serdecznie

  2. #322

    Domyślnie Re: LMB 24

    Cytat Napisał Gosia80
    Witam się po raz pierwszy
    I w moim wątku

    Cytat Napisał Gosia80
    Wasz dom z ogrodem wygląda uroczo Wielkie gratulacje
    Dziękuję

    Cytat Napisał Gosia80
    ...i wczoraj ruszyła budowa naszego LMB 24 (odbicie lustrzane) ze sporymi jednak zmianami...
    Przyznam, że zakres zmian zaskoczył mnie
    Ciekaw jestem jak bedzie wyglądał ten taras na piętrze.
    Ciekaw jestem jak wygląda taki LMB-24.
    Moze pokażesz jakieś zdjęcia jak dojdziecie do takiego etapu.

  3. #323

    Domyślnie

    Sama jestem bardzo ciekawa jak to będzie wyglądać. Fotki oczywiście pokażę
    Domek buduje firma budowlana, 30.09.2009 mamy mieć odbiór stanu deweloperskiego. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok i jeszcze w tym roku zamieszkamy naszego LMBowca

  4. #324

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia80
    Fotki oczywiście pokażę
    Życzę sprawnej i bezproblemowej realizacji i czekam

  5. #325

    Domyślnie

    Mam takie pytanko, bo jakoś nie mogę sobie w wyobraźni ułożyć kuchni, (tym bardziej, że chcemy zrobić przejście z kuchni do garażu). Czy jest możliwość wglądu do Twojej? Byłabym bardzo wdzięczna za foteczki, mój e-mail: [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie

  6. #326

    Domyślnie

    Poszły

    Przejście z kuchni do garażu: zmieści się.
    Nasz układ kuchni jest na naszej stronie w dziale Projekt - zdjęcie"Nasz" rzut pomieszczeń.

    Przy stole stojącym krótszym bokiem do ściany garażowej zostaje ok. 110 cm wolnej sciany

  7. #327
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Maciejon, normalnie zatkało mnie . To są 2-3 letnie aktinidie? Moje roczne nie sięgają tego najniższego szczebelka. Wczoraj obejrzałam jeszcze raz dokładnie te moje krzaczki i jest nadzieja. Jednego nic nie wzięło, a drugi przemarzł, ale przy samej ziemi ma jeden paczek. Mam nadzieję, że tak jak pisałeś, jeszcze odbije.
    Za fotki domu też dziękuję. Pięknie u Ciebie, a ta lampka w gabinecie spokoju mi nie daje

  8. #328

    Domyślnie

    Kuchnia śliczna, robi wrażenie Dziękuję za fotki, bardzo mi one pomogły Jaśniej mi teraz

  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Napisał TomKa
    ... a ta lampka w gabinecie spokoju mi nie daje
    To z linii ELEGANT Patyna z firmy http://www.tekielak.pl/

  10. #330
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Radosnych Świąt Wielkanocnych



    życzy Sonika

  11. #331

    Domyślnie

    Jaj przepięknie malowanych,
    Świąt wesołych, roześmianych.
    W poniedziałek kubeł wody.
    Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
    WESOŁEGO ALLELUJA!
    życzy Martyna




  12. #332
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aka z Ina


    WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!!!!!

  13. #333

    Domyślnie

    ZDROWYCH,WESOŁYCH ŚWIĄT
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  14. #334

  15. #335

  16. #336

    Domyślnie

    Witam, więc nasz domek rośnie, parter już jest, zapraszam na stronę http://forum.muratordom.pl/post3334852.htm#3334852

  17. #337
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    maciejon napisz mi prosze czy Wasz pies moze biegac po calym ogrodzie, a jesli tak to czy Wam nie niszczy roslin?[/b]

  18. #338

    Domyślnie

    magpie101: Nasz pies a raczej suka biega po całej działce (35 a) - śpi w domu. Oczywiście psuje, psoci i niszczy.
    Ma jakieś "zacięcie" do roślin, co od poczatku przejawiało sie wąchaniem gałążek, pąków i kwiatów no i nadgryzaniem czy odgryzaniem ich.
    Kopie. Szuka pędraków i czort wie czego jeszcze. Regułą jest, że musi nosem sprawdzić wszystko co zostało przez nas dotknięte - w ten sposób odgryzła np. pąk magnolii
    Wzdłóż ogroszenia jest wydeptany tor w korze. Gdzy goni równolegle do niego, bawiąć sie z psem, który jest po drugiej stronie, kora fruwa. To samo, gdy coś intrygującego jedzie ulica.

    Kopie goniąc krety (złapała dwa). Po sikamniu, głównie na trawniku zostają wypalone kółeczka. Dla "cięższego kalibru" ma ulubione miejsca, np. duza irga no i oczywiście trawnik.

    Kolejny problem to gniazda ptaków. Jest ich zawsze kilka w jałowcach czy tujach, niewysoko nad ziemią. Figa oczywiście dobiera się do nich, rozłamująć przy okazji krzewy. A co sie dzieje, gdy młode ptaki zaczynają wylatywać z gniazd - nie będe pisał

    W czasie prac w ogrodzie ciągle jest nosem przy nas. Jej ulubioną pozycję pokazuje zdjęcie, gdy kilka dni temu sadzilismy jarząba macznego.




    Generalnie, staty są ale mało "bolesne" w kontekście całosci. Roslin jest dużo i może dlatego ich za bardzo nie widać.

    O plusach posiadania psa tj suki pisał nie będe, bo to oczywiste

  19. #339
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Zdjecie jest boskie!
    My mamy dwa psy, jeden to sznaucer miniatura i ten szkody robi minimalne, a drugi to mastif hiszpanski o wadze 90 kg i ten to demoluje doslownie wszystko co napotka na drodze . Calej dzialki nie ma do dyspozycji tylko jakies 400 metrow, caly tyl za domem, za gospodarczym i przod przed gospodarczym. Do przodu domu i dzialki obok domu (mamy waska, a dluga) nie ma dostepu, bo inaczej nic by nam nie uroslo. Moj pies 2 metrowe drzewa potrafi obgryzc do korzenia, przeszkadza mu wszystko co sie rusza na wietrze, a na iglakach najwygodniej mu sie lezy.
    Ostatnio posadzilismy krzewy przy plocie za domem tam gdzie chodzi i wszystko zagrodzilismy siatka, bylo dobrze do momentu az nie wyczul, ze siatka ugina sie pod jego ciezarem, od tego momentu ciagle przelazi i niszczy wszystko . Teraz myslimy nad pastuchem elektrycznym, bo innej rady nie ma, mamy juz tyle nastawianych plotkow w srodku dzialki, ze mam juz dosyc, raz to koszt, a dwa nieciekawie wyglada.
    Nie wspominam juz o tarasie, bo tam sobie zrobil legowisko i jest ciagly balagan.
    Przepraszam za to narzekanie ale czasami tak musze jak mnie moj Leos wkurza ale i tak za nic bym go nie oddala.
    Jeszcze raz napisze - Twoj ogrod bardzo mi sie podoba i sunie jest przeslodka .

  20. #340

    Domyślnie

    magpie101: Dziękuję

    Dzisiaj lunęlo i sypnął grad. W ciągu godziny spadło 45 mm deszczu. Wyglądało tak jak na zamieszczonym zdjeciu. Więcej na naszej stronie w działach Podpatrzone i Figa


Strona 17 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony