dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie SEKOPL - meble kuchenne

    Przed świętami zrobiłam z mężem rundkę po sklepikach/stoiskach z meblami kuchennymi w Jupiterze i trafiliśmy na firmę Sekpol.
    Robią bardzo ładne, proste mebelki i co najważniejsze mają przystępną cene. Za zabudowę naszej kuchni wyszło coś ok. 7 tys.
    Czy mieście jakieś doświadczenie z tą firmą?
    Powiem, że cena nas kusi.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam meble z firmy Sekpol - z oddziału w Poznaniu. Ale z tego co wiem chłopak który prowadzi ten punkt ma również swój punkt w Warszawie (Miłosz Różycki) - tylko nie wiem, w którym miejscu. Wszystkie ich punkty działają na zasadzie franczyzy. Meble są piękne - ja zamówiłam proste fronty z forniru dębowego barwionego. Było kilka wpadek podczas montażu - przyjechał cieńszy blat - czekałam nan nowy 4 dni, nie pomyśleli o tym, że mam wyższe pomieszczenia i okap ma za krótką rurę. Ogólnie firma elastyczna, meble b.ładne ale jak wszędzie bywają kuchy i niestety opóźnienia, a pod koniec budowy doprowadza to klienta do szału!!!! Mogę pstryknąć fotki mojej kuchni. nnatasza

  3. #3

    Domyślnie

    maja stoisko w TTW opex,wchodzac schodami na gore,kieruj sie na lewa strone w ten korytarz.Idac nim po prawej stronie jest ich studio

  4. #4

    Domyślnie

    Nnatasza - bede wdzieczna za kilka fotek

  5. #5

    Domyślnie



    Po pierwsze przepraszam za bałagan .... świąteczny ferwor
    Po drugie troszkę tu jeszcze "łyso" bo mieszkamy od 14 dni .

    Kuchnia pół-otwarta w U i zamknięta "kominem z lodówką i kuchenką oraz micro. Nie mam wiszących szafek. w dolnych są tylko szuflady.
    NN

  6. #6

    Domyślnie

    mebelki super, za bałagan nie masz co przepraszac. U mnie w kuchni przy kazdym przygotowywaniu do jakies imprezy jest bałagan, ktory potem migusiem sprzatam.

    My mamy mala kuchnie dlatego szafki wiszace musza byc. Jesli chodzi o dolne szafki to tez pewnie bedę brała same szuflady (choc nigdy nie miałam szuflad tylko zwykłe półki) szuflady wydaja mi sie praktyczniejsze - nie trzeba wszystkiego wyciagac, jak z szafki, aby wyjac to co stoi na samym koncu

  7. #7

    Domyślnie

    Dlatego wybrałam właśnie szuflady - ale utrudniłam sobie troszkę życie we wszystkich szafkach mam 1 duży front - dlatego muszę np. najpierw wysunąć dolną szufladę z całym frontem a dopiero potem np. małą górną. Ale i tak jest fajnie..

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Masz bardzo ładną kuchnię. Jaki to model i ile za metr bieżący - jeśli można zapytać?

  9. #9

    Domyślnie

    nnatasza, zostawisz białe ściany ?? Mam podobną zabudowę, bez górnych szafek, zastanawiam się właśnie nad kolorami ścian..
    pozdrawiam
    cele budzą szacunek

  10. #10

    Domyślnie

    I co to za blat?To 6 cm grubosci?jak sie nazywa?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Nataszo-bardzo ładna kuchnia biale sciany , wg mnie .ok ...mozesz np w ramkach tego samego koloru co fronty- umiescic zdjecia Coreczki, a w przyszlosci jej malowanki - powstanie mini galeria ....buziaki i serdecznosci na nowe mieszkanko

  12. #12

    Domyślnie

    Dziewczyny!
    Cała kuchnia - meble! - kosztowała mnie ok. 15 000 - w tej cenie zawarte jest wszystko, co umieszczone jest na poniższej specyfikacji. Ciąg szfek dolnych ma ok.5mb a zabudowa (wysokości 210 - z ramą ok. 230) ma 2mb - ciężko mi to przeliczyć na mb, gdyż nie wiem, czy zabudowę wysoką liczyć x2 czy nie itp.:


    "Natenczas" ściany zostawiamy białe - w naszym mieszkaniu miałam ściany żółte, pomarańczowe, popielate i różowe .... trochę mnie to zmęczyło. Teraz mamy tylko 3 ściany w innych kolorach - popiel w salonie, czekoladowy brąz w sypialni i ten "komin" w kuchni ciemno czerwony/prawie bordowy?. Na pewno ścianę kominka przemalujemy na inny kolor, bo strasznie żółknie od temperatury przy wylotach powietrza.

    Bardzo się cieszę, że Wam się podoba! Dziękuję za miłe słowo!!!!!!

  13. #13

    Domyślnie

    Spróbuj jeszcze w salonach BLACK RED WHITE mają pożądne i tanie meble , kiedyś pracowałem w tej firmie , kumplowi wyliczali w salonie za jego kuchnie ok. 11000 po tel. do znajomego w tej firmie te same meble ok. 6000 tyś. {fronty drewniane }

  14. #14

    Domyślnie

    W cenie jest też gruba fornirowana w kolorze kuchni półka (ok.6cm) na całej długości a raczej szerokości kuchni. Jej skraj widać na jednym zdjęciu.
    Pzdr Natasza

    Zapomniałam jeszcze dopisać, że to model Letizia/Kalahari dąb.

  15. #15

    Domyślnie

    Natasza - z czego jest ten blat? czy to laminat?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony