dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
  1. #61

    Domyślnie

    Uzbierałeś dopiero na względnie dobry wkład. A gdzie koszty przeróbki instalacji i podłączenia kominka? Gdzie zabudowa? Nie wiem czy starczy Ci kwota dwa razy większa od tego co uzbierałeś.

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jano85 Zobacz post
    Dodam, ze kominek bedzie stał w salonie a po drugiej stronie ściany stoi piec czyli jest tam kotłownia a w scianie rozdzielającej kominek i piec jest komin pod ktory jest podpięty piec i myślałem tam tez podpiąć kominek. Instalacja oczywiscie jest (grzejniki w każdym pomieszczeniu). Kwotę jaką aktualnie dysponuje to 6500 zl oczywiscie ma byc na lata wiec jak trzeba bedzie to bede zbierał dalej
    Chcesz kominek wpiąć do tego samego kanału co piec CO, czy ten komin ma dwa kanały?

  3. #63

    Domyślnie

    Kwota na chwile obecna niestety tylko taka ale nie o to tu chodzi bo do chwili stawiania kominka bedzie odpowiednio wieksza a mam zamiar zająć sie tym późnym latem i chciałbym do tego czasu mieć jak najwieksze rozeznanie. Komin ma dwa kanaly jeden od pieca CO a drugi jest od starego pieca kaflowego który jest nieużywany.
    Co mogłoby sie dziać po podłączeniu kominka do kanału pieca CO ?
    Wybaczcie, ze wolno odpisuje nie zawsze moge usiąść chwilę do internetu pozdrawiam.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony