dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Okna oknoplast PIXEL

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    werka878

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    LEGNICA
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    56

    Domyślnie Okna oknoplast PIXEL

    Witam
    Musze niedlugo podjac decyzje jakie okna wybrac na dzien dzisiejszy jestem na etapie przygotowywania otworow okiennych
    Czy mozecie cos napisac o oknach oknoplast pixel? Wiem ze sa bardziej dizajnerskie kanciaste ale czy to dobre okna? Czy moze lepiej wybrac okna vetrex np 90+ lub model 82. W salonie beda 2 duze okna przesowne 235x275 dzielone na pol i cos czytalam ze profil 82 jest sztywniejszy od 90+?
    Prosze o opinie i pozdrawiam

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    werka878

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    LEGNICA
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    56

    Domyślnie

    No hej. A jak se wyobrazasz przygotowanie otworow okiennych? Po montazu okien? Otwory sa szalowane poziomowane i rownane zaprawa. A odpowiedz ze se znajde info na stronie producenta jest raczej malo pomocna bo o innych oknach tez ludzie moga sobie znalesc info na www producenta a jednak powstaja tematy o oknach np vetrex i ich modelach

  3. #3

    Domyślnie

    A co tu ma wspólnego wspomniany v***x do tematu?
    Otwory okienne projektuje architekt, możesz sobie samamu zaprojektować i o ile są w kątach prostych to możesz śmiało wydziwiać.
    Jeżeli są to większe powierzchnie, w innych figurach to trzeba wcześniej wiedzieć w jakiej technologii mają być one zrobione, czyli jakie profile, grubości i wiele innych zmiennych. Long strory.

  4. #4
    Banned
    GorrAll

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wybacz jesli moja pierwsza reakcja była odebrana jako atak, po prostu zakładasz wątek oknoplast a piszesz o vetrexie a to troche miesza. Co do mojego pytania o etap twoich prac to jak słusznie zauważył Oslo wymiar okien znasz juz wcześniej wiec możesz spokojnie wysyłać zapytania pod konkretne wymiary zeby móc porównać cene od róznych producentów. Odeślą Ci wtedy oferte przygotowaną pod kształt i rozmiar jaki sobie wybierzesz, tak jest najprościej i tak na prawde dotajesz wtedy najwięcej przekrojowych informacji. spośród tych dwóch producentów wiecej przyjemnosci miałem w pracy z oknem pixel wiec jesli pytasz czy sa dobre to taka subiektywna odpowiedź bedzie brzmiała "tak" . Why?

    1. W rozsądnej cenie dostajesz okno z profilem w klasie A, w zabudowie 70 mm. Dwuszybowy pakiet Ug= 0,5 wiec masz wtedy Uw= 0,8.
    2. Mocne solidne zbrojenie w skrzydle bo az 1,75 mm
    3. Fajny,nietypowy design i ogromna paleta z colorfull włącznie
    4. Większą powierzchnia szklenia, co jest chyba największym atutem tego rozwiązania, bardziej smukły profil i słupek ruchomy przez co masz więcej światła.
    Tu masz link [moderowano] jeśli chcesz wiedzieć pod jakie kształty i wymiary robią to okno (patrząc po katalogu technicznym mogę śmiało powiedzieć, że na pewno coś znajdziesz co cie zainteresuje). Tak jak mówiłem, z nimi miałem więcej styczności to na ich temat się mogę wypowiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 26-08-2016 o 17:11 Powód: link reklamowy

  5. #5

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    wybór okien uzależniony jest w sporej mierze od konstrukcji budynku, a także naszych indywidualnych preferencji. Z całą pewnością okna PIXEL są bardziej nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym duży poziom termoizolacji. Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu i przyjrzenia się naszym produktom z bliska.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Grzegorz Bułat
    Kierownik technologii Oknoplast

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tom_bombadil

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    114

    Domyślnie

    Szkoda że w Pixel nie dali 3 uszczelki. Było idealnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony