dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    husar_pl

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam po pierwszym roku i po pierwszej zimowej weryfikacji. No niestety instalacja,, niskotemperaturowa '', jak to nazwał ja mój wykonawca nie zdała egzaminu i w domu było zimno, a podłoga grzała miejscowo. W dużym salonie w jednym rogu było ciepło, a w drugim nie. Nie było szans żeby zagrać mieszkanie ustawiając temp. Pieca 40° C, jak mnie zapewniano. Bujda jakich mało! W tym roku wziąłem inną firmę i na,, dzień dobry", pan stwierdził, że brakuje mieszczą wody na górze w rozdzielce. Piec jest 10 m. niżej niż mieszkanie i tutaj jest problem, że pompka z pieca nie wyrabia i trzeba obieg wymusić na górze montuje pompę. Myślę o zwróceniu się do pierwszego wykonawcy o zwrot kosztów za montaż pompy, co o tym myślicie?
    Nie robił bym mu problemu, ale gdy w zeszłym roku dzwoniłem i pytałem o mieszać wody, szef odpowiedział, że jak bym miał instalacje za 40 000 PLN to by było wszystko, ale ja mam za 20000 PLN i mam taką jaką mam. I tutaj mnie trochę wkurzył, bo ogrzewanie nie działa dobrze. Pozdrawiam.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    husar_pl

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    17

    Domyślnie

    A tutaj mam coś na deser. Po montażu suszarki w łazience. Termostat od podłogówki zamontowany ok. 10cm. od grzejnika. Czy to jest zgodne ze sztuką? To

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony