dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 53

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    za 10 lat znawcy od budowy będą wymyślać że 30 cm na ściany grafitowego to mało...ciekawe czy w takim domu w ogole będzie widać że są okna...i czy słońce w ogole dojdze do domu...ja zrezygnowałem z 20 cm białego na 15 cm grafitowego 0,031 a tu ktoś pisze żeby dać takiego nawet 25 cm robicie zwyczajnie z ludzi idiotów

  2. #2
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał dave88 Zobacz post
    za 10 lat znawcy od budowy będą wymyślać że 30 cm na ściany grafitowego to mało...ciekawe czy w takim domu w ogole będzie widać że są okna...i czy słońce w ogole dojdze do domu...ja zrezygnowałem z 20 cm białego na 15 cm grafitowego 0,031 a tu ktoś pisze żeby dać takiego nawet 25 cm robicie zwyczajnie z ludzi idiotów
    A jak u Ciebie z zapotrzebowaniem domu na energię ?
    Cena energii za 20 lat jaka będzie ?
    Czemu 20 lat temu nikt nie ocieplał domów a dzisiaj namiętnie ocieplają durszlaki ?
    Ludzie kiedyś sami z siebie robili idiotów,że teraz ocieplają ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A jak u Ciebie z zapotrzebowaniem domu na energię ?
    Cena energii za 20 lat jaka będzie ?
    Czemu 20 lat temu nikt nie ocieplał domów a dzisiaj namiętnie ocieplają durszlaki ?
    Ludzie kiedyś sami z siebie robili idiotów,że teraz ocieplają ?
    nie wiadomo jaka będzie...może będzie niższa, może taka sama, a może większa...możemy spekulować w każdą stronę ale są też jakieś granice...podobno mamy globalne ocieplenie

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jurgonka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    1.565

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A jak u Ciebie z zapotrzebowaniem domu na energię ?
    Cena energii za 20 lat jaka będzie ?
    Czemu 20 lat temu nikt nie ocieplał domów a dzisiaj namiętnie ocieplają durszlaki ?
    Ludzie kiedyś sami z siebie robili idiotów,że teraz ocieplają ?
    Gdy znajdziesz odpowiedz będziesz mądrzejszy. Choć to tylko teoria. Twój przypadek jest beznadziejny.

  5. #5
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurgonka Zobacz post
    Gdy znajdziesz odpowiedz będziesz mądrzejszy. Choć to tylko teoria. Twój przypadek jest beznadziejny.
    Odpowiedź jest prosta,ponieważ 20 lat temu była tania energia i ludzi wtedy było na nią stać.
    To jest to i czym piszę,że po 20 latach energia stala sie droga i nie stać w dzisiejszych czasach na nią tych ludzi to ograniczają zużycie tej energii przez izolację domów.
    Analogiczna sytuacja będzie za 20 lat bo chyba nie sądzicie że energia zacznie taniec ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony