dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Jak wybieraliście swoje szkieletowe projekty?

    Mam pytanie do wszystkich szkieletowców.
    Chciałbym w krótkim czasie kupić projekt i złożyć papiery do pozwolenia na budowę. Czy możliwe jest złożenie standartowego projektu w technologii murowanej i budowanie w szkielecie?
    Napiszcie w jaki sposób wybieraliście swoje projekty. Czy były one adoptowane z technologii tradycyjnej, czy od razu robione pod szkielet? Czy ktos może mi polecić ewentualnie kilka pracowni, które maja gotowe projekty pod szkielet? Niestety wśród projektów z muratora nie znalazłem takiego, który by mi pasował. Niedawno p. Nitka dał mi namiar na firme, która buduje w szkielecie, jednak chcą oni, żeby zlecić im budowę, a w cene maja wliczony projekt.
    Z góry dzieki
    Pozdrawiam
    mechanik

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie podobnie do Ciebie, wybieramy projekt murowańca, potem znajdujemy dobrego architekta, aby tak zaplanował dom, by puzzle się zgadzały i robimy projekt indywidualny. My nie znaleźliśmy takiego projektu, który nas zachwycił. No może Kropka II firmy APA z Białegostoku www.apa.sitech.pl/, ale i ona jest przekłamana. Ma ją w swojej ofercie firma stawiająca domy z drewna z Hajnówki www.domyzdrewna.pl/
    Poza tym z tego co wiem, to nie da rady przedłożyć projekt domu murowanego prosząc o zgodę na drewniamy. Ale pewności nie mam.
    xxx ula

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Witam,
    również z moich informacji wynika że występując o pozwolenie należy złożyć projekt zaadaptowany do technologii drewnianej - jest to bardzokonretna praca architekta i konstruktora i kosztuje parę złotych.
    pozdrawiam
    m

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony