Urządzenie domu to sprawa gustu. Podoba nam się dużo,ale nie koniecznie chcielibyśmy mieć je w swoim domu.Nie na wszystko nas stać.Ale są pomysły których realizacja może ułatwić nam życie.Ja proponuję utworzenie kącika gdzie będziemy przedstawiać jakieś ciekawe rozwiązania,które znalazły się w naszych domach.Takie które gdzieś podpatrzyliście, które ktoś wam doradził (architekt),a może sami wymyśliliście.Rozwiązania potrzebne,konieczne,.Takie ponadczasowe, które oprze się modzie.

Ja swój pomysł podpatrzyłam w jakimś programie, gdzie właśnie w łazience za dużymi lustrzanymi drzwiami było ukryte pomieszczenie na wiadra,mopy.Pomyślałam strzał w dziesiątkę .Bo musicie pamiętać,że kiedy człowiek buduje dom to nie myśli o tym co zrobić by dom zawsze lścił czystością. Zapomina o wygodnym miejscu na odkurzacz,deskę do prasowania,płyny,proszki.
Wydzieliłam więc z dużej łazienki takie właśnie pomieszczenie. Zmieściła się tam również pralka,kosze na brudną bieliznę. Dzięki temu rozwiązaniu w łazience jest zawsze czyściutko.A co najważniejsze wszystko mam pod ręką. Ktoś powie mam pralnię po co mi takie pomieszczenie w łazience. I będzie miał rację,ja pralnię mam w piwnicy.Ale wcale nie podobał mi się pomysł latania po schodach po każdej kąpieli z brudnymi żeczami. Czy kosz wypchany brudną buielizną w łazience.Więc wybrałam takie rozwiązanie i uważam,że dobrze zrobiłam.Takie pomieszczenie gospodarcze nie musi być w łazience ważne żeby jednak znalazło się w domu.
A może w fazie budowy pomyśleć o takim rozwiązaniu to chyba też z telewizji.Że jest to taki tunel biegnący z góry a wylot w pralni.Domownicy podnoszą jedynie klapę,a ubranie wylatuje w pralni.Wybaczcie zabrakło fachowego nazewnictwa.
Nie oczekuję na opinię.Czy to dobry pomysł czy zły.Chcę żebyście wpisywali inne pomysły.Niech nie będzie krytyki tylko niech płyną pomysły,pomysły ,pomysły,pomysły.A wy pytajcie jedynie o szczegóły realizacji poszczególnych pomysłów.
Pozdrawiam.Eluś.