dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o doradcach na forum

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Są znakomici

    4 57,14%
  • Nie miałam z nikimi kontaktu na forum

    3 42,86%
  • 0 0%
  • 0 0%
Strona 123 z 126
Pokaż wyniki od 2.441 do 2.460 z 2508
  1. #2441
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    4.875
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    224

    Domyślnie

    Ja również dołączam się do reszty i popieram "kandydatury " gosciu01 i Jani_63 .
    Obaj są bardzo pomocni, dzielą się wiedzą i nawracają tych co zbłądzili bez wszczynania niepotrzebnych pyskówek na forum czyniąc go lepszym i pożyteczniejszym.
    Szczególnie w temacie oszczędzania energii ,,,

  2. #2442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że brakuje tu ciągle poparcia innych, konkurencytjnych doradców z owej branży,
    Ja jak czytam wypowiedzi Janiego w wątkach okiennych to wymiękam / bardzo pozytywnie/ pod wrażeniem jego wiedzy technicznej..

  3. #2443

    Domyślnie

    Przyłączam się również i popieram w pełnie te kandydatury dla Jani_63 oraz gosciu01 do tytułu "Najlepszy Doradca od Energo-oszczędzania" Czekam na jeszcze innych poparcie Pozdrawiam

  4. #2444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał amigo1974 Zobacz post
    Przyłączam się również i popieram w pełnie te kandydatury dla Jani_63 oraz gosciu01 do tytułu "Najlepszy Doradca od Energo-oszczędzania" Czekam na jeszcze innych poparcie Pozdrawiam
    Podpisuję się pod tym i bardzo proszę Szanowną Redakcję o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

  5. #2445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    No cóż, to mój ostatni wpis w tym temacie.
    Oflagowywać się nie mam zamiaru, uszu też sobie odmrażać nie będę.

    Pozwolę sobie tylko na dedykację, dla Redakcji.

    Oby dokładnie taki sam oddźwięk na prośby forumowiczów, był udziałem Redakcji, gdy ona prosić będzie o np. poparcie strony Muratora w corocznych plebiscytach na najlepszą stronę internetową. Niech forumowicze odpowiedzą dokładnie tym samym, czym Redakcja w niniejszej sprawie.
    Ale spokojnie, może Redakcja na urlopie albo chora ?

  6. #2446
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Dziękujemy za zgłoszenia. Zawsze miło jak więcej głosów się zbierze za kandydatami. A tu aż tyle głosów! Przyznajemy tytuły i serdecznie gratulujemy nowym Doradcom.

    Czekamy na kolejne zgłoszenia.

  7. #2447
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Dziękuję Wszystkim za poparcie.
    Mam nadzieję że tak zaszczytny tytuł nie będzie mi ciążył i zdołam go udźwignąć

    Pozdrawiam
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  8. #2448
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Prosimy Najlepszych Doradców - pomóżcie rozpoczynającym budowę tej wiosny. Jeśli się zgłoszą, warto ich wesprzeć i pomóc.

    http://forum.muratordom.pl/forumdisp...ane-tej-wiosny

    Dziękujemy

  9. #2449
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Może nie w temacie ale proponuję w jakiś sposób "karać" osoby, które publicznie i bezkarnie obrażają innych użytkowników. Niejaki geguś w co drugim swoim poście obraża kogo popadnie. Przykłady:
    Cytat Napisał geguś Zobacz post
    ...I naucz się czytać i pisać, bo już po raz któryś nie mając nic do napisania zaczynasz się czepiać wszystkiego, łącznie z pisownią nicka, gówniarzu.
    Cytat Napisał geguś Zobacz post
    Obrażam takich jak Ty, co to mają czelność nazywać się fachowcami, a bliżej im do paproków....
    Z powodu takich ja powyższy Forumowicz odechciewa się tutaj zaglądać, pomagać i udzielać w sprawach w których mam coś więcej jak konkretnego do powiedzenia.

  10. #2450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    test
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  11. #2451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    no
    w końcu znalazłem
    skoro od kwietnia nic się nie zmieniło, to oznacza, że temat upadł
    można było się tego spodziewać, skoro najpierw jest rekordzista forum
    a potem te badziewie z trzema "!!!" - podniecające
    chyba idea tej instytucji została zatracona - pisałem wielki wywód, ale chyba bez sensu

    do siego roku Użytkownikom i redakcji życzę, refleksji co do postępowania również
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  12. #2452
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Czekamy na kolejne zgłoszenia. Na pewno przybyło grono mądrych bezinteresownych DORADCÓW. Komu przyznać tytuł?

  13. #2453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czekamy na kolejne zgłoszenia. Na pewno przybyło grono mądrych bezinteresownych DORADCÓW. Komu przyznać tytuł?
    Nie przybyło... a wręcz ubyło!! dzięki takiej a nie innej polityce forum ci co już sie wybudowali, pouciekali z forum, tu zostali sami naganiacze,sprzedawcy i wytwórcy.Jest moze kilka osób którzy pomagają bezinteresownie ale to już jak oaza na pustyni...

  14. #2454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Może powiem na swoim przykładzie.. dostałem ten tytuł za całokształt. Ktoś wystawił, ktoś poparł.. ale ja wcale się nie czuję że zasługuję.
    Mając "tytuł" ważę swoje słowa, bo w końcu nie wypada mi walnąć gafy.. siłą rzeczy piszę mniej.
    Na innych forach spotkałem opcję "pomocna porada". Dzięki temu każdy - szary żuczek z kilkoma postami może powiedzieć coś mądrego i zostać docenionym przez innych użytkowników. Ilość punkcików "pomocna porada" mobilizuje do wysiłku

  15. #2455
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na innych forach spotkałem opcję "pomocna porada". Dzięki temu każdy - szary żuczek z kilkoma postami może powiedzieć coś mądrego i zostać docenionym przez innych użytkowników. Ilość punkcików "pomocna porada" mobilizuje do wysiłku
    Też jestem zdania, że taka opcja jest o wiele lepsza w praktyce, niż tytuły.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  16. #2456
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Tytuły pojawiły się w naturalny sposób - to była najłatwiejsza metoda docenienia bezinteresownych specjalistów albo po prostu osób z doświadczeniem - co najważniejsze - życzliwych innym. Na pewno jest zobowiązaniem. Czy to źle? Kto nie chce, może zrzec się tytułu, ale przecież to nie tytuł naukowy tylko uznaniowy. Chyba przyjemnie być docenionym...

  17. #2457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Redakcjo!

    Ja nie krytykuję idei tytułów, one, jak każda rzecz dana w dowód uznania za czyjąś bezinteresowną pracę są ok, ale pomysł z "żywym" tworem, na bieżąco wskazującym, na ile ktoś jest pożyteczny dla innych, wydaje się mi o tyle lepszy, że będzie to bieżące wskazanie... nie wiem, jak to określić, wartościowości forumowicza, powiedzmy, a nie jedynie faktu, że ktoś kiedyśtam oddał na niego głos.



    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  18. #2458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Przyjemnie. Owszem. Ale.. no właśnie przez niego czuje sie ograniczony - wierzcie mi - dziesiątki razy nie napisałem tego, co bym normalnie skrobnął pod wplywem emocji - bo tutuł zobowiązuje..
    Nie widze problemu by opcja "pomocna porada" funkcjonowala obok tytulow..

  19. #2459
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Przyjemnie. Owszem. Ale.. no właśnie przez niego czuje sie ograniczony - wierzcie mi - dziesiątki razy nie napisałem tego, co bym normalnie skrobnął pod wplywem emocji - bo tutuł zobowiązuje..
    Nie widze problemu by opcja "pomocna porada" funkcjonowala obok tytulow..

    Zgadzam się Tytuł nobilituje. Pisząc oficjalnie, nie wypada używać dosadnych
    argumentów. I nie mam tu na myśli niezgodnych z regulaminem, niezgodnych
    z prawem, czy po prostu niegrzecznych (obraźliwych) wypowiedzi...Nie można
    tez przesadzać z żartami, no i jaj sobie nie można robić....

  20. #2460
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    To może jednak zostańmy przy tytułach, których można się ewentualnie zrzec.

Strona 123 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony