dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ciemny pokoj :/

    Droga Kasiu ja tez mam problem i dlatego zdecydowalam sie napisac ... otoz mam maly pokoj (ok 10 m ) i wlasnie calkiem nie dawno wytapetowano mi go na kolor pomaranczowy.. a sufit zminiono na jasny niebieski Moj pokoj jest calkiem fajny teraz .. ale bardzo ciemny -nie mam duzego okna wiec i to tez jest problem ! Jesli mialabys jakis pomysl co moglabym zmienic bym czula sie w nim naprawde dobrze i miala wiecej checi do zycia to napisz.. z gory bardzo dziekuje pozdrawiam. Justyna

  2. #2

    Domyślnie

    Przypomniała mi się taka rubryka z jakiegoś pisma młodzieżowego...nosiła tytuł: "Napisz do Kasi"

    Pozdrawiam

    T.

  3. #3

    Domyślnie

    Tommco hehe jestem tutaj pierwszy raz-znaczy sie juz drugi.. i chcilam napsiac do uzytkownika "kasiorek" a mi sie tu jakos to pojawilo a ty mogl bys mi jepij cos doradzic.. a nie nieporownywac to do jakiegos pisma mlodziezowego pozdrwiam

  4. #4

    Domyślnie

    Justynko...ciężko jest cokolwiek doradzać nie wiedząc prawie niczego. Najlepiej, jeśli wkleiłabyś jakąś fotkę, powiedziała co lubisz, jak pokój ma być urządzony...nie jestem specjalistą od wystroju...ale ciężko doradzać jak się mało wie.

    Fakt, że w tamtym piśmie pytania były nieco innej treści...

    Pozdrawiam

    Tommco

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony