dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 206 z 448
Pokaż wyniki od 4.101 do 4.120 z 8949
  1. #4101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Tak ciekawie opisujesz, że dobrze byłoby zobaczyć zdjęcie

  2. #4102

    Domyślnie

    Słoneczko - mówisz i masz. Foto cykne w poniedziałek, jak zamontują mi szybę w brodziku. Wtedy efekt , mam nadzieje, będzie lepszy. Opisowo: kabina prysznicowa wyłożona trawertynem złotym, zarówno ściany, jak i podłoga, natomiast onyx w formie cienkich pasów 45 cm od spodu i od góry kabiny, przy czym świeci tylko spód. Jak woda ciurka z deszczownicy to efekt piorunujący. koszt też rozsądny, bo paski onyxu sumarycznie z cięciem waterjetem wyszły około 70 PL. Ledy około 8 setek ( kupowane w www.lediko.com)


    Pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  3. #4103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Już cieszę się z góry Wprawdzie u nas wszystko gotowe od kilku miesięcy, ale gdy za parę lat trzeba będzie odświeżać, to kto wie czy nie zmienię wystroju łazienki, gdy będę miała taką inspirację?
    Ale ze światełkami też pokażesz?

  4. #4104

    Domyślnie

    Będzie ze światełkami, a jakże. Bez nich nie ma efektu!
    Cierpliwości

    Pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  5. #4105

    Domyślnie

    ojej to ja też czekam.

  6. #4106

    Domyślnie

    Słoneczko i Agnesik! Cierpliwości, cierpliwości. łazienka jest w trakcie malowania, więc poobklejana jak choinka. Dodatkowo Haberowa "Lwie Serce" - żona moja znaczy się pozwoliła mi na publikacje foto jak już pościąga się ten majdan, wiec szybko maluje, żeby z tym już skończyć
    Jako rekompensatę ze niesłowność dołożę także foto nowego kominka, bo już od wczoraj jest gotowy.

    pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  7. #4107

    Domyślnie

    Cytat Napisał nona
    Mamanatki, jak tam Wasz projekt kominka? Mój jeszcze nie zamówiony, jeśli macie gotowy to prosze pochwalcie się...
    Nona, cierpliwości proszę, małż nie ma czasu skończyć ten projekt ale już wkrótce. Wkład już zamówiliśmy więc chciał nie chciał, musi projekt wkrótce skończyć. Prześlę.

  8. #4108

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Może ktoś będzie mógł coś mi poradzić ponieważ jestem załamany.
    Człowiek, który postawił nam kominek z postarzanej cegły klinkierowej o nierównej, chropowatej powierzchni (cegła ręcznie formowana) niestety spartaczył robotę ponieważ po fugowaniu rozmazywał zaprawę po całej powierzchni myjąc wszystko gąbką. Efekt jest taki, że cegła utraciła kolory, zrobiła się szara (wina przemywania całości w celu zmycia zaprawy), trochę też straciła swojej zewnętrznej powłoki (przez szorowanie gąbką), nie wygląda już tak samo . Niestety zorientowałem się zbyt późno, "fachowiec" już zrobił swoje. Bardzo proszę o jakąkolwiek radę jak mogę poprawić wygląd tych cegieł ponieważ jestem zdołowany, kominek stracił połowę swojego uroku sprzed fugowania (był jak wymarzony a teraz płakać się chce). Czy są jakieś specyfiki do wyczyszczenia tego? Wczoraj próbowałem czyścikiem Ultrament ale nie widać efektu, spróbuję jeszcze jutro wogóle go nie mieszać z wodą, może bardziej stężony pomoże. Może też coś do postarzania cegły żebym mógł poeksperymentować. Może coś do nakładania, może jakieś inne sposoby? Bardzo proszę o radę.

  9. #4109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A może by się dało to wypiaskować?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  10. #4110

    Domyślnie

    A na czym polega piaskowanie, bo niestety sie nie orientuję. Ta powierzchnia nie może być jakoś mocno tarta bo straci do końca zewnętrzną powłokę, którą jest pokryta a to ona głównie imituje starą cegłę. Oczywiście lekkie czyszczenie szczotką jest możliwe ale nic więcej.

  11. #4111
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Piaskow...technologia%29

    Może Mapei Kerakol (czy jakoś tak) - to środek przeznaczony do mycia płytek z pozostałości fug. Ludzie mówią, że jest rewelacyjny. Ja osobiście nie próbowałem jeszcze, ale myślę, że wkrótce przyjdzie na niego pora i u mnie, bo mam trochę płytek do obczyszczenia...
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  12. #4112
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasiorek
    mój kominek też już jest gotowy



    Zajrzałam, aby nadrobić wakacyjne zalegości i proszę - taki piękny kominek i nikt nie skomentował To ja nadrabiam - klasyka zawsze robi na mnie wrażenie, a w Twoim wydaniu jest to Klasyka przed duże K - Brawo!!!

  13. #4113

    Domyślnie

    Jak myślicie, tynk mozaikowy to dobry pomysł na wykończenie obudowy kominka? Proszę o opinie!

  14. #4114
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Judka: hmm... jak dla mnie tynk mozaikowy wewnątrz domu to porażka... Prosta piłka - jest strasznie drapiący, oraz łapie kurz
    Chyba, że całość pokryjesz bezbarwnym akrylem tak, aby było na gładko... Tylko potem to się błyszczy i nie ma efektu...
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  15. #4115

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judka
    Jak myślicie, tynk mozaikowy to dobry pomysł na wykończenie obudowy kominka? Proszę o opinie!
    moim zdaniem - NIE!

  16. #4116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Nasz nowiutki portal , który jest w mniejszości na forum...


  17. #4117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dla porówniania kominek moich rodziców (też nowiutki)


  18. #4118

    Domyślnie

    a to mój klasyk




    pozdr

  19. #4119

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74
    Nasz nowiutki portal , który jest w mniejszości na forum...

    Śliczny ten kominek i taki inny
    Wykańczamy dom i ...siebie

  20. #4120
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotr.nowy
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    1.526
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    agawi74 bardzo ciekawie wasz kominek wygląda.
    To drewno czy kamień ? Jakie ?
    Jeśli sie mylę to niech mnie ktoś poprawi !
    PIOTREK
    DZIENNIK EM-02
    GALERIA EM-02

Strona 206 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony