dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 448
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 8949
  1. #2041
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    po raz pierwszy w swojej historii muratorowej wręcz wywrzeszczę NIE!!!!!!!!!!!!! dla łączenia tv i kominka
    nie cierpię oszustów

  2. #2042
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    popieram ale jest gdzies na forum-bo nie moglam znalezc na szybko-temat wlasnie o umieszczeniu tv nad kominkiem

  3. #2043

    Domyślnie

    [/quote]

    eeee tam ....
    nie podoba mi sie

  4. #2044
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    protestuję
    nie cierpię oszustów

  5. #2045

    Domyślnie

    Pomysł tv nad kominkiem moim zdaniem tragiczny, czego upust dawałam już kiedyś w wątku na ten temat.
    A tak na marginesie to queene przechodzi chyba rozdwojenie jaźni bo najpierw pisze, że niezły pomysł, a zaraz potem popiera protest Xeny. Trochę więcej obywatelskiej odwagi queene! Jak ci się podoba to się nie ma czego wstydzić!

  6. #2046
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    bez obaw...moja jaźń ma sie dobrze i jest jedynaczką a ja zostałam źle odebrana...napisałam wyraźnie ze to była propozycja dla osoby ktora szukała wlasnie takiego czegos i musze stwierdzic zeTAKIE połączenie akurat mnie sie podoba bo jest spójne stylistycznie natomiast sam pomysł łączenia tv z kominkiem uważam za sprzeczność samą w sobie ...a to dwie różne sprawy i stąd to obszerne objaśnienie moich skrótów myślowych

  7. #2047

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene
    nie moj ale chyba niezly pomysl na polaczenie kominka i tv
    zupełnie mi sie nie podoba, albo jedno albo drugie

  8. #2048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Zwróćcie uwagę zaraz mu sie snieg pod nartami stopi he he
    to rozwiązanie tv plus kominek z zalozenia jest bez sensu, ale to konkretne tu przedstawione jest zaprojektowane sympatycznie, jak tv jest wylaczone to cala gora jest czarna, wiec rada dla posiadacza takiego "kombajnu" nie wlaczac telewizora

  9. #2049

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    rada dla posiadacza takiego "kombajnu" nie wlaczac telewizora
    hahaha, lepiej wogóle nie montować telewizora

  10. #2050

    Domyślnie

    Witam, od wczoraj mamy kominek. Bałam się, że może byc za mały, ale nie jest tak źle.

  11. #2051
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    Zwróćcie uwagę zaraz mu sie snieg pod nartami stopi he he
    to rozwiązanie tv plus kominek z zalozenia jest bez sensu, ale to konkretne tu przedstawione jest zaprojektowane sympatycznie, jak tv jest wylaczone to cala gora jest czarna, wiec rada dla posiadacza takiego "kombajnu" nie wlaczac telewizora
    wreszcie ktoś zrozumiał intencje jakie mną kierowały przy zamieszczeniu tej fotki

  12. #2052

    Domyślnie

    Przedstawiam wam mój kominek - w porównaniu z pracami Foresta nic wielkiego ale ja go już uwielbiam
    Trochę detali: wkład stalowy Arysto z pionową szybą 450x650, obłożony płytkami kamienia Dark Emperador. Pierwotny zamysł był zupełnie inny, efekt końcowy to wynik improwizacji i pomysłow w trakcie obudowywania wkładu



    [img=http://img156.imageshack.us/img156/206/kominek1lm3.th.jpg]

  13. #2053

    Domyślnie

    Spróbuj jeszcze raz, bo to cos ciekawego a słabo widać.

  14. #2054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    No to "polecimy" dalej po gresie. Kamień i stal. Tau Ceramika i jej "metalowa" seria. Do tego łupek kwarcytowy z nalotami miki cięty w filety, stalowa listwa dookoła i podrdzewiała blacha 12 mm przed wkładem. Z kominka wychodzi oczywiście stalowy komin izolowany. Wkład Spartherm Varia 2Rh51 plus nasadka wodna Spartherm-Thermax01.
    Kominek dominuje w wystroju wnętrza. Właściwie to on wraz z całą aranżacją jest jego wystrojem. Przecina swą płaszczyzną dom na pół, stanowi zarazem ścianę kuchni i wchodzi do pokoju z kinem domowym.
    Od strony salonu

    Od strony kuchni

    Wchodzimy do pokoju multimedialnego

    I widok z niego na salon

    Widok na kominek z antresoli - części "mieszkalnej" domu

    No i samo clou programu - palenisko, które może ogrzewać wodę w co

    Lub służyć jako rekreacyjny kominek otwarty (do pieczenia kiełbasek


    Projekt arch.B.Wrzołek/FN, wykonanie FN.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  15. #2055
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    rdzawy TAU jest świetny, - podoba mi się też, że istenijący obok słup został obłożony ta samą płytką i nie do sufitu - fajnie.
    nie cierpię oszustów

  16. #2056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Forest Ty ciagle rosniesz. Wszechswiat staje sie za maly na Twoje pomysly.
    Hm, chyba juz teraz moge powiedziec.., o ten wielki artysta zrobil i moj kominek.

  17. #2057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Z rzeczy, które mi jeszcze rosną mogę wymienić tylko brzuch i siwe włosy
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  18. #2058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Forest - piękne.

    A ja cały czas myślę jak i co zrobić z moim Sparthermem RDRh, co to go zamierzam kupić I jak skubańca wykończyć. Pierwsza wersja ro było szkło fusingowanie, ale mój artysta jest w Irlandii I dalej kombinuję. Może robiłeś coś takiego ? Zdecydowanie wnętrze nowoczesne.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #2059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    Z rzeczy, które mi jeszcze rosną mogę wymienić tylko brzuch i siwe włosy
    Pozdrawiam.
    Iii takiemu chlopakowi siwe wlosy to tylko urody dodaja a w ten brzuch to i tak nie uwierze.
    A powiesz nam skad taki podpis u Ciebie? Bo jak widze pasuje jak ulal.

  20. #2060

    Domyślnie

    pomóżcie rozszyfrować skrót z aukcji kominków tarnawy na allegro
    "PZPOS" -co to oznacza???

    sprzedawcy nie podają nazw konkretnych modeli tylko właśnie tego typu skróty

Strona 103 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony