dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 448
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 8949
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwek1976
    Napiszcie co sądzicie? Zniosę również krytykę...

    Pozdrawiam!
    mnie wykonanie podoba się bardziej niż projekt. Ja bym go już nie malowała - podoba mi się taki, jaki jest teraz. Piękny!

  2. #202
    Guest

    Domyślnie

    Ale jesteśmy dziewczyny jednomyślne - wszystkie byśmy chciały jednokolorowy
    ładny ,naprawdę,a ten Jotul to mój ulubiony wkład,choć nie byłam pewna do końca firmy.Skojarzyłam sobie jednak z tym charakterystycznym uchwytem do drzwiczek - Jotul ma właśnie takie fajne.

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    Ale jesteśmy dziewczyny jednomyślne.

    w tym modelu nawet półki mi nie przeszkadzają

  4. #204

    Domyślnie

    a może ktoś chce sie pochwalić fajnym kominkiem z klinkieru

  5. #205

    Domyślnie

    Wszystkie osoby zainteresowane tematem kominków a wiec i tych poszukujących jak i użytkujących baaardzo baaardzo gorąco proszę o pomoc w zadaniu domowo- służbowym. Potrzebuję zebrać pewne dane na temat preferencji rynkowych i założyłam wątek na Wymianie doświadczeń – (KOMINKI- zadanie służbowe) – wszystkich wielkiego serca proszę o odwiedzenie tego wątku i krótkie odniesienie się do zadanych pytań – to nic innego jak ułomne badanie rynku – a wy forumowicze jesteście chyba najlepszym źródłem informacji w zakresie preferencji i potrzeb. Podkreślam ze należę do grona forumowiczów , sama buduję a forum wykorzystuję w celach zawodowych tylko dlatego że wydaje mi się ze wasze głosy w temacie którym muszę się zająć są bardzo istotne. Pozdrawiam – i z góry pięknie dziękuję za pomoc.

  6. #206

    Domyślnie

    a to nasz kominek






    bedzie jeszcze ladniejszy
    pa
    to nie sztuka wybudowac nowy dom, ale sztuka jest mu nadac dusze - Gregor

  7. #207

    Domyślnie

    Gregor mi się bardzo podoba. Osobiście co ostatecznej wersji się nie zdecydowaliśmy.
    Wiem, że chcę obudowę z jasnego granitu i u góry drewniana półka.
    Zulka

  8. #208

    Domyślnie

    A oto nasz kominek:

    Damian

  9. #209
    Guest

    Domyślnie

    odświeżam fajny temat

  10. #210

  11. #211

  12. #212

  13. #213

    Domyślnie

    Oto i mój kominek


    Wkład kominkowy Kornak nr 6 kupiony w promocji za 3100 zł plus ok 150 zł za rury łączące z kominem.
    100 zł kosztowały cegły
    140 zł - płyta granitowa
    160 zł - kształtki ceramiczne
    40 zł - płytki ceramiczne
    70 zł - fuga i silikon
    50 zł klej i zaprawa
    220 zł wełna z folią aluminiową i taśmą do jej łączenia
    100 zł - wywietrzniki
    1300 zł - robocizna
    razem - 5290 zł

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwek1976
    W końcu ja też mam swój kominek
    Poniżej są zdjęcia komputerowego projektu, który dostałem przy zamawianiu i dalej już gotowy kominek.
    Niestety jeszcze przed ostatecznym malowaniem i bez dekoracji.



    Wkład jest trochę odsunięty od rogu bo w obudowie musiał zmieścić się też wybudowany komin... Polecam firmę z warszawy, która mi go budowała. Ich strona to www.kominki.net Najbardziej profesjonalna ekipa na mojej budowie.
    Napiszcie co sądzicie? Zniosę również krytykę...

    Pozdrawiam!
    Sylwek, może firmę w której pracujesz zareklamowałby jakiś prawdziwy klient, ale aby to mogło się zdarzyć musielibyście przestać odwalać seryjną produkcję, wystarczy przyjrzeć się szczegółom a najlepiej twoim kominkom od tej strony której nie widać (wiesz o czym piszę) no i te ceny jakie przystępne, coś jakby z OBI dla naiwnych milionerów, miłego dnia

  15. #215
    Guest

    Domyślnie

    Cytat:
    My dopiero planujemy kominek a wlasciewie to jest juz wybrany

    O taki:




    W ofercie napisane jest, ze oblozony jest kamieniem Kastylion.

    Ten kamien podobno sprowadzany jest z Francji czyli czytaj raczej drogi

    Czym mozna to zamienic??

    Moze jakis piaskowiec....sama nie wiem bo i co gorsza w tym temacie wogole sie nie orientuje
    malenka - ja Ci mogę podpowiedzieć - zapytaj o polski marmur - biała brzoza - jest śliczny i najtańszy,bo krajowy
    malenka

    ciekawa jestem, czy widziałaś tę białą brzozę, a jeśli tak , to czy Ci się spodobała?
    Cieszyła bym ise ,gdyby moja podpowiedź się przydała.

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Moim zdaniem wklejanie tu inspiracji kominkowych jest jak najbardziej na miejscu!!!Nie rozumiem co to komu przeszkadza, w końcu to wątek dotyczący właśnie kominków!Ja osobiście lubię pooglądać sobie kominki forumowiczów a że nie wszystkie są w moim guście to wszelkie inspiracje przyjmuję z wdzięcznością

  17. #217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcobaleno
    Moim zdaniem wklejanie tu inspiracji kominkowych jest jak najbardziej na miejscu!!!Nie rozumiem co to komu przeszkadza, w końcu to wątek dotyczący właśnie kominków!
    Wlasnie, rzeczywistych i naszych. Inspiracje juz sa i to w innym watki (w prywatnym watki mimi). Nie psujmy wiec tematu, ktory tak fajnie sie zapowiadal.

  18. #218
    Guest

    Domyślnie

    Problem nie polega na tym ,czy kominki są z naszych domów czy też nie, ale na psuciu wątku nieprzyjemnymi uwagami. Zawsze przez te same osoby .
    Nikt nie chce źle, na pewno komuś się coś z tych kilkunastu zdjęć Mysi może innym przydać.

  19. #219
    Guest

    Domyślnie

    odświeżyłam ten wątek, by prezentować kominki
    JoShi, house -dajcie już wreszcie spokój, choćby dlatego, że sami nie pokazaliście w tych wątkach ani jednego zdjęcia - ani tutaj , ani gdzie indziej.


    A Waszych postów na priva nie otwieram!! Przestańcie je wreszcie do mnie wysyłać!!!

    a teraz to, o co w tym wątku chodzi - kominki wykonane przez mojego kolegę - nie ma czasu sam ich wklejać:








  20. #220
    Guest

    Domyślnie

    hawkmoon



    śliczne te cegły
    Ty to ręcznie formowane z CRH, bo wygląda mi na to, ze połączyłeś rose - wais z innym kolorkiem?

    marzę o tych cegłach we wnętrzach, a u Ciebie widzę konsekwentnie utrzymywany ciepły, stary styl - brawo!

Strona 11 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony