dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 154 z 448
Pokaż wyniki od 3.061 do 3.080 z 8949
  1. #3061

    Domyślnie

    Cytat Napisał AMFI
    Cytat Napisał pohlanka
    cudo!!! taki kominek z łupkiem właśnie chodzi mi po głowie!!! mogę się dowiedzieć o jakieś szczegóły realizacji???
    Dakota, amfi
    cieszę się,że mój kominek podoba się jeszcze komuś oprócz mnie

    blachę wymierzyłam i zamówiłam w ursusię koło wawy w zakładzie robiącym różne rzeczy z nierdzewki. niestety nie była tania. jej koszt to 1500zł.
    natomiast wszystkie zaoblenia , zagięcia i szczegóły techniczne to małż sobie wymyślił aby mu wszystko pasowało ponieważ nasz kominek był przerabiany.
    kamień , którym kominek jest obłożony upatrzyłam sobie na allegro.
    poniżej link
    http://www.allegro.pl/item472938237_...i_kwarcyt.html


    AMFI

    Kamień ten jest wyjątkowo zbliżony w kolorystyce do Twoich płytek tarasowych, którymi tak się zachwyciłam.przynajmniej tak mi się wydaje, że na ekranie monitora wygladają bardzo podobnie

    pzdr
    ap

  2. #3062

  3. #3063

    Domyślnie

    Natalia powiększ te zdjęcia bo ten kominek wygląda zarąbiście@@!!! Absolutny czad! to Twoj pomysł czy kominkarza????

  4. #3064

    Domyślnie

    Przepraszam za ten wymiar, nie udało mi się zgrabniejszych na forum wymiarów zrobić...

    Pomysł mój, ale wykonawca spisał się znakomicie, wyczuł o co mi chodzi, szybko zaprojektował i po 6 tygodniach piecokominek - bo tak się to nazywa -już cieszy moje oko. Na żywo wygląda o niebo lepiej. Bałam sie że wyjdzie kolumbryna pośrodku salonu, niepotrzebnie, bo jest zgrabny i dostojny. POlecam wykonawcę - z okolic Krakowa.


  5. #3065
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Piękny, piękny, piękny

  6. #3066

    Domyślnie

    Cytat Napisał pohlanka
    Cytat Napisał AMFI
    Cytat Napisał pohlanka
    cudo!!! taki kominek z łupkiem właśnie chodzi mi po głowie!!! mogę się dowiedzieć o jakieś szczegóły realizacji???
    Dakota, amfi
    cieszę się,że mój kominek podoba się jeszcze komuś oprócz mnie

    blachę wymierzyłam i zamówiłam w ursusię koło wawy w zakładzie robiącym różne rzeczy z nierdzewki. niestety nie była tania. jej koszt to 1500zł.
    natomiast wszystkie zaoblenia , zagięcia i szczegóły techniczne to małż sobie wymyślił aby mu wszystko pasowało ponieważ nasz kominek był przerabiany.
    kamień , którym kominek jest obłożony upatrzyłam sobie na allegro.
    poniżej link
    http://www.allegro.pl/item472938237_...i_kwarcyt.html


    AMFI

    Kamień ten jest wyjątkowo zbliżony w kolorystyce do Twoich płytek tarasowych, którymi tak się zachwyciłam.przynajmniej tak mi się wydaje, że na ekranie monitora wygladają bardzo podobnie

    pzdr
    ap
    Cześć

    jeśli to nie problem to bardzo bym prosił o namiar na firmę która wykonała tę blachę z kwasówki.
    Pozdrawiam
    Konrad

  7. #3067
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko

    Przepraszam za ten wymiar, nie udało mi się zgrabniejszych na forum wymiarów zrobić...

    Pomysł mój, ale wykonawca spisał się znakomicie, wyczuł o co mi chodzi, szybko zaprojektował i po 6 tygodniach piecokominek - bo tak się to nazywa -już cieszy moje oko. Na żywo wygląda o niebo lepiej. Bałam sie że wyjdzie kolumbryna pośrodku salonu, niepotrzebnie, bo jest zgrabny i dostojny. POlecam wykonawcę - z okolic Krakowa.

    Piękny, Piękny Piękny
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  8. #3068
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Z czego wykonany jest komin widoczny na zdjęciu?

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    Pieco-kominek kumulacyjny w domu energooszczędnym ("prawie pasywny" dziwnie brzmi, ale temu domowi do tego naprawdę brakło tylko jednej technologicznej składowej).
    Zabudowa z cegieł szamotowych, w środku blok akumulacyjny, wkład Spartherm Arte 1Vh, z szybą o wysokości 80 cm (tak, tak - na takich wkładach też można robić takie rzeczy ). Całość to ponad półtorej tony masy kumulującej ciepło w centralnym punkcie domu. Projekt kominka wraz z częściami składowymi (fundamenty pod komin i kominek, komin, wszelkie instalacje do doprowadzenia powietrza i odprowadzenia skroplin z komina, sama zabudowa) powstawało od momentu projektowania domu na papierze. Miałem olbrzymi komfort ustalania na każdym etapie budowy jak ma wyglądać każda jego część i robić ją na bieżąco wraz z budowaniem domu - rozwiązanie idalne, zero niespodzianek.
    Rama kaflowa z kaflarni Kafel-Art, do niej dobierana była kolorystyka drewnianych detali widocznych w domu (elementy więźby, schody, wykończenia). Po lewej stronie wnęka - słupek na drewno (do celów dekoracyjnych).
    Projekt i wykonanie FN





    Pozdrawiam.

  9. #3069

    Domyślnie

    Mam pytanie do Forest-natura: W jakimś wątku na temat kominków napisałeś, że poza ceną płyty izolacyjne nie z wełny niczym szczególnym się nie wyróżniają. Właśnie będziemy robić obudowę kominka i nasz kominkarz namawia nas na takie płyty. Czy skórka jest warta wyprawki?

  10. #3070
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jasia
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    2.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko
    Przepraszam za ten wymiar, nie udało mi się zgrabniejszych na forum wymiarów zrobić...

    Pomysł mój, ale wykonawca spisał się znakomicie, wyczuł o co mi chodzi, szybko zaprojektował i po 6 tygodniach piecokominek - bo tak się to nazywa -już cieszy moje oko. Na żywo wygląda o niebo lepiej. Bałam sie że wyjdzie kolumbryna pośrodku salonu, niepotrzebnie, bo jest zgrabny i dostojny. POlecam wykonawcę - z okolic Krakowa.

    cudeńko!!!

  11. #3071
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał piskosch
    A nasz tak
    po przejrzeniu tylu rodzai kominków naszym fawrytem jest ten na zdjeciu,super nam sie podoba,kazdy kominek ma swoj urok i jest dopasowany do stylu pomieszczenia,poniewaz nasze bedzie nowoczesne ten bedzie pasowaltylko pytanie jak go sie robimoze ktos jeszcze ma taki i by siepodzielil wiedza

  12. #3072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    W dzienniku wlasciciela jest opisane jak byl robiony

  13. #3073

    Domyślnie

    To może i ja swój nieśmiało pokażę.
    Projekt wprost z głowy - wykonanie mąż (rozprowadzenie ciepła, turbina) płyta trawertyn clasico żywicowany zamawiany na wymiar.

    po lewej stronie podświetlana wnęka na szczapy drzewa -tutaj z przymiarką podłogi i panel jako drewniana listwa







    tu jeszcze z solidną podpórką
    ewe

  14. #3074

    Domyślnie

    ewe kochana widze ze mam podbny gust do twojego- wklejaj fotki bo twoje wnetrza zapieraja dech w piersiach

  15. #3075

    Domyślnie

    ewe, bardzo ładny kominek - prosta forma - to lubię

  16. #3076

    Domyślnie

    iwonko
    widzę że nie tylko gust mamy podobny ale budujemy w jednej okolicy - ja pod P. .
    I na dodatek projekt Orchidea był mocno przez nas rozpatrywany Ogród zimowy też planuję - za jakies 2-3 lata - w tym temacie starszny mężowski opór
    ewe

  17. #3077
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar basiac
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorusia
    Cytat Napisał Hugo26
    Cytat Napisał wickers
    Cytat Napisał Henku_wawa
    a to nasz kominek, już po zaprojektowaniu, czeka na realizację
    Części składowe:
    - obudowa trawertyn light
    - wewnętrzna część obudowy marmur emperador dark polerowany
    - stopień trawertyn light żywicowany
    - wkład Austroflamm Midas półokrągły
    - wnęka po prawej: dolna półka emperador dark polerowany
    - okap z płyt GKF, izolacja krzemianowo-wapienna Varmsen

    Czy ja również mogę prosić o cenę tego cudeńka oraz namiarów na firmę, która to realizuje ?
    Pozdrawiam
    wickers
    rownież poprosze o wycenę tego pieknego kominka



    Bardzo prosze o wycenę tego cudeńka bo jestem pod ogromnym wrażeniem.



    POzdrawiam i z góry dziękuję.
    Ja też bardzo proszę o cenę i namiary na wykonawcę. Urzekł mnie ten kominek niesamowicie
    Dziennik Truskawek 2G
    Komentarze
    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE - 8 KM OD MORZA!!

  18. #3078
    Henku_wawa
    Guest
    Henku_wawa

    Domyślnie

    wysyłam info na priv

  19. #3079
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    warebel

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    rowniez poprosze iformacje na temat wykonawcy i ceny wykonania takiej obudowy - zamierzam wstawic wklad supra do ogrzewania domu i bardzo mi sie ten projekt spodobal

    pozdrawiam

  20. #3080

    Domyślnie

    Natalia Stanko napisała:
    Pomysł mój, ale wykonawca spisał się znakomicie, wyczuł o co mi chodzi, szybko zaprojektował i po 6 tygodniach piecokominek - bo tak się to nazywa -już cieszy moje oko. Na żywo wygląda o niebo lepiej. Bałam sie że wyjdzie kolumbryna pośrodku salonu, niepotrzebnie, bo jest zgrabny i dostojny. POlecam wykonawcę - z okolic Krakowa.



    Przepiękny
    Natalio, podaj proszę namiary na tego mistrza od kominków

    Małgosia

Strona 154 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony