dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 163 z 448
Pokaż wyniki od 3.241 do 3.260 z 8949
  1. #3241

    Domyślnie

    dzieki Renka Grabow-chcielismy tą dolną kopułę dac niższą ale wydłuzała sie górna automatycznie i musiałam pokombinowac z kolorami-na fotce tego nie widac ale te półokragłe czopuchy sa zrobionę drobnym kamyczkiem i gdzie oswietlenie też

  2. #3242
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy w kwestii aranżacji kominka. Problem polega na tym, że otwór wylotowy w kominie znajduje się tuż przy oknie tarasowym, a jedyne miejsce dla kominka widzę pod schodami (zaokrąglonymi). Którędy doprowadzić ciepłe powietrze na poddasze? Miejsce na kominek wygląda tak:

    i klatka schodowa powyżej:

    Przepraszam za bałagan budowlany na tych fotkach, ale na razie nie mam innych

  3. #3243
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kotek999
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    To i ja się pochwalę
    Kominek nie jest jeszcze skończony (nie pomalowany) i jakoś zdjęcia taka sobie bo z komórki ale już nie mogłam wytrzymać


  4. #3244

    Domyślnie

    Forest-Natura
    Piękny kominek i ta płyta -cudo
    Aga

  5. #3245
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Pamiętacie mój?
    Reanimowany , ale i tak kiedyś do zmieny image'u


    i przynajmniej jemu się podoba



  6. #3246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kotek999 piekny kominek.

  7. #3247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Ech...tak z początku strony nieco retro...takie kominkowe full wypas...
    Pieco-kominek kaflowy, kafle z Kaflarni Z.Kuliga (Łańcut płaski).
    Z blokiem akumulacyjnym (700 kg) ukrytym w ścianie, w sumie ponad półtorej tony masy akumulującej ciepło - bryła pieco-kominka i kanały akumulacyjne.
    Wkład z wyłożeniem szamotowym, Spartherm Varia 1Vh z podnoszoną szybą - można sobie zrobić, ot tak dla kaprysu, kominek otwarty.
    Z ciekawostek - świetny komin (systemowy fi 250 mm, z ociepleniem, wysokości ponad 9 metrów z wyczystką w piwnicy) pozwala na użytkowanie pieco-kominka przy podniesionych drzwiczkach wkładu i jednocześnie użytkowanie ciągów akumulacyjnych biegnących...3 metry pionowo w dół potem 3 metry w górę i dopiero wchodzących do komina .




    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  8. #3248

    Domyślnie

    FOREST ten jest naprawdę piękny, po prostu szok
    ... ale słowa
    "świetny komin (systemowy fi 250 mm, z ociepleniem, wysokości ponad 9 metrów z wyczystką w piwnicy) pozwala na użytkowanie pieco-kominka przy podniesionych drzwiczkach wkładu i jednocześnie użytkowanie ciągów akumulacyjnych biegnących...3 metry pionowo w dół potem 3 metry w górę i dopiero wchodzących do komina"
    brzmią baaardzo tajemniczo
    Nie jest błędem błąd popełnić, ale błędu nie naprawić

  9. #3249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Forest ale cudo A te kafle sa przepiekne, no i ten kolor. Przypomina mi piec u babci mojego meza. To byl piec. Na dodatek kafle robione w rodzinnej kaflarni, babci ojca, niestety dzis juz nie istniejacej.

  10. #3250
    ELITA FORUM (min. 1000)
    świercz

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.794
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Widzę że ostatnio zielone kominki w modzie.
    Polecam wiec Verde Guatemala


    Jeżeli komuś byłby potrzeby kamień i dobry kominkarz w wlkp to prosze o kontakt na PRIV
    Dziennik: 1 2 Komenta: 27

  11. #3251
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie moze na powitanie cos od siebie

    przepraszam wszystkich, że mój pierwszy post jest rodzajem autopromocji,
    ale oglądając tu wiele pięknych (i mniej ) kominków, naszedł mnie pomysł pochwalenia również swoimi pracami.
    nie widziałem w tym wątku innych wykonawców z Łodzi, więc mam nadzieję, że to moje wejście zostanie potraktowane tolerancyjnie.
    o ile link się wklei, to jedna z moich ostatnich prac wygląda tak:

    pozdrawiam wszystkich i obiecuje, ze moja aktywność nie ograniczy się wyłącznie do tego wątku

  12. #3252

    Domyślnie Re: moze na powitanie cos od siebie

    Cytat Napisał lechoslaw kierzkowski
    przepraszam wszystkich, że mój pierwszy post jest rodzajem autopromocji,
    ale oglądając tu wiele pięknych (i mniej ) kominków, naszedł mnie pomysł pochwalenia również swoimi pracami.
    nie widziałem w tym wątku innych wykonawców z Łodzi, więc mam nadzieję, że to moje wejście zostanie potraktowane tolerancyjnie.
    o ile link się wklei, to jedna z moich ostatnich prac wygląda tak:

    pozdrawiam wszystkich i obiecuje, ze moja aktywność nie ograniczy się wyłącznie do tego wątku
    cudo a co to jest to ciemne,drewno?

  13. #3253

    Domyślnie Re: moze na powitanie cos od siebie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał lechoslaw kierzkowski
    przepraszam wszystkich, że mój pierwszy post jest rodzajem autopromocji,
    ale oglądając tu wiele pięknych (i mniej ) kominków, naszedł mnie pomysł pochwalenia również swoimi pracami.
    nie widziałem w tym wątku innych wykonawców z Łodzi, więc mam nadzieję, że to moje wejście zostanie potraktowane tolerancyjnie.
    o ile link się wklei, to jedna z moich ostatnich prac wygląda tak:

    pozdrawiam wszystkich i obiecuje, ze moja aktywność nie ograniczy się wyłącznie do tego wątku
    cudo a co to jest to ciemne,drewno?
    Śliczny i taki w moim guście...........a Łódź tak daleko............................

  14. #3254
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    tak , to ciemne drewno, połączone z jasnym.(stolarz musi byc z gornej półki)
    plus marmur na obramowaniu.
    dodam jeszcze inne zdjęcie, nieco mniej awangardowa praca, ale tez je lubię.

  15. #3255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Ależ Lechosławie...zamieszczając tutaj zdjęcia robisz dokładnie to o co chodzi w tym wątku. Pokażesz Forumowiczom ładne prace nie czając się kim jesteś (tak jak inni wykonawcy w różnych wątkach - co jest wręcz śmieszne i irytujące zarazem) i być może dasz nieco inspiracji, pomysłów i przykładów wielu potencjalnym, przyszłym posiadaczom żywego ognia w domu.
    Każdy z tych kominków stoi przecież w konkretnym domku a nie na kartach katalogów i komputerowo poprawianych zdjęć reklamowych .
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #3256

    Domyślnie

    Forest, ten zielony piec zaparł mi dech - jest przepiękny - ale i kafle piękne. Czy ma on oddzielny fundament, (te półtorej tony) na czym się opiera? No i jaki dom może ogrzać taki piec, czy może zastąpić kominek z płaszczem wodnym do domku 130mkw.? No i ile kasy trzeba zbierać na takie cudo (chociaż jakoś orientacyjnie)Plissss.

  17. #3257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie Re: moze na powitanie cos od siebie

    Cytat Napisał lechoslaw kierzkowski
    przepraszam wszystkich, że mój pierwszy post jest rodzajem autopromocji,
    ale oglądając tu wiele pięknych (i mniej ) kominków, naszedł mnie pomysł pochwalenia również swoimi pracami.
    nie widziałem w tym wątku innych wykonawców z Łodzi
    Nie przeglądałeś uważnie mój kominek robił wykonawca z Łodzi
    szkoda, że wcześniej się nie zareklamowałeś .... w Zgierzu mieszkam (obrzeża) a obok B. Żeleńskiego kiedyś mieszkałam..... nie słyszałam o Twojej firmie szkoda , ładny ten nowoczesny kominek Ci wyszedł
    Pozdrawiam

  18. #3258
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie Re: moze na powitanie cos od siebie

    poproszę o jeszcze.... przydało by się trochę nowości w wątku...

    To nic że autopromocja. jeśli masz w portfolio kominki dwustronne - chętnie zobaczę

    Cytat Napisał lechoslaw kierzkowski
    przepraszam wszystkich, że mój pierwszy post jest rodzajem autopromocji,
    ale oglądając tu wiele pięknych (i mniej ) kominków, naszedł mnie pomysł pochwalenia również swoimi pracami.
    nie widziałem w tym wątku innych wykonawców z Łodzi, więc mam nadzieję, że to moje wejście zostanie potraktowane tolerancyjnie.
    o ile link się wklei, to jedna z moich ostatnich prac wygląda tak:

    pozdrawiam wszystkich i obiecuje, ze moja aktywność nie ograniczy się wyłącznie do tego wątku

  19. #3259

    Domyślnie

    Forest Natura, zaciekawił mnie ten pieco-kominek.... a ten Zielony - po prostu przepiękny ..szkoda, ze nie pasuje do moich wnętrz.. Czy moze w swojej dokumentacji fotki tego typu kaflowych kominków, ale o bardziej nowoczesnej, bardzej prostej formie ?

    Lechosław, prosba o wiecej zdjec Twoich prac, ten nowoczeny kominek zachwyca

  20. #3260

    Domyślnie

    mój kominek jest półokragły z cegły bez zbędnych bajerów, obiecuję dosłać zdjęcia.

Strona 163 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony