dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 201 z 448
Pokaż wyniki od 4.001 do 4.020 z 8949
  1. #4001
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Oczywiście. Na jednym z kafli jest sygnatura
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  2. #4002

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad kupnem wkładu SUPRA OREA 58. Szukam jakichkolwiek informacji, chętnie zdjęć. Bardzo prosze jesli ktos zetknął się z tym wkładem o opinię.
    pozdrawiam

  3. #4003
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tasha
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74
    Cytat Napisał tasha
    Witam
    Kupiliśmy z mężem wkład Maja 12kw Kratek tylko trochę się załatwiliśmy, bo okazało się że nie ma w nim doprowadzenie powietrza z zewnątrz (trzeba było to zamówić za dodatkową opłatę przy zamawianiu wkładu). Teraz nie wiem bardzo co zrobić bo mimo założenie że będzie to okazjonalne palenie boję się że nie będzie to tak jak być powinno. Czy ktoś się borykała z takimi problemami?
    Czy masz w domu instalację wentylacji mechanicznej? Jeżeli nie, to wszystko w porządku- nie ma przymusu pobierania powietrza z zewątrz. Jeżeli natomiast masz taką instalację i szczelne okna np. większość fix-ów, to istnieje ryzyko zaczadzenia, niestety.
    Pozdrawiam
    W sumie nei mam wentylacji mechanicznej ale okno są szczelne (mają możliwość otworzenia tzw mikro wentylacji ale nie wiem czy to wystarczy. Poza tym nie chcę otwierać okna bo palę w kominku bo to dla mnie się mija z celem ;/ Jak dla mnie to kratki nabijają trochę w butelkę bo najpierw sprzedają kominek który nie ma doprowadzenia powietrza a potem piszą w instrukcji że to jest niezbędne jeśli ktoś ma szczelne okna. A kto w dzisiejszych czasach nie ma Wolałabym zapłaci ć więej za ten wkład i mieć to wszystko w d...żym poważaniu!

  4. #4004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Na tym m.in. polega "taniość" wkładów niektórych producentów...niestety.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  5. #4005

    Domyślnie

    Zgadza się.

    Często to są po prostu "gołe" wkłady.
    Wtedy cena wydaje się niezmiernie atrakcyjna - np. 2 - 3 tys. zł.

    W przypadku KRATEK jest podobnie :

    przykładowy model ZUZIA ( sam wkła kominkowyd ) kosztuje 3.500 zł.

    Żeby spełniał dzisiejsze wymagania i chodził na przyzwoitym poziomie należy "tę gołą Zuzię" ubrać w dodatkowy osprzęt.
    Na innym wątku wyliczyliśmy to bardzo dokładnie i wyszło nam, że owa ZUZIA będzie wtedy kosztować około 5.500 zł.

    Spora różnica, przyznacie.

    Niestety, ale tak jest.

    Za dobry wkład kominkowy należy zapłacić minimum 5.000 zł.
    W zwyż do.... ? Nie ma ograniczeń.
    Można kupić kominek nawet za kilkanaście tysięcy.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  6. #4006

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś z Państwa może mi doradzić gdzie kupić (a może gdzies zamówić, zlecić) wykonanie obramówki ozdobnej ze stali nierdzewnej wokół wkładu kominkowego na zewnątrz kominka?
    z góry dziekuje za pomoc.

  7. #4007

    Domyślnie

    Cytat Napisał maff
    Witam
    czy ktoś z Państwa może mi doradzić gdzie kupić (a może gdzies zamówić, zlecić) wykonanie obramówki ozdobnej ze stali nierdzewnej wokół wkładu kominkowego na zewnątrz kominka?
    z góry dziekuje za pomoc.
    My takie obramowanie zamawiamy łącznie z kominkiem

  8. #4008

    Domyślnie

    no wlasnie, aj kupilem jedynie sam wklad - potrzebuje jeszcze obramowanie. a moze gdzies mozna cos takiego zrobic na zamowienie?

  9. #4009

    Domyślnie

    Cytat Napisał maff
    no wlasnie, aj kupilem jedynie sam wklad - potrzebuje jeszcze obramowanie. a moze gdzies mozna cos takiego zrobic na zamowienie?
    myślisz, że ktoś sprzeda ci to taniej, niż gdybyś zamówił to razem z wkładem? Nie sądzę.

  10. #4010
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tasha
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    No ale teraz mam montować bez doprowadzenie powierza czy da się jakoś to doprowadzenie zrobić??
    A może ktoś dogadywał się z Kratkami na temat zwrotu i dopłacenia za doprowadzenie?

  11. #4011

    Domyślnie

    póki wkładu nie obudujesz to raczej sie da ale musisz pamietac o pozostawieniu odpowiedniej ilosci miejsca
    Nigdy nie mów nigdy

  12. #4012

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał maff
    no wlasnie, aj kupilem jedynie sam wklad - potrzebuje jeszcze obramowanie. a moze gdzies mozna cos takiego zrobic na zamowienie?
    myślisz, że ktoś sprzeda ci to taniej, niż gdybyś zamówił to razem z wkładem? Nie sądzę.
    nie rozumiem twojej wypowiedzi. nie chodzi mi o to, zeby bylo taniej tylko po prostu potrzebuje cos takiego kupic - tam gdzie kupowalem wklad, nie bylo dostepnych takich ram.

  13. #4013

    Domyślnie

    Pierwotnie planowaliśmy wykonać izolację kominka z wełny mineralnej a na to płyta GK ale po zapoznaniu się z tym wątkiem zmieniliśmy zdanie i zastosujemy płyty krzemianowe. Dzisiaj mamy okazję kupić i pilnie potrzebuję Waszej rady.
    Myśleliśmy o płytach 50 mm ale w sprzedaży mamy płytę krzemianową 30 mm. Czy zastosować ją podwójnie czy wystarczy jedna warstwa?

    Proszę Was o pilną pomoc.

  14. #4014

    Domyślnie

    Cytat Napisał maff
    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał maff
    no wlasnie, aj kupilem jedynie sam wklad - potrzebuje jeszcze obramowanie. a moze gdzies mozna cos takiego zrobic na zamowienie?
    myślisz, że ktoś sprzeda ci to taniej, niż gdybyś zamówił to razem z wkładem? Nie sądzę.
    nie rozumiem twojej wypowiedzi. nie chodzi mi o to, zeby bylo taniej tylko po prostu potrzebuje cos takiego kupic - tam gdzie kupowalem wklad, nie bylo dostepnych takich ram.
    No to poszukaj w innych zakładach oferujących kominki W naszym nie było z tym żadnego problemu, mieliśmy nawet wybór.

  15. #4015

    Domyślnie Witam

    Witam serdecznie,

  16. #4016

    Domyślnie Ile wart jest instalator kominka?

    Witam serdecznie,

    Ile wart jest instalator kominka? Moim zdaniem tyle ile oszczędzi nam czasu, kłopotów i pieniędzy. . Myślę, że warto podzielić się zarówno tymi dobrymi jak i złymi doświadczeniami.

    Zacznę od tych dobrych. Ostatnio wybudowałem kominek i muszę przyznać, że miło zostałem pozytywnie zaskoczony jakością usług, terminowością, a przede wszystkim ceną. Może to zabrzmieć jako krypto reklama ale jest wyrazem podziękowania dla instalatora (mój projekt na jego stronie - 1 linia u góry obraz domu i kominka- www.twojkominek.prv.pl/projekty_art.html. Mieszkam w okolicach Warszawy i należę do raczej wymagających klientów. Przejrzałem oferty firm warszawskich i okolicznych - jest w czym wybierać ale ceny są wysokie. Będąc u rodziny w Łukowie, przeglądając Tygodnik Siedlecki natknąłem się na kilka ogłoszeń dotyczących budowy kominka i z ciekawości zadzwoniłem. Po krótkiej rozmowie z niezależnym instalatorem doszliśmy do wstępnego porozumienia co do terminu i ceny budowy. Instalator pomógł mi wybrać korzystne dla mnie rozwiązanie (nie wciskał towaru, którego chciał się pozbyć ale znalazł ten sam wkład w lepszej cenie oraz polecił materiały wykończeniowe). Oszczędziłem czas i sporo pieniędzy (30% mniej niż zapłaciłbym korzystając z usług firmy warszawskiej) i z czystym sumieniem mogę polecić tego pana. Instalatorzy z mniejszych miast wcale nie są ustępują umiejętnościami tym z metropolii i ceny ich usług są konkurencyjne.


    Pozdrawiam, Bogdan M.

  17. #4017

    Domyślnie Re: Ile wart jest instalator kominka?

    Cytat Napisał bogdan888
    Witam serdecznie,

    Ile wart jest instalator kominka? Moim zdaniem tyle ile oszczędzi nam czasu, kłopotów i pieniędzy. . Myślę, że warto podzielić się zarówno tymi dobrymi jak i złymi doświadczeniami.

    Zacznę od tych dobrych. Ostatnio wybudowałem kominek i muszę przyznać, że miło zostałem pozytywnie zaskoczony jakością usług, terminowością, a przede wszystkim ceną. Może to zabrzmieć jako krypto reklama ale jest wyrazem podziękowania dla instalatora (mój projekt na jego stronie - 1 linia u góry obraz domu i kominka- http://twojkominek.prv.pl/projekty_art.html ) . Mieszkam w okolicach Warszawy i należę do raczej wymagających klientów. Przejrzałem oferty firm warszawskich i okolicznych - jest w czym wybierać ale ceny są wysokie. Będąc u rodziny w Łukowie, przeglądając Tygodnik Siedlecki natknąłem się na kilka ogłoszeń dotyczących budowy kominka i z ciekawości zadzwoniłem. Po krótkiej rozmowie z niezależnym instalatorem doszliśmy do wstępnego porozumienia co do terminu i ceny budowy. Instalator pomógł mi wybrać korzystne dla mnie rozwiązanie (nie wciskał towaru, którego chciał się pozbyć ale znalazł ten sam wkład w lepszej cenie oraz polecił materiały wykończeniowe). Oszczędziłem czas i sporo pieniędzy (30% mniej niż zapłaciłbym korzystając z usług firmy warszawskiej) i z czystym sumieniem mogę polecić tego pana. Instalatorzy z mniejszych miast wcale nie są ustępują umiejętnościami tym z metropolii i ceny ich usług są konkurencyjne.


    Pozdrawiam, Bogdan M.
    aż się pofatygowałam i sprawdziłam wszytskie posty tego użytkownika. Śmiech na sali. Prosze sobie dac spokój z taką formą reklamy

  18. #4018

    Domyślnie

    Kolego drogi! Ty widzisz we wszystkim reklamę, może byś zmienił oklulary. Chyba nigdy nie za nic nie potrafiłeś podziękować. Mam tylko dwa posty. Zamieściłem ten drugi bo użytkownik edi1977 powiedział, że tutaj powinieniem zamieścić mój kominek. Żałosny to jesteś Ty kolego bo nie sprawdzisz a piszesz . Pozdrowienia poruczniku Żbik

  19. #4019

    Domyślnie

    Kolego jaksie może byś lepiej powiedział jak zamieścić obrazek w forum. Pozdrawiam[/img]

  20. #4020
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Chyba koleżanko, jeśli już
    Swoją szosą dobrzy instalatorzy zawsze są mile widziani
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


Strona 201 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony