dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 202 z 448
Pokaż wyniki od 4.021 do 4.040 z 8949
  1. #4021

    Domyślnie

    Przepraszam koleżankę jaksie zwie to nie wiem bo zrobiłem z niej przypadkiem kolegę.
    Powracając do wątku instalatorów to piszę dlatego, że mój dobry znajomy miał ekipę i zeszły się trzy tygodnie a końca prac nie było widać.

  2. #4022

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogdan888
    Kolego drogi! Ty widzisz we wszystkim reklamę, może byś zmienił oklulary. Chyba nigdy nie za nic nie potrafiłeś podziękować. Mam tylko dwa posty. Zamieściłem ten drugi bo użytkownik edi1977 powiedział, że tutaj powinieniem zamieścić mój kominek. Żałosny to jesteś Ty kolego bo nie sprawdzisz a piszesz . Pozdrowienia poruczniku Żbik
    jakie dwa posty? Jak sparwdzałąm to było już 6 lub 7 i wszytskie na ten sam temat.

  3. #4023

    Domyślnie

    jaksie sprawdzam swoje posty i mam tylko dwa. Jeden co odpowiedział mi edi1977 i przesunąłęm temat tu za jego radą. Co posty same się rozmnażają?

  4. #4024

    Domyślnie

    Nie ma co robić śmiechów na sali póki dobrze się nie sprawdzi. A poza tym myślę, że warto jak podzielić własnymi opiniami. Może to komuś się przyda.

  5. #4025

    Domyślnie

    jaksie mogłabyś być tak miła i powiedzieć jak zamieścić zdjęcie.

  6. #4026

    Domyślnie

    Chodzi mi o to, ze wszystkie twoje posty dotycza kominków. Trochę to dziwne, jak ktoś tak zaczyna aktywność na forum Ale nie zamierzam nic udawadniać ...

    Ja zdjęcia wklejam umieszczając je na www.fotosik.pl potem kopiuję skrót i wstawiam tutaj.

  7. #4027

    Domyślnie

    Nie budowałem schronu więc o nim nie piszę.

    Narazie dopiero zaczynam przygodę z forum i piszę o tym co może w jakiś sposób nawiązywać do tematyki. Dziele się wrażeniami i swoją opinią. Chyba po to istnieją fora?

    Przy okazji dzięki, skorzystam z Twojej rady. Pozdrawiam. [/img]

  8. #4028

    Domyślnie

    Mój kominek zdjęcia

    Jakie kominki Wam sie podobają?




  9. #4029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Kolego drogi! Ty widzisz we wszystkim reklamę, może byś zmienił oklulary. Chyba nigdy nie za nic nie potrafiłeś podziękować. Mam tylko dwa posty. Zamieściłem ten drugi bo użytkownik edi1977 powiedział, że tutaj powinieniem zamieścić mój kominek. Żałosny to jesteś Ty kolego bo nie sprawdzisz a piszesz . Pozdrowienia poruczniku Żbik
    Bogdan888 - jeżeli jesteś wykonawcą to po prostu pochwal się swoją robotą umieszczając zdjęcia zamiast podszywać się pod własnego klienta. Wielu wykonawców robi tak na Forum (np. ja ) i większość budujących inwestorów to wie i często chwali sobie taką formę reklamy. Bo wiarygodność takiego wykonawcy najłatwiej sprawdzić pytając innych Forumowiczów (jest ich już ładnych kilkadziesiąt tysięcy...).
    Stanę w obronie Jaksie - zaglądnąłem z ciekawości na Twój profil przed południem i postów świadczących o tym że jesteś kominkarzem miałeś więcej. Po prostu skasowałeś je - blagier z Ciebie i tyle... No ale to Twoja sprawa.
    Popraw się i zamieść fajne zdjęcia ku uciesze potencjalnych, przyszłych posiadaczy kominka, zamiast kitować dalej. Może Ci Forumowicze przebaczą jako nowicjuszowi...
    Pozdrawiam.
    PS. Wątek jest wyraźnie ukierunkowany na pokazywanie zdjęć kominków, zachęcam wszystkich do szukania porad technicznych w wielu innych wątkach (m.in. w Wymianie doświadczeń)
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  10. #4030

    Domyślnie

    Kolego Forest Natura w kwestii wyjaśnienia nie jestem kominkarzem i postów mam i miałem tylko dwa i żadnych nie skasowałem. Zamieściłem zdjęcia, które zrobiłem i nie mam niestety żadnych innych. Więc mimo szczerych chęci nie pomogę. Wszyscy wszędzie szukają reklamy. Paranoja.
    A tak przy okazji co sądzisz o moim projekcie?

  11. #4031

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogdan888
    Kolego Forest Natura w kwestii wyjaśnienia nie jestem kominkarzem i postów mam i miałem tylko dwa i żadnych nie skasowałem. Zamieściłem zdjęcia, które zrobiłem i nie mam niestety żadnych innych. Więc mimo szczerych chęci nie pomogę. Wszyscy wszędzie szukają reklamy. Paranoja.
    A tak przy okazji co sądzisz o moim projekcie?
    chcesz usłyszeć prawdę?
    To zupełnie nei mój styl, choć xle się wyraziłąm. Często kominki, które choć zupełnie odbiegają od mojego gustu, bardzo mi się podobają, w tym przypadku tak nie jest.

  12. #4032

    Domyślnie

    wiesz jaksie każdy ma swój styl i oto chodzi. Jakby wszyscy robili jednakowe byłoby nudno. Ja lubie kamień i odrobine nowoczesny styl. Dzięki za wypowiedź. Pozdrawiam

  13. #4033

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogdan888
    wiesz jaksie każdy ma swój styl i oto chodzi. Jakby wszyscy robili jednakowe byłoby nudno. Ja lubie kamień i odrobine nowoczesny styl. Dzięki za wypowiedź. Pozdrawiam
    Jasne, ze tak. choć w twoim wszystkiego jest za dużo. Gdyby nie ten kamień w tle, tynk i szablon, nie byłoby źle. Przedobrzyłeś chłopie

  14. #4034
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał bogdan888
    wiesz jaksie każdy ma swój styl i oto chodzi. Jakby wszyscy robili jednakowe byłoby nudno. Ja lubie kamień i odrobine nowoczesny styl. Dzięki za wypowiedź. Pozdrawiam
    Jasne, ze tak. choć w twoim wszystkiego jest za dużo. Gdyby nie ten kamień w tle, tynk i szablon, nie byłoby źle. Przedobrzyłeś chłopie
    Ano i do tego te rogi z czaszką brrr

  15. #4035

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogdan888
    Mój kominek zdjęcia

    Jakie kominki Wam sie podobają?



    to i ja się wypowiem w tym wątku bo akurat jestem na etapie szukania, projektowania, realizacji kominka i od jakiegoś czasu śledzę ten wątek.

    Mi akurat kominek bogdana888 też się nie podoba - nie mój styl i raczej ten kominek nie pasuje mi do nowoczesnych wnętrzy. A zwłaszcza otoczenie - te rogi po prawej! Dla mnie za dużo szczęścia na raz - różne kamienie i dekor. Jakby ten dekor usunąć wg mnie byłoby lepiej - no ale na pewno znajdą się zwolennicy tego stylu bo gusta są rózne - I DOBRZE!!!

    My planujemy względną kopię tego kominka (względną bo będzie inny wkład i generalnie będzie mniejszy). Taki styl mi się podoba:

    [img][/img]

  16. #4036
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Przedobrzyłeś chłopie
    tak samo jak ze swoją stronką

    w tle płomienie, gra muzyka czekałem tylko jak mi sie myszka zamieni w pogrzebacz

    "szczerość to podstawa w naszym klubie"

    a nuż się znajdzie ktoś kto lubi taki lekko "festyniarski" styl - i masz klienta

  17. #4037

    Domyślnie

    Bogdan - w przypadku twojego kominka potrzebny jest zdecydowany komentarz . Kompozycja jaką tworzy kominek z "tą" resztą jest fatalna.
    Jeśli masz to w leśniczówce to jeszcze ujdzie, ale jeśli będziesz z tym mieszkał na stałe to współczuję.

  18. #4038
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    a mi się kominek Bogdana podoba, na pewno jest oryginalny, zrezygnował bym tylko z tych liści na kapie

  19. #4039

    Domyślnie

    Kochani, dajcie już spokój...

    Postanowiłam wystąpić jako rozjemca.
    Wyżywacie się na Forumowiczu, i po co to komu ?
    Tylko zamęt powstaje...
    Nie warto robić komuś przykrości, to nie popłaca i tyle.
    Jak to mówią "złe emocje wracają do nas jak bumerang".
    A po co ???


    O gustach się nie dyskutuje - wiadomo, każdy preferuje SWÓJ styl.

    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  20. #4040

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGA NR 1
    Kochani, dajcie już spokój...

    Postanowiłam wystąpić jako rozjemca.
    Wyżywacie się na Forumowiczu, i po co to komu ?
    Tylko zamęt powstaje...
    Nie warto robić komuś przykrości, to nie popłaca i tyle.
    Jak to mówią "złe emocje wracają do nas jak bumerang".
    A po co ???


    O gustach się nie dyskutuje - wiadomo, każdy preferuje SWÓJ styl.

    Ja się nie wyżywam. Zauważ, że skomentowałam na długo po wstawieniu zdjęcia, dopiero po wyraźniej prośbie o komentarz.

Strona 202 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony