dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 207 z 448
Pokaż wyniki od 4.121 do 4.140 z 8949
  1. #4121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    a ja pomyślałam, że to piaskowiec

  2. #4122
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    A to nasz osobisty kominek wkład to Chazelles design 1200,

    obudowa ma podświetlane wnęki ale na zdjęciu wyszło to okropnie,w rzeczywistości jest dużo ładniej światło jest delikatne i przedewszystkim białe a nie pomaranczowe aha i zeby niebyło ze choinka kazdym podswietleniem idzie"sterowac" oddzielnie i niepalą się wszystkie na raz

  3. #4123

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka
    a ja pomyślałam, że to piaskowiec
    To jest piaskowiec tylko nie nasz polski ,chyba indyjski jest twardszy i lepszy w utrzymaniu ,mam z niego płytki podłogowe w domu.

  4. #4124

    Domyślnie

    Agawi a mi się bardzo podoba kominek Twoich rodziców - jest śliczny.
    Twój też ładny ale tamten bardziej mi "leży"

    Escape, Twój też super, a z czego zrobiona jest ta część w ciemnym kolorze - czekolada gorzka?

  5. #4125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Agawi - bajeczny Twój kominek - powiedz co to za cudeńko ta obudowa
    A rodzice widzę lubią Rain Forest Tak jak ja
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #4126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał beti,kris,mimi
    Cytat Napisał agawi74
    Nasz nowiutki portal , który jest w mniejszości na forum...

    Śliczny ten kominek i taki inny
    beti,kris,mimi - bardzo dziękuję
    piotr.nowy - dardurdka i pp.tec. mają rację, to nie drewno, tylko piaskowiec. Z tego co wiem kamień pochodzi z Meksyku. Rzeczywiście jest bardzo twardy, czy lepszy w utrzymaniu- nie wiem. Na razie jest dwukrotnie pokryty specjalnym impregnatem do piaskowców. Poza tym to pewnie jest też kwestia dbałości o kominek
    Panowie montażyści polecali również, żeby za jakiś czas pokryć go impregnatem BF-1 (silikon do piaskowca)- wtedy podobno nie wchłania zanieczyszczeń

    pp.tec - pokaż te swoje płytki!

    Pozdrawiam

  7. #4127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Agawi - bajeczny Twój kominek - powiedz co to za cudeńko ta obudowa
    A rodzice widzę lubią Rain Forest Tak jak ja
    Nefer - baardzo dziękuję (tym bardziej, że portal miał być z drewna, obudowa wkładu z cegły, a stanęło na piaskowcu!) Co do opisu kamienia: patrz post wyżej
    Rain forest też jest fajny, ale ja nie przepadam za marmurami

    mamanatki- dzięki w imieniu rodziców

  8. #4128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74
    Cytat Napisał Nefer
    Agawi - bajeczny Twój kominek - powiedz co to za cudeńko ta obudowa
    A rodzice widzę lubią Rain Forest Tak jak ja
    Nefer - baardzo dziękuję (tym bardziej, że portal miał być z drewna, obudowa wkładu z cegły, a stanęło na piaskowcu!) Co do opisu kamienia: patrz post wyżej
    Rain forest też jest fajny, ale ja nie przepadam za marmurami

    mamanatki- dzięki w imieniu rodziców

    Widziałam - chyba razem pisałysmy
    Twój piaskowiec jest bardzo piękny. Dobrze, że nie drewno. Choć rysunek ma podobny - ale piękniejszy
    Marmury tylko z nazwy odstraszają Ja się zakochałam, a serce nie sługa
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #4129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał agawi74
    Cytat Napisał Nefer
    Agawi - bajeczny Twój kominek - powiedz co to za cudeńko ta obudowa
    A rodzice widzę lubią Rain Forest Tak jak ja
    Nefer - baardzo dziękuję (tym bardziej, że portal miał być z drewna, obudowa wkładu z cegły, a stanęło na piaskowcu!) Co do opisu kamienia: patrz post wyżej
    Rain forest też jest fajny, ale ja nie przepadam za marmurami

    mamanatki- dzięki w imieniu rodziców

    Widziałam - chyba razem pisałysmy
    Twój piaskowiec jest bardzo piękny. Dobrze, że nie drewno. Choć rysunek ma podobny - ale piękniejszy
    Marmury tylko z nazwy odstraszają Ja się zakochałam, a serce nie sługa
    Jeszcze raz dziękuję! Popędzilam do Twojego dziennika i co widzę ...Rain Forest Brown w łazience na ścianach i wannie. Muszę koniecznie pokazać rodzicom- może się skuszą na więcej
    Ty masz za to piękny TRAWERTYN, który uwielbiam! Kolor cudny!

  10. #4130
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dziękuję Jakby co zapraszam na pomacanie na żywo Daleko nie masz
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #4131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Dziękuję Jakby co zapraszam na pomacanie na żywo Daleko nie masz
    No wlaśnie- dopiero zauważyłam, że Ty też "stolyca"
    Dzięki za zaproszenie, ale płytki już kupiłam. Chociaż pomacać zawsze warto
    Pozdrawiam

  12. #4132

    Domyślnie Kominek, kumulacje...pomocy

    Powiedzcie mi proszę coś o kominkach firmy Northstar -norweskie,można kupić wraz z obudową Są to kominki z kumulacją ciepła (działają jak piec kaflowy). Mogą ogrzać do 130m2 pow. przy wkładzie żeliwnym NI25Panorama (taki zamierzamy nabyć drogą kupna) + dodatkowo zamontować tzwCMA (system ceramicznych modułów akumulacyjnych- czyli dodatkowy system pustaków szamotowych, które również kumulują ciepło jak piec kaflowy), aby mieć tzw kominek grzewczy (nie mylić z płaszczami wodnymi itp). Pytanie do ew. użytkowników, opłaca się zamontować i to i to? CMA kosztuje ok 3 000 brutto, wkład+obudowa ok 7500. Wiem, że wkłady Northstara są niezłe (spalają 100%drewna więc są ekonomicznie itd,itd). CMA stosuje się raczej(???) przy normalnych wkładach i piecach kaflowych, pytanie czy również przy wkładach kumulacjach???

  13. #4133
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    Escape, Twój też super, a z czego zrobiona jest ta część w ciemnym kolorze - czekolada gorzka?
    A niemowiłam ze zdjęcie przekłamuje kolory ta gorzka czekolada jest rzeczywiście koloru grafitowego i jest to naturalny łupek kwarcytowy

  14. #4134

    Domyślnie

    Czy ktoś zna i może coś powiedzieć na temat takiego wkładu?
    http://kominki24h.pl/wkadkominkowyax...5d443e6f1cddf3
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili...

  15. #4135

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnesik12
    ojej to ja też czekam.
    No i oto jestem, poniżej link do widoku kominka, bo to przeca wątek kominkowy:

    A tak się prezentuje w scenerii wieczorowej:

    Podłoga wokoło z kamienia polnego cietego.


    No i obiecany wcześniej Słoneczku i Agnesik widok brodzika z podświetleniem onyxowym (foto robione wieczorem, tylko diody świecą):


    A tak wygląda to w dodatkowym swiatłem:


    Pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  16. #4136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    No i widzę że tak dyskutowany wcześniej w tym wątku motyw "drzewa" jaki przedstawiał Micula, przyjął się i podoba się tu i ówdzie...
    Bardzo ładny i oryginalny kominek.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  17. #4137
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    widać że Micula maczał w nim palce lepiej mówić dobrze, więc ........
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  18. #4138

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud
    widać że Micula maczał w nim palce lepiej mówić dobrze, więc ........
    Nie tylko maczał, ale zrobił to cudeńko. Żona moja zrobiła wstępny projekt, a Micula go zrealizował, modyfikując tak, żeby było i ładnie i wiejsko, a nie wieśniacko Miał z tym troche kłopotu, bo z żoną marudni byliśmy, ale w ostateczności wszystko dobrze się skończyło i bryła o wyglądzie krzyżówki wieży okrętu podwodnego i kiosku ruchu zdobi nasz salon. Dochówka nawet działa, potrawy w niej pozostawione przez długie godziny są ciepłe.

    Pozdrawiam
    Bartłomiej "HaBeer" Haber

  19. #4139
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Aaaaa..., no to w takim razie...
    Bałem się tego słowa wcześniej wypowiedzieć...żeby nie być wywalonym za wulgarność...
    Zajeb...y

    Pozdrawiam i pogratuluję Miculi na dniach, bo widzieć się będziemy niechybnie wkrótce...
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  20. #4140

    Domyślnie wklady kominkowe ktorego z producentow

    Ma ogromna prosbe szukam wkladu kominkowego w rozsadnej cenie ale niestety nie orietuje sie jezeli chodzi o producentow i gdzie najlepiej szukac,ktorych producentow polecacie cena tak do 7000 tys ale chodzi tez o gwarancje i serwis jaki zapewnia dana firma

Strona 207 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony