dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 254 z 448
Pokaż wyniki od 5.061 do 5.080 z 8949
  1. #5061

    Domyślnie

    DULUNI Bardzo fajny kominek, też planuję coś w tym stylu. Czy mogę prosić więcej informacji na temat obudowy, konkretnie z czego jest zrobiona?
    Ostatnio edytowane przez CooleR`ek ; 09-04-2010 o 16:38

  2. #5062

    Domyślnie

    Dziękuję! Na podłodze faktycznie dąb, a obudowa z piaskowca

  3. #5063

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Nasz wciąż niedokończony...
    A wkład? Co to jest? Bo obudowa cudna

  4. #5064
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Nasz wciąż niedokończony...
    Śliczny kominek . Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego albumu i powiem, że reszta wnętrz również zapowiada się znakomicie. Duluni namawiam do pokazania swojego domku w galerii.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #5065

    Domyślnie

    Duluni, a jeszcze odnośnie obudowy, czy to projekt własny?

  6. #5066

    Domyślnie

    Duluni przepiękny kominek i tapeta , wszystko do siebie pięknie pasuje.

  7. #5067

    Domyślnie

    Cudna, baaardzo mi się podoba.

  8. #5068

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa!!! Kominek ma pełnić funkcję tylko i wyłącznie estetyczno-nastrojową, wkład pochodzi z raczej dolnej półki - producent Merkury, niestety szczegóły techniczne zna małż. Obudowa z piaskowca, wg projektu jej producenta dostosowana do wielkości wkładu.

  9. #5069

    Domyślnie

    Cytat Napisał E&S Zobacz post
    Nasz kominek tuż po zamontowaniu (portal drewniany + cegła ręcznie formowana)
    a niech to... ten kominek jest super! taki skandynawski klimacik... samo patrzenie na niego relaksuje. Wcielenie spokoju...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #5070
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akgren

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Duluni zdradz producenta i cenę obudowy.kominek piękny !!!

  11. #5071

    Domyślnie

    Sliczniutki! Duluni sciany zostawicie biale?

  12. #5072

    Domyślnie

    Sęk w tym, że biała jest w tej chwili tylko ściana nad kominkiem - docelowo ma być beżowo-szara, a pozostałe są już pomalowane, ale mam wyjątkowe "szczęście" w doborze barw - wszystko wychodzi zbyt jasne, na koniec dodam, że w salonie ściany są w kolorze pastelowy jaśmin (Dulux)...

  13. #5073
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Świeżutki dziś skończony nasz kominek .Obudowa całą będzie w brązie,wnętrza półek białe podświetlane .


  14. #5074
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Forest

    Szukam na forum Twojego zdjęcia na tle kominków - "kóz" takich z kafli - małe cacka. Mozesz wrzucic jeszcze raz, bo aby przejżec 85 stron to nie mam cierpliwości.
    Znajomi decyduja się na takie rozwiazanie, chciałabym im to pokazać; jesli znajdziesz w swoich archiwach to zdjęcie - to z góry dziękuje.

  15. #5075
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Na "priva" wiadomość posłałem.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #5076
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola Zobacz post
    Śliczny kominek . Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego albumu i powiem, że reszta wnętrz również zapowiada się znakomicie. Duluni namawiam do pokazania swojego domku w galerii.
    Ja się też już kiedyś napodziwiałam i kominka i tapety... Duluni!!! Nie daj się prosić, załóż galerię. Masz taki ładny dom!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #5077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    "Bambusowy gaj"
    Kominek w zabudowie szamotowo-kaflowej. Palenisko Spartherm Varia 1V Linear 51, kafle - krakowska kaflarnia Kafel-Art/Yadzik.
    Projekt i realizacja FN, aranżacja detali - inwestorzy (gratuluję i pozdrawiam ).
    Kominek "dzielnie dawał radę" podczas dziesięciodniowej przerwy w dostawie prądu tej zimy i mrozów wiemy jakich..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b4db34f75bc8f11377&#9.jpg
Wyświetleń:	758
Rozmiar:	38,2 KB
ID:	1481 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fe988b146fa5298b51&#9.jpg
Wyświetleń:	821
Rozmiar:	37,8 KB
ID:	1482
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fdac75210d87044d33&#.jpg
Wyświetleń:	515
Rozmiar:	19,9 KB
ID:	1483 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d2c5e1d2de384dcf4&#48.jpg
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	18,9 KB
ID:	1484
    Pozdrawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	82199c0671e7565d6c&#52.jpg
Wyświetleń:	621
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	1480  
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  18. #5078

    Domyślnie

    O mamusiu, zaniemówiłam!!!! Czy do obudowy kominka potrzebne są specjalne kafle? Piekny ten kominek, aż dech zapiera....no i generalnie piękne wnętrze, przemyslane i dopracowane...

  19. #5079

    Domyślnie

    No rewelacja! "Szczena" opada. Takiego jeszcze tu nie było. Bardzo mnie jeszcze zaintrygował ten bambus na ścianie. Ktoś może wie gdzie kupić taki szablonik? Bambusowego salonu nie powielę, bo za późno niestety, ale ten chwaścik może by znalazł miejsce w mojej chałupce. A kominka gratuluję!
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  20. #5080

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos Zobacz post
    No rewelacja! "Szczena" opada. Takiego jeszcze tu nie było. Bardzo mnie jeszcze zaintrygował ten bambus na ścianie. Ktoś może wie gdzie kupić taki szablonik? Bambusowego salonu nie powielę, bo za późno niestety, ale ten chwaścik może by znalazł miejsce w mojej chałupce. A kominka gratuluję!
    Szablony jaki tylko się przysnią;
    http://www.szabloneria.pl/

Strona 254 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony