dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 256 z 448
Pokaż wyniki od 5.101 do 5.120 z 8949
  1. #5101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    A co to takiego te animozje regionalne? Wytłumacz, napisz skąd jesteś, to Ci odpowiem jak tam u mnie
    No popatrz - nie zauważyłam, że po zmianie wyglądu FM "zeżarło" moje info skąd jestem ... he, he

    Na razie jeszcze Katowice - potem bliżej górek ... a dokładniej Śląsk Cieszyński

    A tak wracając do zmiany wyglądu FM - jak się teraz wstawia "mordki"????

  2. #5102
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    A tak wracając do zmiany wyglądu FM - jak się teraz wstawia "mordki"????
    Klikasz w odpowiedz, a potem w zaawansowaną edycję i po prawej masz mordki, a nawet więcej gdy klikniesz w więcej

  3. #5103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Klikasz w odpowiedz, a potem w zaawansowaną edycję i po prawej masz mordki, a nawet więcej gdy klikniesz w więcej
    Nie mam po prawej stronie mordek buuuuu - może trzeba je jakoś "uaktywnić"?

    Poprawka - znalazłam Jakby ktoś nie wiedział, to trzeba sobie w profilu ustawić zaawansowany tryb edycji. Ha
    Ostatnio edytowane przez Anulek2005 ; 04-05-2010 o 23:09

  4. #5104
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Nie mam po prawej stronie mordek buuuuu - może trzeba je jakoś "uaktywnić"?

    No, ale teraz to już mamy OT na maksa - a właśnie tego chciałam uniknąć Poszukam na forum co z tymi mordkami ...
    Tak w ustawieniach (zaawansowane ustawienia) wybierz sobie rodzaj edytora. Mordek nie ma w edytorze podstawowym. W pozostałych są. A na pewno w edytorze standardowym.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #5105
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    agata39

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    530

    Domyślnie

    agata39
    Słuchajcie!
    Jak dobrać odpowiedni kolor kratek to kominka,czym się sugerować.

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Dostępnymi kolorami kratek.
    Pozdrawiam.



    Planujemy kominek w stylu tradycyjnym,drewniana belka+troche cegły klinkierowej w odcieniach brązu.Czopuch będzie albo biały,albo w odcieniu żółtym jak ściana
    I teraz nie wiem czy kratkę dobrać pod kolor obudowy,czy raczej pod kolor ściany?

  6. #5106

    Domyślnie

    Basia_KRK - dziękuję!

    Cóż, podłoga to niepopularna na forum deska barlinecka, dąb fazowany...

  7. #5107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Basia_KRK - dziękuję!

    Cóż, podłoga to niepopularna na forum deska barlinecka, dąb fazowany...
    Na forum niepopularna, a jak u Ciebie - sprawdza się?

  8. #5108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Agato - to zależy czy chcesz wyeksponować ładną kratkę czy raczej ją "ukryć" jeżeli nie będą Ci się kratki ogólnie podobać...
    Jeżeli kratka będzie na froncie, zważ to, że musi być ona większa niż np. dwie boczne (nie daj sobie wcisnąć zbyt małej wielkości kratki - będziesz potem wąchać wszelakie smrody zbyt przegrzewanego kominka). Weź pod uwagę, że muszą być też kratki w dolnej części kominka (chyba że planowana jest jakaś wnęka) - one też będą widoczne, a pasuje by były takie same.
    Pozdrawiam.
    PS. "Nie pokazuj języka bo Ci krowa..." )))))
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  9. #5109
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    agata39

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    530

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za odpowiedż
    Jak nauczę się wlejać zdjęcia to pokaże projekt.
    Chyba jednak wybiore do koloru obudowy.

  10. #5110

    Domyślnie

    Anulek2005
    Niestety wciąż jeszcze nie mieszkam, wypowiem się za kilka miesięcy

  11. #5111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Duluni Zobacz post
    Anulek2005
    Niestety wciąż jeszcze nie mieszkam, wypowiem się za kilka miesięcy
    Trzymam Cię za słowo - wiem jak to jest z FM - niektóre lokalne bóstwa w rzeczywistości dużo tracą na atrakcyjności (bądź to cenowej, bądź zawodowej). Jak połowa forum pisze, że deska barlinecka jest do niczego, to bardzo chcę żeby wypowiedział się ktoś z zadowolonych ...

  12. #5112

    Domyślnie

    Cytat Napisał edak Zobacz post


    Az mnie wcielo. Sliczny ten kominek.

    Chyba go troche zgapie

    Ja wysunelabym cala dolna czesc by zrobila sie taka poleczka, ale cudony jest jak nie wiem
    Pozdrawiam,
    Aneta

  13. #5113
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Malutka_
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    witam specjalistów kominkowych. ja w tym temacie (jaki by tu kolor zieleni podać?) zielona.
    ogladam sliczne wasze kominki bo przyszedl czas i na mnie, moze doradzicie.
    planujemy kominek z PW ktory musialby ogrzac 230m2 pow uzytkowej. czy 19 KW byloby ok?
    czy kierunek ku firmie Lechma jest ok? moze macie jakies opinie w tym temacie?

  14. #5114
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Jeżeli nie macie zaplanowanego bufora o pojemności co najmniej 500-700 l, to odpuść sobie w ogóle ogrzewanie takiej powierzchni kominkiem z płaszczem. Zwłaszcza wkładem firmy którą wymieniłaś. Bo staniesz się kolejną ofiarą "owczego pędu" i mody jaka panuje u nas w kraju.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  15. #5115
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Coś "umiera" ten wątek w tym dziale...Może by go przenieść do Kominków? (to do moderatorów).
    Na rozruszanie "kości" :
    "Siudmak" - dla miłośników jego grafik. Dla wielu będzie to kicz, dla innych coś, czego nigdy w życiu nie wystawili by sobie w domu. Ale dla innych jest to spełnienie marzeń o własnym domowym ognisku i uzupełnieniem wystroju wnętrza. A ja lubię odważnych inwestorów, którzy nieśmiało pytają się czy coś, co sobie zamarzyli może być realne do wykonania, bo inne firmy nie podjęły się nietypowego zlecenia.







    Kominek "wyrzeźbiony" z szamotu. Grzeje całą swoją powierzchnią, prócz tego ogrzewa całą resztę mieszkania.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 22-05-2010 o 14:04
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #5116
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Tak wydaje mi się zupełnie właściwe, aby ten temat któryś z moderatorów przeniósł do kategori "kominki"

    Pozdrawiam

  17. #5117
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    O kurczę...
    Faktycznie dość ...nietypowy ten kominek. Pełen podziw dla wykonawcy- naprawdę. Chyba jednak nie chciałabym takich "kości" w moim domu.
    Ciekawa jestem, jak inwestorzy wykończyli swoje wnętrza, podejrzewam, że równie odważnie i nietypowo.

  18. #5118
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Ja myślę, że nietypowo i orginalnie to duża większość z nas chciałaby mieć wykończone swoje mieszkanie. Tylko większość z nas tak naprawdę nie ma na to pomysłu. Dlatego podpatruje i naśladuje wzory i pomysły innych. A przecież przykładowo kominek może mieć zupełnie dowolny kształt, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia klienta, no i możliwości wykonawcy. Jedynie szyba i ogień za nią może zdradzić że to jakaś budowla, zabudowa grzewcza...
    Pozdrawiam

  19. #5119

    Domyślnie

    To i ja pochwale sie swoim kominkiem bardzo prosty, nowoczesny

    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100311130..jpg
Wyświetleń:	525
Rozmiar:	12,8 KB
ID:	11280  

  20. #5120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos Zobacz post
    No rewelacja! "Szczena" opada. Takiego jeszcze tu nie było. Bardzo mnie jeszcze zaintrygował ten bambus na ścianie.
    Na ścianie jest wzór draceny "Lucky Bamboo". Cień bambusa wyglądałby inaczej

Strona 256 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony