dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 291 z 448
Pokaż wyniki od 5.801 do 5.820 z 8949
  1. #5801

    Domyślnie

    Pięęękny.

    P.S. Ja mam tylko jedna kratkę, bo druga jest ... z tyłu
    Ostatnio edytowane przez Anulek2005 ; 23-03-2011 o 12:49 Powód: dopisek o kratce :)
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  2. #5802
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Choć relacje moje z Panem Wojtkiem nie są za specjalne to powiem ,że kominek,w takim wydaniu bardzo mi się podoba.Estetycznie-piękny ,mimo jak to mówiłem u
    Anulek2005 przykładowo ma bardzo dużą przestrzeń nad nim.Za chwile Panie Wojtku ktoś spyta Pana o próg gdzie potencjalny użytkownik po otworzeniu drzwiczek wysypie lub np.wypadnie mu "żarek".Podłoga "cacy" to się nic nie dzieje.

    pzdr

  3. #5803

    Domyślnie

    już odpowiadam akurat z popiołem nie ma problem dno jest dość głęboko a jak mam opróżnić to szufelka+ worek na śmieci i jest pusto , jak coś nawet wyleci na gres to odkurzacz , generalnie cała akcja max 5 min , przypomnę tylko , że szyby jeszcze nie czyściłem a parę metrów kominem poszło

    ps. ten wkład nie ma popielnika , w poprzednim miałem i wam powiem , że głównie to się robi bajzel przez popielnik, ja kiedyś dziwnie zapatrywałem się na wkład bez popielnika obecnie jestem ich fanem
    Ostatnio edytowane przez Wojtek R ; 23-03-2011 o 13:32

  4. #5804
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Bardzo ładny kominek. Osobiście takie właśnie lubię, bez światełek, półeczek, cudów-wianków i innych "ufiaków". W tej realizacji to właśnie kominek gra pierwsze skrzypce i ogień ma być ozdobą i czarem a nie krzycząca obudowa, która jak dla mnie tylko psuje nastrój.

  5. #5805
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dochodzimy wreszcie do rzeczowych wniosków.Bardzooooo mi się to podoba.

  6. #5806
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    natannatan

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    40

    Domyślnie

    Nareszcie sensowne kominki, które chcielibyśmy widzieć w naszym wymarzonym domku. Czytając forum odnoszę nieodparte wrażenie, że jest to tablica autoreklamy kilku firm wykonawczych. Wszystkie wątki dyskusji opanowane są przez dobrze wbrew pozorom zgraną drużynę. Na pytania dotyczące budowy domu w technologi szkieletowej otrzymałem natychmiast 5 propozycji, w przypadku kominka ani jednej. W kwestii komików toczy się tu dyskusja jaką można nazwać ustawką, bitwa na argumenty na z góry ustalonych zasadach. Efekt końcowy jest jak w powiedzeniu: "Kruk krukowi oka nie wykole".

    Pozdrawiam
    Natan
    PS Wykonawcę kominka znajdziemy poza forum

  7. #5807

    Domyślnie

    Cytat Napisał natannatan Zobacz post
    PS Wykonawcę kominka znajdziemy poza forum
    Mój wykonawca nie jest z tego ani z innego forum Stwierdził, że nie ma na to czasu
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  8. #5808
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    A to ja w związku z powyższym , reklamkę sobie wkleję

    Jakiś brzydki kominek może jutro?

  9. #5809
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtek R Zobacz post
    już odpowiadam akurat z popiołem nie ma problem dno jest dość głęboko a jak mam opróżnić to szufelka+ worek na śmieci i jest pusto , jak coś nawet wyleci na gres to odkurzacz , generalnie cała akcja max 5 min , przypomnę tylko , że szyby jeszcze nie czyściłem a parę metrów kominem poszło

    ps. ten wkład nie ma popielnika , w poprzednim miałem i wam powiem , że głównie to się robi bajzel przez popielnik, ja kiedyś dziwnie zapatrywałem się na wkład bez popielnika obecnie jestem ich fanem
    Od trzech lat proste paleniska buduję sam . W technologii bez rusztowej właśnie.
    Zdają się być trwalsze od komercyjnie produkowanych , popiół wybiera się w nich
    nawet raz w miesiącu (przy codziennym użytkowaniu ), no i nie trzeba kupować
    raz po raz nieszczęsnego rusztu. Zaleta główna tych wkładów to szyba czystsza ,
    od innych ,bo ta technologia tak po prostu ma.Front takiego urządzenia może
    mieć nawet 60 cm wysokości i 75 cm szerokości.Pracować mogą też w dużo
    wyższych temperaturach niż producenci chcieli by widzieć w swoich produktach.

  10. #5810
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    A ja sobie składam kase na reklame. Teraz nie mam bo żona się stroi na wiosnę...
    A jak sobie uciułam, oczywiście po kryjomu przed żoną to se opłace i też gdzie popadnie sobie będę wklejał.


    Aha zapomniałem wkleić komina "brzydkiego" jaki wykonałem ładnych lat parę temu...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	37,4 KB
ID:	49388Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	45,2 KB
ID:	49389
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 23-03-2011 o 17:14

  11. #5811

    Domyślnie

    bohuszu - biorąc pod uwagę, że kominek zupełnie nie w moim stylu, to ... podoba mi się

    I życz ode mnie żonie udanych zakupów Niech będzie piękna nie tylko na wiosnę

    P.S. U mnie kominka nie chciałeś zrobić Jak posłałam pytanie na priva to mi nie odpowiedziałeś. No to musiałam poszukać innego wykonawcy ...
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  12. #5812
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    bohuszu - biorąc pod uwagę, że kominek zupełnie nie w moim stylu, to ... podoba mi się

    I życz ode mnie żonie udanych zakupów Niech będzie piękna nie tylko na wiosnę

    P.S. U mnie kominka nie chciałeś zrobić Jak posłałam pytanie na priva to mi nie odpowiedziałeś. No to musiałam poszukać innego wykonawcy ...
    A to kanalia

  13. #5813
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    natannatan

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    40

    Domyślnie

    Panowie kominkowi piszący na forum to aroganci i gbury , dobrym przykładem jest post powyżej , demonstracyjnie olewający normalnych czytelników . Pisanie takich postów poza demonstrowaniem swojej arogancji ,ma jak sądzę ,nabijanie licznika tak aby pojawił się napis ELITA FORUM . Widocznie to tych panów dowartościowuje .

  14. #5814
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał natannatan Zobacz post
    Panowie kominkowi piszący na forum to aroganci i gbury , dobrym przykładem jest post powyżej , demonstracyjnie olewający normalnych czytelników . Pisanie takich postów poza demonstrowaniem swojej arogancji ,ma jak sądzę ,nabijanie licznika tak aby pojawił się napis ELITA FORUM . Widocznie to tych panów dowartościowuje .
    Nie przesadzaj, ja odebrałem to jako żart
    Co niektórych należy najpierw lepiej poznać zanim się ich osądzi

  15. #5815
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Nie przesadzaj, ja odebrałem to jako żart
    Co niektórych należy najpierw lepiej poznać zanim się ich osądzi
    Kiepski dzień , przesilenie wiosenne i te sprawy...

  16. #5816
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Nareszcie sensowne kominki, które chcielibyśmy widzieć w naszym wymarzonym domku. Czytając forum odnoszę nieodparte wrażenie, że jest to tablica autoreklamy kilku firm wykonawczych. Wszystkie wątki dyskusji opanowane są przez dobrze wbrew pozorom zgraną drużynę. Na pytania dotyczące budowy domu w technologi szkieletowej otrzymałem natychmiast 5 propozycji, w przypadku kominka ani jednej. W kwestii komików toczy się tu dyskusja jaką można nazwać ustawką, bitwa na argumenty na z góry ustalonych zasadach. Efekt końcowy jest jak w powiedzeniu: "Kruk krukowi oka nie wykole".
    Pozdrawiam
    Natan
    PS Wykonawcę kominka znajdziemy poza forum
    Natannatan - Ty jesteś tu od kilku dni zaledwie ... ja ... dziewięć lat z "okładem". Jak sobie wspomnę jak dziewięć lat temu ludzie czytali najpierw FM a potem inteligentnie zabierali głos w dyskusji, tak że człowiek aż sam z chęcią za friko im chciał pomagać, to nijak to ma się do obecnej sytuacji, gdzie większość nowych Forumowiczów "już" po trzech wpisach domaga się wręcz rzucenia wszystkiego i poświęcenia im tylko uwagi, to powiem brzydko - mam mdłości i czytać mi się już nie chce nawet takich wypowiedzi jak Twoja. Mam za złe zarówno Redakcji, jak i niecierpliwym ludziom Twojego pokroju, którzy myślą że są "pępkami świata" za to, że zrobili z FM targowisko i drugi serwis Alle...muratoro w miejsce platformy wymiany myśli, poglądów i własnych doświadczeń - zawodowych również ...
    Normalnie aż płakać mi się chce że nie będziemy mogli sobie tutaj zrobić "casting" na to kto wykona kominek dla Ciebie ...
    Zastanów się lepiej czy w takiej sytuacji w ogóle wypada Ci mieć kominek - przecież poza FM nie ma żadnych porządnych "kominkarzy" w naszym całym kraju ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  17. #5817
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Źle napisałem - kiedyś ludziom chciało się czytać. Dzisiaj widocznie co niektórzy zatracają pomału tę umiejętność - wolą pismo "obrazkowe" ...
    O pisaniu nie wspomnę ... ani o manierach ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  18. #5818
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Źle napisałem - kiedyś ludziom chciało się czytać. Dzisiaj widocznie co niektórzy zatracają pomału tę umiejętność - wolą pismo "obrazkowe" ...
    O pisaniu nie wspomnę ... ani o manierach ...
    Pozdrawiam.
    Pozwolenie na budowę mu może cofnęli , może żona go bije ,
    to tu za Rambo by chciał uchodzić

  19. #5819

    Domyślnie

    Wojtek R jakiej grubosci wyszla u Ciebie scianka kominkowa i z czego robiles zabudowe wkladu? Moj wykonawca zaproponowal mi plyty grenaisol. Przeczytałam kilka wypowiedzi i sama nie wiem czy upierac sie na zmiane materialu np na superisol czy faktycznie pozostawic mu w tym temacie wolna reke.

    Napiszcie prosze z czego najlczesciej obecnie wykonuje sie obudowy wkladow (obudowa zimna)
    kaka

  20. #5820

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    A to kanalia
    Ale pożaliłam się dopiero po zakończeniu roboty, bo a nuż musiałabym na kolanach prosić

    Co do wypowiedzi Foresta - masz rację. Ja też jestem na forum bardzo długo. Kiedyś panowała niepisana zasada - poczytaj, pomóż a potem ewentualnie proś o pomoc. Teraz jest "ja wymagam". Sporo nowych użytkowników ma trzy wpisy na zasadzie "kto mi zrobi" (czytaj kto za mnie zrobi) i po kilku godzinach pisze - "zauważyłem, że na tym forum olewa się nowych"..... I tak w każdym wątku!! Mnie to powoli zaczyna krew zalewać!!! (A dla nowicjuszy dodam, że Forest zrobił mi kominek w aktualnym mieszkaniu za co bardzo mu jestem wdzięczna - szczególnie po ostatniej zimie . Co do nowego kominka się nie dogadaliśmy - ja nie mam żalu. Mam nadzieje, że Forest też nie.)

    Co do wypowiedzi natannatana - takiego aroganta i gbura jak ty chłopie, to ze świecą szukać ... Opcja druga - masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem - proponuje wrócić do szkoły. Kiedyś tam też uczyli dobrych manier ...
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

Strona 291 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony