dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 313 z 448
Pokaż wyniki od 6.241 do 6.260 z 8949
  1. #6241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Admin powiedział by tak : jedyny sposób na troole - nie reagować !

    dobranoc

  2. #6242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Tak dla informacji,bo niektórzy może nie wiedzą,Forum Muratora to nie jest branżowe forum o kominkach ale ogólnie o budownictwie...
    Jest też miejscem gdzie można znaleźć poradę psychologa, pokazać swoje dzieci, pochwalić się udanym ciastem wyjętym właśnie z piekarnika, kupić coś przez internet, spędzić miło czas na pogaduszkach z innymi gdy ma się chandrę, dobrze wybudować dom, pokazać że jest się miłośnikiem tej czy innej marki samochodu ... i wiele innych rzeczy ... np. jaki fajny kominek czy piec zrobiło się właśnie u "frajera", którego "zdoiło się" na kilka tysiączków ...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 10-09-2011 o 21:35
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #6243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Dokładnie tak jest,ale niektórzy myślą,że zawłaszczyli sobie wątek "Kominki" w dziale "Instalacje-wymiana doświadczeń" .
    Na jedno pytanie,pojawiło się kilkanaście odpowiedzi z TWA kominkowej o tym jaki to ten pytający jest...

    Możesz przejąć ten dział . Nabierze szczególnej wartości

  4. #6244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Ja zrobiłem ok 1200 kominków i pieców. Ty 1 (słownie jeden) .
    O czyim błądzeniu ty piszesz ?
    Przecież w żadnym poście nie podważam braku wiedzy fachowej tu piszących, pomyliłeś się po prostu w ocenie rozmówcy (sam to przyznałeś), ale tak odważna samokrytyka robi wrażenie (z taką spotykam się na FM po raz pierwszy), chociaż jesteś młody stażem na FM. Nie napisałem ile kominków zrobiłem, ten w moim domu był pierwszy, ale nie ostatni, znajomym również pomagałem w postawieniu kominka, ale faktem jest że z tego nie żyję i nie uważam się za fachowca z tej branży.
    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Co do ceny - nie powiem.
    ok pomiń, projekt, szamot, wkład, podaj proszę aktualną cenę kompletu kafli, o ile to również nie jest słodką tajemnicą.
    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    jaki fajny kominek czy piec zrobiło się właśnie u "frajera", którego "zdoiło się" na kilka tysiączków ...
    daj w niedzielę na tacę aby Twoi klienci tego nie przeczytali
    Ostatnio edytowane przez kbab ; 11-09-2011 o 19:18
    dom z poddaszem użytk, pow podłóg 130m², prosty w bryle "stodoły" z małym gankiem, w technologii TH300 (thermomur), kominek z pw, gaz GZ50, podłogówka na całości, pod płytą 10cm styro, solary płaszczyznowe, okna pcv 1,1, bez piwnic. Dodatkowo (dachowe kształtki styro) ocieplone wełną (20cm) skosy i sufit poddasza. Garaż TH250 nie ogrzewany z os wejściem.

  5. #6245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie jestem dystrybutorem/wykonawcą kominków i mnie to nie interesuje ale będę się wcinał
    P.S.
    Nie wiem,czemu cena wykonania kominka jest tajemnicą,skoro na forum znamy ceny wszystkiego np. PCi od 30 do 80tys.zł po kafle od 30 do 200zł/m2.
    Czegoś się boicie ?


    Dlatego jesteś tu persona non grata .A wcinających się warchołów
    przeczekamy ... nie pierwszy to zresztą raz ....

  6. #6246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie jestem dystrybutorem/wykonawcą kominków i mnie to nie interesuje ale będę się wcinał
    P.S.
    Nie wiem,czemu cena wykonania kominka jest tajemnicą,skoro na forum znamy ceny wszystkiego np. PCi od 30 do 80tys.zł po kafle od 30 do 200zł/m2.
    Czegoś się boicie ?
    Przecież to żadna tajemnica - cena kompletnego kominka waha się od 5 do 50 tys. lub więcej.

  7. #6247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    ok pomiń, projekt, szamot, wkład, podaj proszę aktualną cenę kompletu kafli, o ile to również nie jest słodką tajemnicą.



    Od 5000,- do 50.000,- PLN , w zależności od producenta...

  8. #6248
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosimy o większą kulturę dyskusji. Pozdrawiamy

  9. #6249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    To co ? Jakiś komineczek na zgodę
    Mistrzu ! Wklejamy ?!


    Coś fikuśnego może ? To :


    http://www.kominki-batura.pl/nowoczesny5_5s.html

    albo to:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2..jpg
Wyświetleń:	395
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	74214  

  10. #6250

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    To co ? Jakiś komineczek na zgodę
    Mistrzu ! Wklejamy ?!


    Coś fikuśnego może ? To :


    http://www.kominki-batura.pl/nowoczesny5_5s.html
    KPB jak się dokłada drzewo do takiego wkładu na poziomie oblicza? Wąsów nie przypali?
    ...owoc żywota Twojego je ZUS

  11. #6251

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Przecież to żadna tajemnica - cena kompletnego kominka waha się od 5 do 50 tys. lub więcej.
    A można na rat(h)y bez pierwszej wpłaty?
    ...owoc żywota Twojego je ZUS

  12. #6252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał QBELEK Zobacz post
    KPB jak się dokłada drzewo do takiego wkładu na poziomie oblicza? Wąsów nie przypali?
    Może maska spawalnicza na facjatę ?

    Dla "niziołków" może być wersja z podpiłowanymi nogami

  13. #6253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie jestem dystrybutorem/wykonawcą kominków i mnie to nie interesuje ale będę się wcinał
    P.S.
    Nie wiem,czemu cena wykonania kominka jest tajemnicą,skoro na forum znamy ceny wszystkiego np. PCi od 30 do 80tys.zł po kafle od 30 do 200zł/m2.
    Czegoś się boicie ?
    Powtarzam jeszcze raz, te informacje są dostępne w internecie.
    Wystarczy trochę własnej inicjatywy i pomyślunku.
    Kaflarni w Polsce jest dużo, każda ma swoją stronę internetową, a na niej dane do kontaktu.
    Wystarczy zadzwonić, lub napisać maila z konkretnym zapytaniem. Lub osobiście odwiedzić kaflarnie, zobaczyć, popytać.
    Tutaj przykładowo są podane orientacyjne ceny kompletu kafli do konkretnego kominka:
    http://www.cermik.com.pl/c,pl,8,2,1,...i+kaflowe.html

    Z własnego doświadczenia wiem, że są klienci którzy uparcie chcą sobie sami zamówić kafle. Mają złudzenie, że są bardzo zaradni i samodzielnie wyszukają i kupią tanio.... Jednak wtedy ich problem z jakością. Zamówienia na własną rękę muszą jednak złożyć zgodnie z od nas otrzymaną specyfikacją.
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 11-09-2011 o 19:58

  14. #6254
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Bohusz : Jakoś nie do końca wierzę w te ceny kafli .. pamiętaj o dopłatach do kolorów ... nawet biały jest +5% inne + 25% ,+35 % . Często takie dopłaty to wielkie zdziwienie w oczach klienta , bywa nawet + 60% lub +100% , który przecież wszystko sobie skalkulował . Część klientów którzy szukają na własną rękę kafli czy szamotu czy klejów do kafli , popełnia jeden podstawowy BŁĄD zakładają że u producenta kupią TANIEJ Nic bardziej mylnego. Daje tu jednak o sobie znać " wiara w dobrego Cara i złego urzędnika " takie przekonanie że to my wykonawcy/sprzedawcy narzucamy TAKIE ceny gdy tymczasem tyko stosujemy cenniki od producentów Dodatkowo kupując z usługą klient płaci VAT 8% , u producenta jest 23% , często wychodzi na to że firma budująca kominki sprzedaje kafle TANIEJ niż sama kupuje

  15. #6255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Proponuję przenieść się z dyskusją do innego wątku , A najlepiej dać
    sobie z tym spokój . Z kaflami jest dokładnie tak jak M. napisał.

  16. #6256
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy o większą kulturę dyskusji. Pozdrawiamy
    a ja uważam ,że REDAKCJA jest niesprawiedliwa.Może tak nie do końca REDAKCJA ale w dużej części jej moderatorzy.

    serdecznie pozdrawiam.

  17. #6257

    Domyślnie

    Witam,
    a oto mój nowiutki komineczek. Jeszcze parę dni i będzie buchał przyjemnym ciepełkiem...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DOM Z 003.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	42,6 KB
ID:	74315   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DOM Z 004.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	41,9 KB
ID:	74316  
    ...końca nie widać......

  18. #6258
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZZUZAA Zobacz post
    Witam,
    a oto mój nowiutki komineczek. Jeszcze parę dni i będzie buchał przyjemnym ciepełkiem...
    Piękny .......ale co na na to znawca od kafli???

  19. #6259
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    zapewne powie tak.Źle usytuowany ,nie widzi ukrytych rozwiązań,mało informacji,zdjęcie niczego nie tłumaczy,brak opisu bo "ładność nie musi iść w parze z techniką"

  20. #6260

    Domyślnie

    Jestem gotowa na przyjęcie wszelkich uwag
    ...końca nie widać......

Strona 313 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony