dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 139
  1. #41

    Domyślnie

    Chciałabym to zrobić jak najmniejszym kosztem, więc raczej nie z drewna tylko tzw sklejki. A blat??? Nie wiem czy są specjalne łazienkowe???

  2. #42

    Domyślnie

    Te szafki typowo łazienkowe są trochę mało pojemne a zamówione u stolarz dość drogie

  3. #43

    Domyślnie

    Najlepszym rozwiazaniem do lazienki jest blat z granitu lub marmuru trzeba tylko pamietac aby pasowal do calosci i nie przytlaczal wnetrza..ale u Ciebie to bez znaczenia.A co do szafki trzeba uwazac zwlaszcza jak jest fornirowana ale bez przesady.

  4. #44

    Domyślnie

    Dlaczego u mnie to bez znaczenia???

  5. #45

    Domyślnie

    Kamien wyglada troche przytlaczajaco w malych pomieszczeniach a Ty masz "dosc duza lazienke" wiec nie powinno byc z tym klopotow.Acha super wyglada tez w azienkach trawertyn z tym ze trzeba go odpowiednio zaimpregnowac...

  6. #46

    Domyślnie

    no właśnie.............a czym???

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Ja w rogu łazienki mam zwykłą szafkę z płyty. Wisi lat 10 i chyba nawet dłużej. Nie ma żadnych śladów uszkodzeń. Niczym nie jest impregnowana.
    natomiast blat, który często jest bezpośrednio zwilżany wodą, na pewno by nie wytrzymał.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  8. #48

    Domyślnie

    płyta nie jest najgorszym rozwiązaniem - jeżeli masz przestronną łazienkę z dobrą wentylacją nic nie powinno się dziać

  9. #49

    Domyślnie

    Jest suuuper srodek do impregnacji kamienia f-my AKEMI ( prod. niemieeckiej) o nazwie Anti-Fleck.W lazience szczegolnie zastosowalbym go do trwartynu i marmuru.

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    moment malina jutro w robocie podrzebie w papierach bo mam jakieś materiały dotyczące impregnacjii kamienia z tego co wiem to impregnować traeba wszystkie kamienie (no prawie) zwłaszcza miękkie, ale słyszłem również o czymś co się nazywa konglomerat kwarcytowy. Bracia Czesi toto produkiją i nie trzeba impregn0ować
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    przepraszam wszystkich za tę chińszczyznę ale mam problemy z trafianiem w klawisze
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  12. #52

    Domyślnie

    Ja ma drewniany blat oraz całą zabudowę po umywalką w łazience, wszystko jest z drewna bukowego, które "podobno" nie nadaje się do łazienki. Łazienkę użytkuję od roku i blat nic a nic się nie zmienił, wygląda jak zaraz po zamontowaniu!!

    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    ale Twoj synek Mikolaj raczej wstepu tam nie ma?
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  14. #54

    Domyślnie

    asiaasiabardzo ładna łazienka!!!!możesz wkleić wiecej zdjec?

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kanton
    ale Twoj synek Mikolaj raczej wstepu tam nie ma?
    A dlaczego?? Chodzi o te odkryte kosze?? Jakoś nie mam z tym problemów.
    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleks :)
    asiaasiabardzo ładna łazienka!!!!możesz wkleić wiecej zdjec?
    Bardzo dzękuje







    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  17. #57

    Domyślnie

    Dawno nie zglądałam na swój wątek Mam właśnie kawał wolnej ściany coś ponad dwa metry i właśnie chcę to miejsce jakoś rozsądnie zagospodarować. Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie jak zaprezentowała koleżanka wyżej. Bardziej od kamienia widzi mi się chyba jednak drewno, zwłaszcza że nasza przyszła łazienka jest w kolorach beżu. Wklejcie jeszcze jakieś fotki - proszę
    Pozdrawiam wszystkich!!!

  18. #58

    Domyślnie

    Zdecydowałam się na duże płytki bezfugowe. Generalnie rozwiązanie jest dobre, tyle że u mnie blat jest trochę za niski i sporo nam się chlapie dookoła

    NIe wszystko jeszcze wykończone, wygląda tak:




  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiaasia
    Cytat Napisał Aleks :)
    asiaasiabardzo ładna łazienka!!!!możesz wkleić wiecej zdjec?
    Bardzo dzękuje








    asiassia
    mam jesze jedno pytanko - ile kosztował Was ten narożny kibelek? tzn to co jest pod kaflami? bo ja tez sie nad tym zastanawiam a gdziesz czytalam ze narozny system podwieszany kosztuje około 1600 zł.

  20. #60

    Domyślnie

    Monika B - ładna łazienka. A na czym się opiera blat?
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony