dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kama4646

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-447
    Posty
    1

    Domyślnie Telefony, smsy...

    Od jakiegoś czasu ktoś do mnie pisze różne sms typu "kocham cie" itp., dzwoni o różnych nieciekawych porach, m.in. o 3 w nocy . Nie chciałabym tego zgłaszać na policję, dlatego szukam jakiegoś innego rozwiązania, co mogłabym zrobić? Myślałam o tym, aby podać ten numer tutaj i jeśli kilkanaście osób wysłałoby smsy albo zadzwoniło co jakiś czas to może znudziłoby mu się to...

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz dodać go do czarnej listy. Większość nowych telefonów taką funkcję posiada. Można też (ponoć) wystosować pismo do operatora sieci o weryfikację numeru i wysłanie pisma poprzez prawnika z hm coś jakby ostrzeżeniem. Jak taka procedura wygląda nie wiem, wyczytałem to gdzieś na forum prawnym.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kama4646 Zobacz post
    Myślałam o tym, aby podać ten numer tutaj i jeśli kilkanaście osób wysłałoby smsy albo zadzwoniło co jakiś czas to może znudziłoby mu się to...
    Dziecinny pomysł. Poziomem nie odstający od działań owego "stalkera". Na dodatek wątpliwy prawnie - ujawnienie publicznie cudzego prywatnego numeru.
    Stalkerstwo to przestępstwo, nie rozumiem obaw o zgłoszenie tego na Policję.
    Raczej stawiam, że wiesz dokładnie kto do ciebie dzwoni, trochę ci to polepsza ego i nie chcesz robić mu problemów, ale chcesz jak gimbaza się "zemścić" wciągając w to innych ludzi.

    Naprawdę nie wpadłaś na to, by zablokować numer? Serio?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Qmpleka

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    21

    Domyślnie

    Strasznie słabe... rodem z gimbazowego podwórka. Takie udawanie, że nie wiem, co zrobić, by się jakiś małolat ode mnie odczepił. W dzisiejszych czasach serio nie wiesz, jak zareagować? A przez ujawnianie cudzego numeru w sieci i zarzuty o nękanie możesz mieć większe problemy niż Ci się wydaje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony