dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 47
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 929

Temat: kominki z kratki.pl

  1. #501

    Domyślnie

    kominek z dgp w stylu nowoczesnym, obudowa z plyt silca ,powierzchnia do ogrzania 140m2 dom dość dobrze ocieplony
    Ostatnio edytowane przez Marlid ; 06-04-2013 o 08:49

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #502
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    uważam wkłady ,,Kratki,, za najlepszy stosunek jakości do ceny i to we wszystkich kategoriach,
    takie jest moje zdanie po wnikliwych przemyśleniach i jestem zdecydowany na waszą firmę
    proszę o rade ich przedstawiciela.
    ciepły kominek, szamot i kafle, obudowa dwuwarstwowa,wykonana metodą zduńską, prefabrykaty i kleje od ,,Bohusza,,
    dom w starej technologii,dobrze ocieplony z CO,kominek jako okazjonalne, ale max wydajne źródło ciepła,
    pokój kominkowy 28 m2 , góra GDP także 28 m2, ale mogę w razie przegrzania,,rozszerzyć,, na inne pomieszczenia przez otwarcie np.drzwi
    jaki wkład kominkowy polecacie,,,chciałbym prostą szybę i dolot powietrza z zewnątrz,raczej z tych tańszych,ale musi być dobry

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #503

    Domyślnie

    SPRZEDAM rewelacyjny domowy survival - nowy, 4 miesięczny wkład firmy "Kratki" Amelia 25kW . Tylko dla amatorów mocnych wrażeń! Zapewnia wyjątkowe, rzadko spotykane atrakcje .Przy każdorazowym paleniu stwarza w domu niezapomnianą atmosferę toksycznego smrodu, zwaną przez producenta "nieprzyjemnym zapachem". i traktowanym jako zjawisko "naturalne" Gwarantowane stałe zagrożenie życia poprzez zabójczą emisję CO.
    Ogród - moja miłość

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #504
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    albo nowy - albo 4 miesięczny , który masz na sprzedaż
    jeżeli za pół ceny i nadasz jako przesyłkę
    - mogę kupić z przyjemnością, podaj nr konta na priv
    mam na pewno niższy próg smrodu

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #505

    Domyślnie

    Jak napisałam - to jest wkład wyjątkowy, dla koneserów. A cena zgodna z prawami ekonomii, czyli gdy podaż maleje, cena rośnie. Zaś dla Ciebie "Kratki" już szykują dokładnie taki kominek, jak sobie życzysz: "ciepły kominek, szamot i kafle, obudowa dwuwarstwowa,wykonana metodą zduńską, prefabrykaty i kleje od ,,Bohusza...kominek jako okazjonalne, ale max wydajne źródło ciepła..." Kominkowe ciepło będzie bonusem gratis, na promocji
    Ogród - moja miłość

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #506
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    widzę że pofatygowałaś się i przeczytałaś moje posty miło mi
    nie wypowiadam się na forum co do budowy, działania,itd , bo od tego są fachowcy - i to bez ironii
    wybudowałem tymi rencami kilka kominków, grili, i innych dziwnych rzeczy - popatrz np. na mój awatar
    w złośłiwie cytowanym przez Ciebie moim poście-mówię o swoich marzeniach, które zrealizuję,
    bo lube realizować swoje marzenia - czego i Tobie i zresztą wszystkim życzę
    -bez emocni śledziłęm jałowy Twój spór o warunki gwarancji ,ale ja nie dam się wciągnąc w jakieś słowne przepychanki
    szkoda mi czasu, wole poczytać o rozwiązaniach do mojego kominka
    z klei i płyt Bohusza - bo uważam że dla mnie są najlepsze
    i zamontuje tam najprawdopodobniej wkład Kratek,choć nie będzie to Zuzia - bo w chwili obecnej jest dla mnie najlepszy
    i postaram się obudować go własnie metodą zduńską,
    a jeżeli zmienię zdanie i zrobię na środku pokoju ognisko ,
    to moja sprawa i nie musisz tego komentować
    A Tobie - bez złośliwości radzę - wywal ten wkład skoro Ci nie pasuje,kup jakiś z najwyższej półki i wtedy na pewno będziesz zadowolona
    pozdrawiam

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #507
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Salon Kratki.pl
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Stanowice
    Kod pocztowy
    44-230
    Posty
    85

    Domyślnie

    Dzięń dobry Państwu.
    Radekczu ... do tego co piszesz to Zuzia z dolotem powietrza, podwójną szybą (Glass) i wyłożeniem wermikulitowym paleniska plus komplet krążków żeliwnych na niej. Ale rozszerz ogrzewania na większą powierzchnię jak możesz. Jeżeli ograniczysz się do tych dwóch pomieszczeń to mniejsza Maja z tym samym wyposażeniem będzie lepsza. Jak posłuchasz mojej rady to nie będziesz tego żałował za kilka lat ...
    W razie pytań - obok w ramce jest mój tel.
    Marlid ... nie o to mi chodziło ... albo pokieruj się wrażeniami estetycznymi przy wyborze albo zadzwoń to Ci wyjaśnię w trzy minuty to o czym pisać bym musiał tutaj pół godziny.
    Pozdrawiamy i zapraszamy.
    Salon Partnerski Kratki.pl
    Pełna autoryzacja producenta, sprzedaż, montaż, projekty kominków, doradztwo techniczne i produktowe.
    Zapraszamy w poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 14.00
    W 10-20 minut wygodnie dojedziecie Państwo do nas autostradą z każdego miejsca na Śląsku.
    Prowadzimy również pełną sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Tutaj znajdziesz adres sklepu internetowego - zapraszamy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #508
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Salon-Kratki - dziękuję za odpowiedz, pozwolę sobie zadzwonić za kilka dni, zależy mi na większej szybie, wiec raczej Zuzia, lub coś większego, myślę o rozprowadzeniu powietrza,na większą powierzchnię niż podałem w poprzednim poście - nie będzie z tym problemu bo dom jest duży,ale muszę zmienić koncepcję, póki co wpadłem na pomysł rozkucia części ścianki działowej na korytarz połączony z klatką schodową dodatkowe 30 m2 , i w wykutej ścianie wyprowadzę ścianę z kafli,która będzie plecami kominka. ale te rozważania to już chyba do innego wątku się nadają.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #509
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Salon Kratki.pl
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Stanowice
    Kod pocztowy
    44-230
    Posty
    85

    Domyślnie

    Dzień dobry Państwu.
    Mała przedpremierowa niespodzianka dla czytających wątek ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8042 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	592
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	185766 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8043 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	420
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	185767 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8044 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	185768
    Komplecik - ramę z kratkami, można będzie zamówić już niebawem ... nawet z własnymi literkami.
    W tle palenisko z podwójną szybą, tzw. glassem.
    Pozdrawiam.
    PS. "Sokole oko" coś (a raczej kogoś) ciekawego wypatrzy ... szukać prawie na środku nad wkładem ...
    Ostatnio edytowane przez Salon Kratki.pl ; 25-04-2013 o 22:50
    Salon Partnerski Kratki.pl
    Pełna autoryzacja producenta, sprzedaż, montaż, projekty kominków, doradztwo techniczne i produktowe.
    Zapraszamy w poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 14.00
    W 10-20 minut wygodnie dojedziecie Państwo do nas autostradą z każdego miejsca na Śląsku.
    Prowadzimy również pełną sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Tutaj znajdziesz adres sklepu internetowego - zapraszamy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Ale jazda! Powiedz M. B., że mnie powalił...pozytywnie.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #511
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    wędrowna iskra rulez
    Tu była reklama...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #512
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Salon Kratki.pl Zobacz post
    Dzień dobry Państwu.
    Mała przedpremierowa niespodzianka dla czytających wątek ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8042 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	592
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	185766 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8043 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	420
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	185767 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8044 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	185768
    Komplecik - ramę z kratkami, można będzie zamówić już niebawem ... nawet z własnymi literkami.
    W tle palenisko z podwójną szybą, tzw. glassem.
    Pozdrawiam.
    PS. "Sokole oko" coś (a raczej kogoś) ciekawego wypatrzy ... szukać prawie na środku nad wkładem ...
    Witam

    Jakaś orientacyjna cena za metr literek???.Ale mam pomysła na tą obudowkę . Ileż można tam napisać.No salon powaliłeś konkurencję na kolano..Chyba im

    pozdrawiam.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #513
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał radekczu Zobacz post
    uważam wkłady ,,Kratki,, za najlepszy stosunek jakości do ceny i to we wszystkich kategoriach,
    takie jest moje zdanie po wnikliwych przemyśleniach i jestem zdecydowany na waszą firmę
    proszę o rade ich przedstawiciela.
    ciepły kominek, szamot i kafle, obudowa dwuwarstwowa,wykonana metodą zduńską, prefabrykaty i kleje od ,,Bohusza,,
    dom w starej technologii,dobrze ocieplony z CO,kominek jako okazjonalne, ale max wydajne źródło ciepła,
    pokój kominkowy 28 m2 , góra GDP także 28 m2, ale mogę w razie przegrzania,,rozszerzyć,, na inne pomieszczenia przez otwarcie np.drzwi
    jaki wkład kominkowy polecacie,,,chciałbym prostą szybę i dolot powietrza z zewnątrz,raczej z tych tańszych,ale musi być dobry
    Szyba z przodu ? Bez gilotyny?
    Załatwię dobrą cenę tylko najpierw dobrze by było wiedzieć który ma być
    Możesz przeglądnąć ofertę : http://bayzone.pl/pl/618-wklady-kominkowe

    Osobiście używam Mila 18kw tylko cena około 4 000 zł :
    http://bayzone.pl/pl/prosta/44049-wk...kw-prosta.html

    Może w takim razie Oliwia 18kw cena około 2000 zł :
    http://bayzone.pl/pl/prosta/44072-wk...kw-prosta.html
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #514

    Domyślnie

    I stał się cud, w który aż boję się uwierzyć!!! Ostatnio w kominku było palone pod koniec lutego, przez serwisanta "Kratek" Śmierdział. Dzisiaj temperatura na polu + 5, ziąb, ulewa, w domu + 20 ale tak jakoś zimno mi było, mieli przyjść wykonawcy, więc rozpaliłam. Pół godziny hajcowało się przy otwartych dolotach, potem oba zamknęłam i czekam. Szyba trochę się okopciła z boku ale...nie śmierdziało. Po godzinie przyszli wykonawcy, więc pytam: Nic nie czują. Po 2 godzinach do kominka nie można się było zbliżyć. Przyszedł inżynier od co. Też mówi, że smrodu nie czuje. Po 3 godz. temperatura w salonie podniosła się o 5C. Wykonawcy otworzyli drzwi na taras, żeby na drabinie ustać, bo właśnie listwy styropianowe i rozety w salonie przyklejali oraz haki na lampy osadzali. W przedpokoju już można było wytrzymać a w samym salonie po przewietrzeniu tak jakoś miło, przytulnie i cieplutko się zrobiło. G-k był ciepły, kratek wylotowych dotknąć nie było można, ogień palił się równo, spokojnie, korzystając tylko z czerpni powietrza z pola. I nawet drewna aż tak dużo się nie spaliło. Co prawda nie ważyłam go, ale dokładałam wtedy, gdy z poprzedniego żar tylko został. Czyżby przełom jakiś czy co? Po pół roku obrzydliwego smrodu czyste powietrze? No cud po prostu! Zobaczę jak będzie przy paleniu w następni zimny dzień.
    Ogród - moja miłość

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #515

    Domyślnie

    Cytat Napisał leda16 Zobacz post
    I stał się cud, w który aż boję się uwierzyć!!! Ostatnio w kominku było palone pod koniec lutego, przez serwisanta "Kratek" Śmierdział. Dzisiaj temperatura na polu + 5, ziąb, ulewa, w domu + 20 ale tak jakoś zimno mi było, mieli przyjść wykonawcy, więc rozpaliłam. Pół godziny hajcowało się przy otwartych dolotach, potem oba zamknęłam i czekam. Szyba trochę się okopciła z boku ale...nie śmierdziało. Po godzinie przyszli wykonawcy, więc pytam: Nic nie czują. Po 2 godzinach do kominka nie można się było zbliżyć. Przyszedł inżynier od co. Też mówi, że smrodu nie czuje. Po 3 godz. temperatura w salonie podniosła się o 5C. Wykonawcy otworzyli drzwi na taras, żeby na drabinie ustać, bo właśnie listwy styropianowe i rozety w salonie przyklejali oraz haki na lampy osadzali. W przedpokoju już można było wytrzymać a w samym salonie po przewietrzeniu tak jakoś miło, przytulnie i cieplutko się zrobiło. G-k był ciepły, kratek wylotowych dotknąć nie było można, ogień palił się równo, spokojnie, korzystając tylko z czerpni powietrza z pola. I nawet drewna aż tak dużo się nie spaliło. Co prawda nie ważyłam go, ale dokładałam wtedy, gdy z poprzedniego żar tylko został. Czyżby przełom jakiś czy co? Po pół roku obrzydliwego smrodu czyste powietrze? No cud po prostu! Zobaczę jak będzie przy paleniu w następni zimny dzień.


    i co z tym cudem?śmierdzi czy nie?mam dylemat kupić nie kupić!!!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #516
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar kominiarz
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał leda16 Zobacz post
    I stał się cud, w który aż boję się uwierzyć!!! Ostatnio w kominku było palone pod koniec lutego, przez serwisanta "Kratek" Śmierdział. Dzisiaj temperatura na polu + 5, ziąb, ulewa, w domu + 20 ale tak jakoś zimno mi było, mieli przyjść wykonawcy, więc rozpaliłam. Pół godziny hajcowało się przy otwartych dolotach, potem oba zamknęłam i czekam. Szyba trochę się okopciła z boku ale...nie śmierdziało. Po godzinie przyszli wykonawcy, więc pytam: Nic nie czują. Po 2 godzinach do kominka nie można się było zbliżyć. Przyszedł inżynier od co. Też mówi, że smrodu nie czuje. Po 3 godz. temperatura w salonie podniosła się o 5C. Wykonawcy otworzyli drzwi na taras, żeby na drabinie ustać, bo właśnie listwy styropianowe i rozety w salonie przyklejali oraz haki na lampy osadzali. W przedpokoju już można było wytrzymać a w samym salonie po przewietrzeniu tak jakoś miło, przytulnie i cieplutko się zrobiło. G-k był ciepły, kratek wylotowych dotknąć nie było można, ogień palił się równo, spokojnie, korzystając tylko z czerpni powietrza z pola. I nawet drewna aż tak dużo się nie spaliło. Co prawda nie ważyłam go, ale dokładałam wtedy, gdy z poprzedniego żar tylko został. Czyżby przełom jakiś czy co? Po pół roku obrzydliwego smrodu czyste powietrze? No cud po prostu! Zobaczę jak będzie przy paleniu w następni zimny dzień.
    Może czopuch zamontowany kielichem do dołu i przy sprzyjających warunkach na przełomie zima wiosna się skrapla i śmierdzi bo cieknie po łączniku ?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #517
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar mariamiesz
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-910
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    2

    Domyślnie kominki z kratki.pl

    Cytat Napisał kominiarz Zobacz post
    Może czopuch zamontowany kielichem do dołu i przy sprzyjających warunkach na przełomie zima wiosna się skrapla i śmierdzi bo cieknie po łączniku ?
    Jeśli znajdziesz przyczynę daj znać prosze
    Tu była reklama

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #518
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Salon Kratki.pl Zobacz post
    Dzień dobry Państwu.
    Dzień dobry
    Prosiłbym o odebranie maila ode mnie na temat Baśki

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #519

    Domyślnie

    Witam,
    szukam opinie nt. Amelii, oprócz uzytkownika leda16 ma ktoś chyba jeszcze ten wkład z PW? Cena jest dość atrakcyjna, ale cena to pzreciez nie wszystko/ Czy ktoś z forumowych guru mógłby mi przytoczyc kilka za i przeciw Amelii 25 kW? Alternatywą byłby chyba kominek z Lechmy, co o tym myślicie?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #520

    Domyślnie

    A ja mam MILĘ 4 rok co pisałem w innym temacie i chyba tutaj bo mało zaglądam. I działa przednio , przy codziennym paleniu szyba myta jest co 5-7 dni a czasami rzadziej . Wermikulit się lekko okopcił ale swoje metry już wyjarał.
    Oczywiście dopływ powietrza 99% z zewnątrz , gdyż Milka nie ma żadnej regulacji poza szybrem na wlocie powietrza. Brak popielnika ale sprzątam zawsze rano nie ma problemu. PO sezonie może sznurek wymienię bo 5 sezonów to lekko jest wygnieciony ale nic mu nie dolega
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7459.JPG
Wyświetleń:	323
Rozmiar:	77,8 KB
ID:	215500  
    Ostatnio edytowane przez tacim ; 30-09-2013 o 11:31
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 26 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony