dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1

    Question Co kupić męzowi na urodziny?

    Jaki upominek dla faceta?
    Chciałabym sprawić mężowi przyjemność i kupić mu coś pomysłowego, ale nietuzinkowego. Znalazłam pomysły na prezent w Internecie, ale liczę również na Waszą inwencję. Chcę trafić prosto w dziesiątkę
    Drodzy mężczyźni, wolelibyście dostać coś na lata, czy raczej zapewnić ciekawe wspomnienia?
    Doświadczone Panie, a Wy macie doświadczenie z idealnie trafionymi prezentami?
    HELP
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-10-2016 o 18:26

  2. #2

    Domyślnie

    Coś na lata albo ciekawe wspomnienia to raczej nie upominek a spory prezent . Faceci lubią gadżety. Z małych spraw może to być multitool (polecam Leathermana), latarka LED, gadżet do auta. Żadnych ubrań . Jeśli chodzi o wspomnienia to mój znajomy na urodziny dostał godzinną przejażdżkę samochodem rajdowym po torze. Tutaj polecam KTM X Bow - maszyna nie do okiełznania

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    To 32 urodziny

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Rejestrator toru jazdy do auta np: NAVITEL R600 ja dostałem na urodziny i jestem zadowolony
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  6. #6

    Domyślnie

    Może na przykład drewniane okulary przeciwsłoneczne? Ostatnio są bardzo modne.
    A teraz opowiem ci coś o marzeniach. Jeżeli tylko bardzo, bardzo mocno w nie wierzysz, obiecuję, że spełni się każde z nich.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja na urodziny facetowi kupiłam zegarek na ręke led. Bardzo jemu się spodobał i nosi go cały czas . Do tego zabrałam go do aquaparku .

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agataia91

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja ostatnio pomyślałam , że można byłoby się bardziej wykazać niż tylko kupić coś co zaraz jeszcze się znudzi . Namówiłam jego kolegów i mi bardzo pomogli . Zorganizowaliśmy wypad na paintball , bardzo jemu się podobało , chyba przez 3 tygodnie chodził i opowiadał wszystkim jak fajnie było .

  9. #9
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Rejestrator jazdy to bardzo przydatna rzecz!

  10. #10

    Domyślnie

    lokalizator GPS to też dobre rozwiązanie. Znajomy ma zamontowany G1000 Xblitz. Jest spokojniejszy o swój samochód.

  11. #11

    Domyślnie

    Moim zdaniem zawsze najlepsze prezenty to te, które są w jakiś sposób związane z zainteresowaniami obdarowywanej osoby!

  12. #12

    Domyślnie

    Flaszka dobrej gorzałki.

  13. #13

    Domyślnie

    ja już swojemu zamówiłam na urodziny w tym roku, taki wypasiony rejestrator jazdy już z tych nowości na rynku (reklama). Konkretny rejestrator więcbardzo się ucieszył, no i używa. Ciesze się że mu się przydaje prezent, zdecydowanie posłuży mu dłuższy czas
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 10-12-2018 o 13:26 Powód: Lokowanie produktu.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Masz jakieś problemy z określeniem własnej płci? W innym poście napisałeś/napisałaś:
    "żona mi suszy głowę odnośnie konwalii na komunie dziecka w maju."
    Na dodatek na 5 postów na forum trzy zawierały linki reklamowe.
    Ban za spamerstwo.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanna33 Zobacz post
    Jaki upominek dla faceta?
    Chciałabym sprawić mężowi przyjemność i kupić mu coś pomysłowego, ale nietuzinkowego. Znalazłam pomysły na prezent w Internecie, ale liczę również na Waszą inwencję. Chcę trafić prosto w dziesiątkę
    Drodzy mężczyźni, wolelibyście dostać coś na lata, czy raczej zapewnić ciekawe wspomnienia?
    Doświadczone Panie, a Wy macie doświadczenie z idealnie trafionymi prezentami?
    HELP
    Sorry, zawsze mam wrażenie to tj jest SPAM.
    Mogę mylić się w przypadku tego postu ....
    Zero informacji typu: wiek faceta, zainteresowania, hobby, rybki ... itp.
    Zero wcześniejszej aktywności na Forum.
    Na plus to rejestracja Sep 2016 a nie Dec 2018

  16. #16

    Domyślnie

    co kupić mężowi na święta kiedy tweirdzi że wszystko ma i nic więcej nie potrzebuje? O.o

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Nikt nie ma wszystkiego.
    ...kiedy tweirdzi że wszystko ma i nic więcej nie potrzebuje?...

    To tylko na pokaz, my go nie znamy (ile za kółkiem, hobby rodzinne czy indywidualne).




  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Butelka dobrego napoju. Może jemu będzie niepotrzebna ale ewentualni goście pewnie spożyją z przyjemnością.

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KewinIuK

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    25-741
    Posty
    0

    Domyślnie

    Ja na pewno ucieszyłbym się z jakiegoś portfela albo zegarka

  20. #20

    Domyślnie

    Zabierz go na jakieś gokarty, kręgle, kino czy ścianę wspinaczkową jak lubi takie sprawy, potem jakaś kolacja i butelka dobrego trunku i będzie zachwycony. Ja przynajmniej byłbym.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony