dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomysł na dodatkową sypialnię

    Cześć,

    Kupuję mieszkanie i chcąc, nie chcąc muszę, na początku zdecydować się na wynajem pokoi. Problem polega na tym, że mieszkanie ma 2 pokoje, salon, kuchnię, łazienkę i WC. Potrzebuję jeszcze jednej (niewielkiej) sypialni dla mnie.

    Miałem w głowie jeden pomysł lecz niestety upadł po przeniesieniu go na rzut. Mianowicie, chciałem podzielić salon w poprzek ścianką działową (taką do połowy szerokości pokoju) w której chowały by się przesuwane drzwi. Niestety długość pokoju to około 5m a sama sypialnia w takim wariancie (aby dało się ruszyć) miałaby jakieś 3m więc z tego "salonu" niewiele by już zostało.

    Jeśli pomyślelibyście o otwartej kuchni (salon z aneksem) to jestem otwarty na propozycje ale niestety nie bardzo podobają mi się takie wizje

    Dajcie proszę znać w wolnej chwili, jakie jeszcze widzicie możliwości by wygospodarować dodatkową sypialnię. W załączniku zamieszczam rzut mieszkania.

    Pozdrawiam i dziękuję!

    EDIT, dodaję zdjęcie na hostingu, jest czytelniejsze.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	16,5 KB
ID:	368133  
    Ostatnio edytowane przez Rawau ; 22-09-2016 o 08:54 Powód: zdjęcie

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    spij w salonie. Wynajmujący mają swoje pokoje i kuchnię.

    Póki będziesz wynajmował i tak mała szansa na organizowanie wielkich spotkań z gośćmi (bo to krepujące przy współlokatorach), żebyś potrzebował specjalny salon. A jak do ciebie ktoś wpadnie to na ten jeden raz możesz schować pościel.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-09-2016 o 09:26

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    spij w salonie. Wynajmujący mają swoje pokoje i kuchnię.

    Póki będziesz wynajmował i tak mała szansa na organizowanie wielkich spotkań z gośćmi (bo to krepujące przy współlokatorach), żebyś potrzebował specjalny salon. A jak do ciebie ktoś wpadnie to na ten jeden raz możesz schować pościel.
    Jak najbardziej, jest to najbardziej podstawowa i póki co prawdopodobna opcja. Współlokatorzy to nie będą osoby obce tylko moi znajomi Pragnienie osobnej sypialni wynika z faktu, że każdy z nas żyje swoim trybem życia i czasem ciężko ogarnąć "swój fragment podłogi". Przy małej sypialni, bez wstydu mógłbym zamknąć drzwi i nie martwić się żenującym nieporządkiem w miejscu naszych spotkań lub spotkań ze wspólnymi znajomymi

    Jeśli jednak nie uda mi się znaleźć żadnego optymalnego rozwiązania, to oczywiście pójdę za głosem rozsądku i Twoja poradą i będę spał w salonie

    Dzięki anyway!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja nie za bardzo rozumiem twój pomysł.Ale jeśli chodzi o wynajem to na pierwszym miejscu jest prywatność i osobna wspólna kuchnia.
    Salon to ma być pokój spotkań,imprez..........do czego ma służyć?


    Ostatnio edytowane przez kinka ; 22-09-2016 o 12:45

  5. #5

    Domyślnie

    Cześć,
    Bardzo fajne projekty

    Chcę mieć salon ponieważ generalnie uważam to za miejsce spotkań, Nie lubię gdy nie ma miejsca aby wspólnie usiąść, porozmawiać. Dodatkowo jestem fanem gier planszowych i razem ze znajomymi chcielibyśmy mieć miejsce żeby ze spokojem się spotkać, nie koniecznie siedząc na czyimś łóżku i próbując skombinować prowizoryczny stół w pokoju.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony