dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie Problem nocowania na działce podczas budowy

    Jak rozwiązaliście problem nocowania na działce podczas budowy?
    Jaki typ pomieszczenia stosowaliście (kontener, przyczepa kempingowa, czy inne? )

    Czy sami kupowaliście pomieszczenie, czy zapewniał go wykonawca,
    czy był wypożyczony?

    Niedługo rozpoczynam budowę i zastanawiam się, jak rozwiązać ten problem.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja chcę czasami połączyć przyjemne z pożytecznym czyli "wakacje pod namiotem".Kto z was spał pod namiotem, ten zrozumie czym jest spanie na świeżym powietrzu.

  3. #3

    Domyślnie

    Tu chyba chodzi raczej o spanie wykonawców, nie inwestora. U mnie ekipa murarska sama organizowała sobie kontener i przyczepkę kempingową do spania. Ja dołożyłem im nieco kasy za "przygotowanie placu budowy" - w tym było także ogrodzenie tymczasowe, tablica budowy, kosz na śmieci.
    Tomasz M.

  4. #4

    Domyślnie

    Mi sie udalo kupic bardzo okazyjnie kontener z plyty obornickiej 15m2, okna, prad itp , mozna w nim spac nawet zima jest ocieplony. Spalem tam sam kilka razy, czasem nawet z zona.

    W planach jest zeby ekipy zamiejscowe mogly w tygodniu tam sypiac a ja w weekend. Dzieki temu bede mial z glowy problem z pilnowaniem budowy - zawsze ktos tam bedzie. Dogadalem sie juz tak z dekarzami - bardzo sie ucieszyli ze mam dla nich lokum bo są z daleka i uznali go za luksusy, szukam jeszcze murarzy.
    Inwestor to brzmi dumnie....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony