dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie

    przegladnalem wszystkie posty na temat kominkow i nie znalazlem nic o kominkac z plaszczem wodnym, oczywiscie byly takie co "mowily" o tym, ze blacha jest zbyt cienka itp. itd......
    Mam konkretne pytanie, bo decyzje juz podjalem, znacie dobre firmy produkujace takie kominki? Jotul i Dovre na razie "mysla" o produkcji takowych, ale na razie nie maja ich w ofercie a inne??
    Z gory dzieki za info

  2. #2

    Domyślnie

    wejdź na stronę http://www.ewex.sk, ja nie mam ale kolega używa i chwali sobie

  3. #3

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Odradzam płaszcze wodne w kominkach. Zdecydowanie bezpieczniejsze jest rozprowadzenie ciepłego powietrza.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    wczoraj bylem u producenta kominkow z plaszczem wodnym, wlasciciel mowil przekonujaco, firma ma dostac certyfikat ios 90.. wiec jokosc musza w jakis sposob kontrolowac, przekonuje mnie do nich to, ze sprawa nie konczy sie na zakupie. Jest tak zwana obsuga po zakupie, serwis i okresowe przeglady kominkow przez producenta, na razie jestem na tak, lae zawsze daje sobie kilkanascie dni na podjecie decyzji. Mozna zobaczyc szczegoly lub zadzwinic http://www.ik.com.pl/makroterm.htm lub tel. 018 2662162

  7. #7

    Domyślnie

    podalem bledny nr tel: 0 18 2063718

  8. #8

    Domyślnie

    nie wiem co sie dzieje ale adres tez zapisalem blednie
    wlasciwy http://www.makroterm.com.pl/

  9. #9

    Domyślnie

    Paj^, ISO nie ma nic wspólnego z jakością produktu. Znak ISO oznacza, że firma posiada certyfikowany system ZARZĄDZANIA jakością. Firma może mieć ISO i produkować buble.

  10. #10

    Domyślnie

    fakt, u innych sprzedawcow, producentow nie mam pewnosci, ze jutro firma bedzie istniec, w tej tez nie, ale starajac sie o certyfikat moze jeszcze beda chwile na rynku?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kominek z płaszczem wodnym mamy zamontowany. Firma CTM, współpracuje z kotłem na gaz Buderus 28 kw. Patrz. mój dziennik lub dużo wypowiedzi w wymianie doświadczeń/chyba jeszcze na jesieni - wątek był rozbudowany/. powodzenia. Majka

  12. #12

    Domyślnie

    dzieki Majka biore sie do czytania

  13. #13

    Domyślnie

    super pamietnik masz dar pisania juz sie biore do szukania info o kominku, ktory zamontawalas

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    Jak przebiegały Wasze rozmowy z podanymi firmami?
    W jednej z firm powiedziano mi że kominek do pracy ciągłej może być tylko z płaską szybą.
    W innej pani pytała mnie co oznacza klasa "C" kominka a potem stwierdziła że oczywiście ich kominek nadaje się do pracy ciągłej.
    Czy są jakieś polskie przpisy (normy) w tej materi?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony