dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kanie

  1. #1

    Domyślnie Kanie

    Ja już niedługo bedę z Kań k. Warszawy moze ktoś mieszka w tym cudnym zakątku

  2. #2

    Domyślnie

    Witam, ja mieszkam i buduję się w Brwinowie,czyli ta sama gmina

  3. #3

    Domyślnie

    Witam Bogusiu,
    w kupiłas dziłąke czy i teraz budujesz dom czy moze kupiłaś dom?
    Pochwal sie)

  4. #4

    Domyślnie

    Witam ponownie! Kupilam dzialkę i sama przeszlam morderczą drogę od fundamentu do dachu poprzez instalacje, tynki na tym chwilowo się zatrzymalam i czekam aż mi mąż jakieś pieniądze zarobi, by je wydać na na pologi,kafelki i inne tego typu atrakcyjne rzeczy. Doszlo do tego, że jedynym sklepem godnym uwagi stal się sklad lub market budowlany. Pozdrawiam! Uzależniona od budowy

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar trach
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    842
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Witam...

    Jak jeszcze mieszkałem w Warszawie, bywałem w Kaniach Helenowskich. Ale nie mam tam, niestety, żadnych znajomych. Tym niemniej miejsce jest fajne, bo - jak wiele rozsianych wzdłuż trasy WKD - Kanie sprawiają wrażenie kameralnej, cichej i spokojnej miejscowości. Wciąż jeszcze jest tu sporo przestrzeni żeby rzucić okiem na horyzont i porządnie przeciągnąć z rana (co w Warszawie jest już trudne )...

    Pozdrawiam i życzę sukcesu !

    Andrzej
    Andrzej (Trach)
    --------------------------------------------------
    Dziennik Tracha: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35389
    ... i komentarze: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35390

  6. #6

    Domyślnie

    Bogusia wiem o czym mówisz od listopada weekendy spedzam właśnie w składach budowlanych i sklepach związanych z wykończeniówką. Nie pamietam już kiedy w weekend sie wyspałam i wstałam po 10.00
    Maż twierdzi ze wyspie się jak sie wprowadzimy))
    Pocieszające, bo to już za 4-5 miesięcy)

    Andrzeju no to już masz znajomych) Mój mąż pochodzi z Warszawy wiec szukał miejscowosci bardziej miasteczkowej typu: Komorów, Brwinów, Milanówek, Grodzisk.. a ja pochodze z Twoich stron (mieszkam w wiosce k. Węgrowa) i poszukiwałam wiejskich klimatów

    Kiedyś przejeżdzajac kolejny raz koło Kań do Brwinowa (tam był domek ktory chcieliśmy kupić) stwierdziłam abysmy zjechali z głównej drogi i zobaczyli tą miejscowość. I zachwyciłam sie tą główna ulicą wzdłuz której rosły szpalery zielonych drzew. Ta mała stacyjka i i ta kameralność (jeden czy dwa sklepy i ludzie którzy sie znają i mówią sobie dziendobry) nas zachwyciły
    Wjechaliśmy w pierwszą polną dróżke (przypadek?) i wyłonił sie dach domu w stanie surowym Zapytałam sasiada o namiary właściciela (dzieki temu poznałam radnego, który był znajomym właścicieli)) i tak kupiliśmy dom
    Potem dopiero poznałam prawdziwe uroki Kań, dwie stadniny koni, 200m do lasu i ta cisza... to chyba najbardziej mnie zachwyciło.. nawet maż był zachwycony i nie miał juz nic przeciwko by mieszkać na wsi)
    Wczoraj z okazji Walentynek bylismy w jednej z dwóch knajpek w Kaniach w Kontynetach Kominek, rodzinna atmosfera i pyszne jedzenie sprawiło ze na parwde poczuliśmy sie jak u siebie) Ze znajomymi zawsze chodzimy do karczmy w stadninie gdzie przy kominku można wypić pyszną herbate z sokiem malinowym i zjeśc pyszną szarlotke na ciepło (o plackach ziemniaczanych nie wspomnę)
    Nie moge juz sie doczekać kiedy bede tam mieszkać)

  7. #7

    Domyślnie

    Pięknie piszesz o tych Kaniach Rzeczywiście ladna to miejscowość. Ja bywam tam przy okazji pikniku country, który jest organizowany przez ten klub jeździecki, moje dzieci to lubią. Chyba jedynym mankamentem mieszkania w takim miejscu są wydlużające się dojazdy do Wa-wy. Moj mąż narzeka bo dojazd samochodem trochę czasu zajmuje.Ja pracuję na miejscu więc jest OK.Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Bogusiu my planujemy dojeżdzać kolejką, to na prawde tylko 30 min i jestem w centrum Warszawy..a stad mam tylko 10 min piechotką do pracy.. zwazajac na fakt ze teraz mimo ze mieszkam w Warszawie i dojazd autobusem zajmuje mi ponad 35 min, i są korki, a o tłumie ludzi nie wspomnę, to na prawde dojazd z Kań nire wydaje się niczym uciażliwym..)
    ale fakt, samochodem to byłby juz problem..są korki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony