dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 272
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 5425
  1. #1581
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W mojej łazience stale jakaś ksiązka lub gazeta lezy przy klozecie

  2. #1582
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa
    Cytat Napisał kobraa
    zapomniałam dodać dobrze zaopatrzony gazetnik obok szczotki do wc.
    nie wiem tylko czy to kicz czy....... nie wiem nawet jak to nazwać - brak słów

    JoShi napisał:
    Ooo przepraszam. To jest normalne wyposażenie łazienki.


    Oj kobraa, a Ty nie czytasz siedząc na kiblu albo w wannie?

  3. #1583

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Oj kobraa, a Ty nie czytasz siedząc na kiblu (...)
    Od tego można się podobno hemoroidów nabawić.

  4. #1584

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa
    witam i dodaję:
    1. koc w tygrysy na sofie (żeby się nie zabrudziła przypadkiem)
    2. narożnikowa wanna w płyteczkach typu mozajka
    3.patera na owoce którą dostałam od cioci w prezencie ślubnym (żałuję że nie umiem tutaj wkleić zdjęcia)))
    4. stojaki na cd z drutów np. saksofony, dzikie węże itp
    5. przy dywanikach na desce sedesowej i pod wc wymiękam
    6. wiszące b. często na tarasach doniczki ze sztucznym "bluszczem"
    7. dziesiątki butelek i pojemniczków z kosmetykami w łazience "na widoku" poustawianych grzecznie w szeregu - bogactwo form i kolorów


    dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
    Witam!
    Przeczytałam ten wątek już dawno ale jakoś nie miałam ochoty komentować... wreszcie przyszła i pora

    Moim zdaniem, w większości wymienionych punktów, kobraa nie wymieniła szczytu kiczu tylko raczej pokazała małą tolerancję...

    2. nie widzę szczytu kiczu w narożnikowej wannie w płytkach typu mozaika

    5. dywaniku na desce sedesowej nie mam, ale pod wc posiadam i bardzo sobie chwalę, szczególnie jak w nocy wstaję, idę na boso i na szczęście nie muszę trzymać stóp na płytkach a poza tą funkcją jakoś jak w łazience przytulniej a nie sterylnej...

    7. jeżeli chodzi o kosmetyki w łazience to chyba kwestia wielkości łazienki + zasobu finansowego właścicieli... nie w każdej łazience można zamontować szafkę na kosmetyki... ps sama mam ustawione kosmetyki grzecznie w szeregu ich użytkowania, jednak chyba nie popełniłam szczytu kiczu ponieważ mam je schowane w słupku

  5. #1585
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Oj kobraa, a Ty nie czytasz siedząc na kiblu (...)
    Od tego można się podobno hemoroidów nabawić.
    Wręcz przeciwnie. Hemoroidy to sa od pośpiechu przy s...u Ale chyba robimy OT
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #1586

    Domyślnie

    Cytat Napisał bondzo83
    5. dywaniku na desce sedesowej nie mam, ale pod wc posiadam i bardzo sobie chwalę, szczególnie jak w nocy wstaję, idę na boso i na szczęście nie muszę trzymać stóp na płytkach a poza tą funkcją jakoś jak w łazience przytulniej a nie sterylnej...
    Sterylnie to tam na pewno nie jest. Nie zapominajmy o skrajnie niehigienicznej stronie tego rozwiązania. No chyba, że ktoś ten dywanik pierze co trzy dni.

    Cytat Napisał bondzo83
    7. jeżeli chodzi o kosmetyki w łazience to chyba kwestia wielkości łazienki + zasobu finansowego właścicieli... nie w każdej łazience można zamontować szafkę na kosmetyki...
    Pliz, przecież prosta szafka z Ikei kosztuje maks. trzy stówki. Prosty design, a cały łazienkowy pierdzielnik ląduje we właściwym miejscu. Trudno też wyobrazić sobie łazienkę tak małą, że nie zmieściłaby się tam nawet wisząca szafeczka z półkami chowanymi za otwieranym lustrem.

    Na forum widziałam już wiele fajnych łazienek, które tracą na starcie, bo na półeczkach, blatach czy umywalce pełno jest słoiczków, tubek i innych pojemniczków. Dla mnie dopuszczalne są jedynie: ładna mydelniczka, ładny pojemnik na chusteczki, flakon dobrych perfum.

  7. #1587

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Na forum widziałam już wiele fajnych łazienek, które tracą na starcie, bo na półeczkach, blatach czy umywalce pełno jest słoiczków, tubek i innych pojemniczków. Dla mnie dopuszczalne są jedynie: ładna mydelniczka, ładny pojemnik na chusteczki, flakon dobrych perfum.
    a ja właśnie po to robię duży blat przy umywalce, zeby mieć miejsce na wszystkie codziennie używane specyfiki. łazienka jest do używania, a nie tylko wyglądania. chyba
    mi łazienki, gdzie wszystko jest pochowane, a na zewnątrz uświadczysz tylko mydło kojarzą się z łazienkami hotelowymi - wręcz sterylna pustka jest po prostu dla mnie sztuczna w pomieszczaniach, których się codzień używa.

    Sterylnie to tam na pewno nie jest. Nie zapominajmy o skrajnie niehigienicznej stronie tego rozwiązania.
    w jakim sensie jest to niehigieniczne? i w jaki sposób dywanik w łazience jest mniej higieniczny od tego w salonie, skoro i tu i tu po prostu stawia się nogi..?

  8. #1588
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał maartaa
    Sterylnie to tam na pewno nie jest. Nie zapominajmy o skrajnie niehigienicznej stronie tego rozwiązania.
    w jakim sensie jest to niehigieniczne? i w jaki sposób dywanik w łazience jest mniej higieniczny od tego w salonie, skoro i tu i tu po prostu stawia się nogi..?
    No jak to? Reklam nie oglądasz? Te wszystkie szybujące po każdym spłukaniu bakterie osiadają na dywaniku. A panowie co nie trafiają do WC obsikują nie tylko ściany. Trochę wyobraźni
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #1589

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    No jak to? Reklam nie oglądasz? Te wszystkie szybujące po każdym spłukaniu bakterie osiadają na dywaniku. A panowie co nie trafiają do WC obsikują nie tylko ściany. Trochę wyobraźni
    czyli, jeśli zamykam deskę przed spuszczaniem wody oraz nie planuję żadnych panów sikających mi po podłodze, to mogę się czuć bezpieczna? ; )

    tak BTW to mam takie dywaniki od zawsze - zarówno pod kibelkiem, jak i na desce (wybaczcie, ale 10 lat temu deski wolnoopadające były poza mozliwościami finansowymi moich rodziców, więc zakupiono zwykłe, które niesamowicie trzaskały przy opadaniu - stąd pokrowce) oraz pod wanną i pod prysznicem. i żyję wciąż. więc to chyba nie zabija ; )

  10. #1590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy

    Pliz, przecież prosta szafka z Ikei kosztuje maks. trzy stówki. Prosty design, a cały łazienkowy pierdzielnik ląduje we właściwym miejscu.
    Wierz mi - są. W mojej łazience: jedna ściana to drzwi, druga jest tuż przy drzwiach, szafka zawadzałaby w przejściu, trzecia ściana z umywalką i lustrem i piecem gazowym, czwarta z prysznicem. Kosmetyki znajdują się w koszyku wiklinowym stojącym na pralce oraz pod lustrem na wąskim występie powstałym z obudowania rury.

  11. #1591
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał maartaa
    czyli, jeśli zamykam deskę przed spuszczaniem wody oraz nie planuję żadnych panów sikających mi po podłodze, to mogę się czuć bezpieczna? ; )
    Niestety reklama nie pozostawia złudzeń. No chyba, że nabędziesz odpowiedni specyfik, to pozostaje Ci cień szansy

    Cytat Napisał maartaa
    i żyję wciąż
    Z dywanikiem na klopie? Co to za życie...

    Cytat Napisał Elfir
    Wierz mi - są.
    No i co się będziesz pani wszechwiedzącej-Darcy-specjalistce-od-kiczu tłumaczyć. Daj spokój. To Twoja łazienka i Twój tron ... znaczy się kicz chciałam napisać.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #1592

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Niestety reklama nie pozostawia złudzeń. No chyba, że nabędziesz odpowiedni specyfik, to pozostaje Ci cień szansy
    to może jednak dobrze, że nie oglądam reklam - mogę żyć w błogiej nieświadomości ; )
    chociaż.. wiem! nabędę odpowiedni specyfik!
    ; )

    Cytat Napisał JoShi
    Z dywanikiem na klopie? Co to za życie...
    z jednym jak z jednym, ale mam w domu 3 łazienki, więc i 3 kibelki. i na desce każdego jest pokrowiec. dramat, co? ;D

  13. #1593
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    No jak ci się to podoba...

  14. #1594

    Domyślnie

    [uwaga - herezja - co wrażliwsi proszeni są o nieczytanie]
    nie uważam, żeby odpowiednio dobrane kolorystycznie i stylowo szpeciły łazienkę. no ale ja się nie znam, gdyż stawiam wygodę, funkcjonalność i użytkowość nad katalogowy wygląd
    przepraszam.
    ;]

  15. #1595
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał maartaa
    z jednym jak z jednym, ale mam w domu 3 łazienki, więc i 3 kibelki. i na desce każdego jest pokrowiec. dramat, co? ;D
    Kanał po prostu...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #1596

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa
    Te 3 łazienki nieźle Ci w kość dają skoro marzysz o M-2
    niespecjalnie ;]
    to raczej rodzice i młodszy brat dają w kość ;] w sumie też 3. choć nie łazienki, to osoby. połowicznie trafiłaś ;]

  17. #1597

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    No i co się będziesz pani wszechwiedzącej-Darcy-specjalistce-od-kiczu tłumaczyć. Daj spokój. To Twoja łazienka i Twój tron ... znaczy się kicz chciałam napisać.
    Uprzejmie dziękuję za wyszukany komplement.
    A jeśli takie są potrzeby duszy, polecam to:


  18. #1598

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem kosmetyki pod lustrem, w koszyczku, w szafeczce czy gdziekolwiek indziej - to kwestia podejścia praktycznego lub przyzwyczajen - a nie gustu estetycznego.
    Wybaczcie, ale tego nie mozna określac kiczem czy też nie.
    Sa tacy, którzy lubią miec ksiazki na otwartych pólkach- są tacy którzy lubią miec wszystko schowane.
    Podobnie z kosmetykami. Kwestia upodobania do wszystkiego pod ręką, lub wszystkiego pochowanego.
    Ktoś lubi "artystyczny luz" , ktos minimalistyczną powściagliwosc.
    Wydaje mi sie ,ze czepianie sie takich rzeczy to juz krytykanctwo i czepialstwo.

    Acha, co do dywaników koło wc - jak masz ogrzewanie podłogowe lub nosisz zawsze kapcie, to zostawiasz goła podłogę.
    Jak nie masz podłogówki, twoje dzieci biegają na boso, a ich nózki sa jak sople lodu po krótkim posiedzeniu na tronie - kupujesz 2 chodniczki w IKEA, które pierzesz na zmiane co kilka dni
    Wszystko zależy od dopasowania koloru chodnika do łazienki (tu można mówic o kiczu ) i utrzymywania higieny (a tu raczej nie ).
    Wichrowe wnętrze
    WICHROWY KOMENTARZNIK
    Happiness is a journey ... not a destination!

  19. #1599

    Domyślnie

    Ad.1 OK, zgadzam się. Ja po prostu mam taką ilość rzeczy w łazience, że wypakowanie tego na półeczki czy blaty upodobniłoby pomieszczenie do sklepu kosmetycznego. Ale jeśli ktoś tak lubi...

    Ad.2 Są dywaniki i dywaniki. Dywan w salonie kąpielowym? Why not. Ale mnie "dywaniki łazienkowe" kojarzą się przede wszystkimi z tymi wykrojonymi paskudztwami układanymi wokół muszli. I generalnie mam przed oczyma taki obrazek:


  20. #1600
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Po co pluszak na klapie zamykającej? Tam się nie siada.
    Pod stopami to jeszcze zrozumiem, zwłaszcza jak ktoś nie ma ogrzewania podłogowego i lubi chodzić boso.

Strona 80 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony