dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 249
  1. #41

    Domyślnie Wielka lampa stojąca do salonu - ?

    Witam wszystkich!

    Czy ktoś potrafi powiedzieć gdzie w necie (albo gdzie indziej tanio) widział wielką stojącą lampę podłogową? Czy to da się kupić taniej niż np. w Domarze za 3 tysie?

    Pozdrawiam

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Yhmmmm...za ok.50-70 zł, w najwspanialszym na Dolnym Śląsku
    "wykopalisku rzeczy odzyskanych", czyli hektarowym placy cudów z wystawek pod Dzierżoniowem, w Mościsku i Nowiźnie
    Bywają w stylach ultranowoczesnych i bardzo orientalnych, z klasyką mosiężną, cyzelowaną, włącznie.
    Jak chcesz adres, napisz, dam Ci mapkę dojazdu na priva.

    Albo drożej i " antyczne" na Wrocławskiej Giełdzie Staroci, ale tam powinieneś pojechać nie później niż o 6-7 rano w piątek/sobotę.

  3. #43

    Domyślnie

    Dzięki. Oczywiœcie namiar na Nowiznę poproszę.

    Ale chodziło mi raczej o takš lampę nowoczesnš, na długim, wygiętym, chromowanym pałšku. Lampa stoi w rogu, a sięga nad stół aż na œrodek salonu...

    Sorry, że nie sprecyzowałem od razu.

    Pozdrawiam
    Bogdan

  4. #44

    Domyślnie

    bodiniusz

    taka to za pol darmo wyhaczysz w ZDiM o. Wroclaw

    (Y)

  5. #45

    Domyślnie

    we Wrocku mamy ZDIK

    Ale to jak rozumiem było żartem?

    BM

  6. #46

    Domyślnie

    BM

    nie do konca zart - jakas ladna stara latarnia powypadkowa moglaby spelnic wymagania a koszt zaden
    ale miala byc nowoczesna ....
    juz nie zamulam - szkoda ze sie polapales
    (Y)

  7. #47

    Domyślnie

    mnie też podoba sie ta lampa, myslę że chodzi ci o ta samą... ja upatrzyłam ja w salonie Empir w Łodzi- koszt ok. 1000 zł, ale warto! Mam tylko problem z dobraniem do niej oświetlenia górnego? Co proponujesz?

  8. #48

    Domyślnie

    E.... nie wiem.
    To moja żona zarzšdza tymi sprawami. Lampa mi się podoba, więc jš zaakceptowałem (tylko cena mnie nieco ziębi). A co do górnej, to nawet nie wiem, czy jest jakiœ pomysł, czy dopiero będzie...

    Pozdrawiam
    BM

  9. #49

    Domyślnie

    Pokażcie swoją lampe, jak juz kupicie..., prosze...

  10. #50

    Domyślnie Jaki żyrandol do dużego salonu?

    Salon dość spory, bo ma jakieś 35m/kw. Niemalże kwadrat. Na dwóch bocznych ścianach kinkiety natomiast na suficie ma wisieć jakiś żyrandol.
    Ważne żeby był rozłożysty i niezbyt długi, czyli nie może za bardzo zwisać ze względu na wysokość pomieszczenia (2,70) i dawał dużo lub bardzo dużo światła
    Macie jakieś doświadczenia, gdzie kupować, na co zwracać uwagę?
    Pochwalcie sie także zdjęciami.
    Pozdrawiam.

  11. #51

    Domyślnie

    Tez jestem na etapie szukania ładnego zyrandola- chciałąbym coś nowoczesnego, ale eleganckiego zarazem. Pozdrawiam i czekam na pomysły!

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    No to szukamy razem

  13. #53

    Domyślnie

    Ja jakos nie mam zaciecia do gornego oswietlenia tz nie oswietlajacych czegos konkretnego, tylko spelniajacych ogolna funkcje... ale ostatnio wpadla mi w oko jedna lampa w necie, ktora jak dla mnie jest rewelacyjna.

    Oto ona, prosta, bez zadnych bajerow 60x60cm


  14. #54

    Domyślnie

    U mnie obowiązuje rygor i styl klasyczny. Ze względu na rygor to ja muszę szukać żyrandola a nie żona.

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafallogi
    U mnie obowiązuje rygor i styl klasyczny. Ze względu na rygor to ja muszę szukać żyrandola a nie żona.
    ooo to moj mezczyzna ma mniej rygorystycznie ja zapodaje koncepcje co bym chciala i jak to ma wygladac, a On szuka gdzie mozna cos takiego kupic

    u mnie temat lamp jest juz prawie zalatwiony, poszukuje jeszcze czegos do malej lazienki... ale na razie nie moge sie zdecydowac czy bedzie tylko gorne swiatlo czy tylko kinkiety kolo lustra.

    rafallogi a jakie bedziesz mial kinkiety ? bo moze by do tego nawiazac tez gorne oswietlenie....

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Rafallogi,

    Jesli styl klasyczny to polecam taką lampę:



    Można kupić też kinkiety, stojące, itp wszystko w tym samym stylu. Przecudne....

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    Cytat Napisał rafallogi
    U mnie obowiązuje rygor i styl klasyczny. Ze względu na rygor to ja muszę szukać żyrandola a nie żona.
    ooo to moj mezczyzna ma mniej rygorystycznie ja zapodaje koncepcje co bym chciala i jak to ma wygladac, a On szuka gdzie mozna cos takiego kupic

    u mnie temat lamp jest juz prawie zalatwiony, poszukuje jeszcze czegos do malej lazienki... ale na razie nie moge sie zdecydowac czy bedzie tylko gorne swiatlo czy tylko kinkiety kolo lustra.

    rafallogi a jakie bedziesz mial kinkiety ? bo moze by do tego nawiazac tez gorne oswietlenie....
    Zacząłem z innej strony, tj. od żyrandola i z tej rodziny będą także kinkiety (mam nadzieję).
    Żyrandol pokazany przez Zuzzę jest ładny, ale ja szukam czegoś bardziej zagmatwanego. Lamp może być od 5 wzwyż, muszą być sręcone na planie koła, natomiast samo szkło najlepiej w kształcie fikuśnych, przepięknej urody kwiatów Widziałem pół roku temu taką serię w jakimś markecie, ale wtedy nie w głowie mi było oświetlenie a i cena wydawała mi się wygórowana. Teraz już pewnie nie ma tych cudeniek.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    rafallogi:
    ja nie mam czasu na krążenie po sklepach, dlatego często najpierw oglądam coś i typuję w necie. Potem idę do sklepu z konkretnymi modelami do obejrzenia...
    Ostatnio natknęłam się na taki sklepik internetowy, mają tam zdjęcia i duży wybór..
    pooglądaj sobie tutaj
    i jeszcze taki fajny portal. Jest tam lista linków do różnych producentów i importerów:
    www.lighting.pl
    Pozdrawiam,
    gaga2

  19. #59

    Domyślnie

    to moze powklejamy cos dla inspiracji, takie wlasnie bardziej zagmatwane mialam troche zdjec, ale jak sie moja "droga przez oswietlenie" skonczyla to wykasowalam. Zostaly mi resztki, tylko z tymi ktore w jakis sposob mnie zachwycaly.









    a to moj faworyt jako komplet salonowy - tulipany -




  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ha!!!
    chyba mam podobny gust i wymagania jak rafallogi
    oi tez szukam zyradola (na razie bezskutecznie bo NIC mi sie nie podoba )

    Ten co Mohag dala - b. ciekawy zbyt kubiczny, zimny i nie pasujacy do mojego wnetrza
    Ten co Zuzza - zbyt banalny (kojarzy mi sie z typowym M4 w mieszkaniu w bloku

    Ostatnie Mohag - jednak zbyt "zakrecone" (ost . przypomina mi metalowe wyciskarki do cytryn na druciku )

    ja szukam czegos - hmmm wlasnie czego ja szukam...... ,
    hmm.... prostego w formie ale nie "laboartoryjnego", niby klasycznego ale z jakims "pazurkiem" i oryginalnym designem....

    ide szukac wkleje cos co moze mi sie mniej wiecej podoba

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony