dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 120
  1. #101

    Domyślnie

    Kupiłem w tym tygodniu K 5.2012. Fajna. Umyłem auto, ale gąbka naturalnie nieodzowna. Mam taras z płytkami o strukturze kamienia. Tu myjka pokazała klasę, T-Racer dokładnie. Niczym tego nie mogłem domyć. I jeszcze ślady na białej elewacji po kocie też dało radę. Zastanawiam się tylko nad dobrym, acz niezbyt żrącym środkiem do elewacji. I aktywną pianę jeszcze muszę spróbować (na takie szybkie mycia). Plus hydrowosk.
    Grześ - Krosno - Podkarpacie - bliżej końca niż początku - naturalnie budowy!

  2. #102

    Domyślnie

    Myjka ciśnieniowa to jedno z bardziej przydatnych urządzeń domowych. Nie wiem skąd się wziął pogląd, że używa się jej głównie do mycia samochodu. Świetnie sprawdza się przy myciu podjazdu, elewacji, czyszczeniu dywanów, różnych naczyń itp. itd.

    Jak każde urządzenie wymaga aby o niego odpowiednio zadbać. Jeśli pozostawia się myjkę na na mrozie bez jego wcześniejszego osuszenia, to trudno się dziwić, że potem nie chce działać. Bez znaczenia czy jest to taka czy owaka firma.

  3. #103

    Domyślnie

    Krzysztof Dobosz: elewacji może jeszcze nie myłem w ten sposób (szczerze mówiąc trochę bym się bał), ale do czyszczenia kostki (zwłaszcza po ptasich niespodziankach) jak najbardziej, mam od tego nawet specjalną szczotkę

  4. #104
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Kupiłem- Makita HW 101 (ok 300 zł - metalowa pompa) - na razie wszystko w porządku. Przy myciu samochodu trzeba uważać bo potrafi zrywać słabo trzymającą się farbę czy naklejki. Ładnie domywa różne zakamarki których gąbką nie jesteś w stanie domyć (np. felgi)
    Myłem nią już okna - świetnie nadaje się do umycia kosiarki.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  5. #105
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Pozwolę sobie Państwa zaprosić do oglądnięcia mojej recenzji z zakupu i użytkowania stosunkowo taniej myjki ciśnieniowej,
    firl i opis zawarłem w temacie : http://123budujemy.pl/zakup-taniej-myjki-cisnieniowej/
    na moim blogu budowlanym, 123budujemy.pl zapraszam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	thumbs_DSC04961.JPG
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	6,1 KB
ID:	132051
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04957.JPG
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	65,5 KB
ID:	132052
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

  6. #106

    Domyślnie

    Dokładnie. Moim zdaniem Karcher wciąż trzyma poziom. Nawet, jak ktoś amatorsko używa to powinien sobie kupić sprzęt tej firmy – jest to dobra marka moim zdaniem.

  7. #107
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albertM

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-822
    Posty
    51

    Domyślnie

    Ja mam myjkę i super się sprawdza.

  8. #108

    Domyślnie

    Na razie chyba kupię LAVOR PRIME 165 ,będę używał właściwie do wszystkiego od auta po dywany,tarasy,elewacji itp.Chciałbym z cena nie przesadzic.Warto kupić?A może ktoś poleci coś tańszego dla porównania?

  9. #109
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Dużo zalezy do czego będzie nam najbardziej potrzebna, bo wtedy będzie można jak najlepiej ją dobrać

  10. #110

    Domyślnie

    Mam takie pytanie
    w 2013 roku kupiłem myjke KÄRCHER K 5.2012
    używam jąk tylko pod wodę z kranu z dodatkowym filtrem sporadycznie do mycia samochodu i co roku jestem na serwisie z tym gównem .
    Na początku zdechłą elektronika (wada produkcja )
    Potem stało się coś z czujnikiem ciśnienia
    w tym roku znowu to samo z tym ciśnieniem

    Kupiłem w KÄRCHER CENTER , trafiłem taką sztukę czy te produkty są takiej podłej jakości ?
    Ostatnio edytowane przez Karenz ; 28-11-2015 o 03:08

  11. #111

    Domyślnie

    a jak często używasz tego sprzętu ? Kolega w firmie też szuka odpowiedniego sprzętu w https://plumeria.sklep.pl/miskanty-sadzonki więc jak coś tutaj polecicie to chyba już nie będę dłużej szukać i po prostu kupie.
    Ostatnio edytowane przez szocik22 ; 02-09-2022 o 11:06
    Firma zajmująca się wywozem śmieci w Krakowie.

  12. #112

    Domyślnie

    myje samochód raz na miesiąc + drobne prace domowe typu mycie opon po zimie , grill itp
    w sezonie max co 2 tyg na 1 godz

  13. #113

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzyba Zobacz post
    Kupiłem w tym tygodniu K 5.2012. Fajna. Umyłem auto, ale gąbka pnaturalnie nieodzowna. Mam taras z płytkami o strukturze kamienia. Tu myjka pokazała klasę, T-Racer dokładnie. Niczym tego nie mogłem domyć. I jeszcze ślady na białej elewacji po kocie też dało radę. Zastanawiam się tylko nad dobrym, acz niezbyt żrącym środkiem do elewacji. I aktywną pianę jeszcze muszę spróbować (na takie szybkie mycia). Plus hydrowosk.
    Witam serdecznie ja zastanawiam się nad wyborem tej myjki i pytanie czy z wiadra sama też pociągnie pytam bo nie mam pociagnietej wody przy ścianie jak to inni mają ewentualnie ze studni?

  14. #114
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zieli
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Nowe Dąbie
    Kod pocztowy
    89-210
    Posty
    946

    Domyślnie

    Odświeżę troszkę temat czy warto zainwestować w karchera K7 a może jakaś alternatywa?
    Dom parterowy , całość podłogówka 145 m2(obecnie grzane 115 m2)+ jedna drabinka, ściany BK+20cm styro grafitowego 031, posadzki i strop 15cm styro 038 , okna 3szyby V90+ , kominek "ala" koza, wentylacja mechaniczna Brookvent air cycle 1.2
    Ogrzewanie Pompa Ciepła 7 kW made by Wihajster Dz odwierty 4x50m

  15. #115
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar darasle
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Podbijam temat, czy ktoś może wyrazić jakąś opinię na temat myjki Bosch aqt 45-14x ?
    Wydaje mi się ciekawą alternatywą w relacji cena/jakość.

  16. #116

    Domyślnie

    Temat myjek widzę nie umiera. Czy pojawiły się jakieś ciekawe alternatywy dla K bo widzę wszystkie rankingi opanowane i czasem tylko coś innego wrzucą żeby nie było? Albo faktycznie są bardzo dobre, albo to ichniejsza skuteczna propaganda.

  17. #117
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anubis76

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    43

    Domyślnie

    Możecie polecić jakąś bezawaryjną myjkę do mycia kostki brukowanej, samochodu, elewacji w cenie do max 700 zł ?

  18. #118

    Domyślnie

    Stoję przed wyborem myjki ciśnieniowej. Jestem zdecydowany na karcher k7 i tu mogę kupić stary model że zwykła lanca za 1350 lub nowy o tych samych parametrach ale z lanca full co tron za 1699. Proszę o porade

  19. #119
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kalopo

    Zarejestrowany
    Jun 2021
    Kod pocztowy
    77-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    A myjka Cleancraft hdr-k 44-13? W sieci mało o marce... A parametry niby obiecujące w tym groszu... Ktoś zna? Używa?

    https://www.ceneo.pl/51361054

    Na potrzeby używacza okołodomowego- auta, czasem kostka...

  20. #120
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Ja używam myjki Lavor, zdjęcie poniżej.
    Dałem za nią ze 2 lata temu 399zl na allegro.
    Do użytku okolodomowego sprawdza się wyśmienicie,kostkę na tarasie czy podjeździe czyści bardzo fajnie, auta w tym moją Bestie czyści rewelacyjnie.
    Osobiście nie widzę sensu płacić więcej za myjke,ale nie jestem biorcą 500+ i może dlatego

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210601_224307_copy_2268x3024.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	456861

    Nie prowadzę myjni

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony