dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77
  1. #1

    Domyślnie

    ...coś napisać o nas.
    To nie jest moje marzenie - wybudowac dom- ja o tym wiedziałem że go wybuduję, nigdy nie chciałem mieszkać w blokowisku- ale 5 lat musiałem - co za męka!!! żadnej przestrzeni, żadnej intymności, po prostu koszmar i współczuje ludziom którzy tego nie lubią a muszą tak mieszkać- realia są jakie są , każdy wie.
    czekałem tylko odpowiedniego monentu w zyciu i teraz chyba on nadszedł! będziemy mieszkac we własnym domu!! A nadszedł on dopiero w 37 rocznicę moich urodzin- na urodziny kupiłem działkę!! i pół roku poźniej zaczęlismy budowę tj. na wiosnę! mam nadzieje następne święta Bożego Narodzenia spędzić we własnym domu. Całe życie mieszkałem w domu (z wyjątkiem tych 5 lat) i nigdy nie chciałbym aby moje dzieci mieszkały inaczej!!
    Pozdrawiam wszystkich którzy dążą do osiągnięcia swojego wymarzonego celu i są wytrwali w tym co robią!!! Tak trzymać !!!
    P.S.
    drzew już się nasadziłem w liceum a synów mam dwóch

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    nastepne swięta Bożego Narodzenia - czyzby to te w tym roku? Gratulacje!!!!

  3. #3

    Domyślnie

    żle się wyraziłem, albo przecenisz moje możliwości -miałem na myśli rok AD 2003 )
    Oczywiście nie miałbym nic przeciwko temu aby było to możliwe szybciej - ale dopiero mam wylane fundamenty a poniedziałek "mury pną sie do góry"

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    tak sobie żartowałam - też myslałam o swiętach w przyszłym roku. ja jestem na tym samym etapie- mam fundamenty, a pogoda na razie nie dopisuje aby robic cos dalej.Pozdrawiam.Ivonesca

  5. #5

    Domyślnie

    moj plan zakłada w tym roku pod dach, bez okien-następny rok wykończenie.
    Zycze wytrwałości.
    Pozdrowienia.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    cos podobnego- ja zakladam tak rowniez, ale wszystkie terminy sie przesuwaja, a niech to...
    Pozdrowienia

  7. #7

    Domyślnie

    to nadajemy na tej samej fali u mnie też co nieco sie obsuwa
    -A niech to...- ale nie daje za wygraną !!! ma tak być jak zaplanowałem !!!
    nie daj się!!! ja się nie poddam!!!
    pozdro.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    dzieki za wsparcie.
    już nie moge sie doczekac kiedy stana mury....
    pozdrowionka

  9. #9

    Domyślnie

    dawno nie zaglądałem - ale mury stoją, krokwie stoją a ja motam sie nadal z pokryciem - nie wiedziałęm że to takie trudne...

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    o, to jestem spóźniona. u mnie stoją tylko mury,a strop ma byc jeszcze wylany przy jakiejs sprzyjajacej pogodzie. życzę wytwałosci i pozdrawiam

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    a na pokrycie będzie Braas grecka

  12. #12

    Domyślnie

    u mnie dach - blachodachówka, teoretycznie wybór blach jest duży ale jak się zacznie ktoś dokładnie interesować, to zostają dwie może trzy firmy które naprawde oferują towar w miarę adekwatny do jakości....
    Ale chyba już dałem rade dziś zamawiam i jazda!!Zyczę dobrej pogody Ivon i abys ze wszystkim sie wyrobiła na czas ....

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Witaj czyli jeszcze przykryjesz w tym roku dach. Moi spece mowia ze i u mnie mozna by bylo dalej ciagnac jesli tylko nie bedzie zimy stulecia. i sama nie wiem co o tym sadzic? Pchac sie dalej z budowa w takich warunkach zimno-deszczowych?

  14. #14

    Domyślnie

    Jeżeli pozwala na to technologia tego co masz robić to jedź z budową dalej co zrobisz w tym roku nie bedziesz musiała robić w następnym U mnie pozostało tylko przykryć dach blachą i tu aura nie przeszkadza tak mocno jak np. przy murowaniu, na tym kończę ten rok i zbieram fundusze na następne ruchy! Okna, energia, woda , ogrewanie itp - to na następny rokk planuje!! A może następne świeta MOJE!!!
    Pozdrawiam!!!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-11-09 20:56, Yacek wrote:
    Jeżeli pozwala na to technologia tego co masz robić to jedź z budową dalej co zrobisz w tym roku nie bedziesz musiała robić w następnym U mnie pozostało tylko przykryć dach blachą i tu aura nie przeszkadza tak mocno jak np. przy murowaniu, na tym kończę ten rok i zbieram fundusze na następne ruchy! Okna, energia, woda , ogrewanie itp - to na następny rokk planuje!! A może następne świeta MOJE!!!
    Pozdrawiam!!!
    WITAM
    ...życze powodzenia...
    Teska

  16. #16

    Domyślnie

    Dzięki Teska,
    Dzięki przyda się z pewnością - a Ty co budujesz lub planujesz budowac??

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Hurrrrrrrrrra ! Pogoda ładna, wylewają mi dzisiaj strop !!!! i chyba dalej cos bedzie się działo, jesli pogoda dopisze !!!!

  18. #18

    Domyślnie

    Na pewno będzie ładna ... bo musimy dokończyć to co zaplanowaliśmy!!!

  19. #19

    Domyślnie

    Iwon koniecznie napisz jak poszło ze stropem.!!

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Całe życie mieszkałem w domu (z wyjątkiem tych 5 lat) i nigdy nie chciałbym aby moje dzieci mieszkały inaczej!!
    To prawie jak ja z tym,że ja z wyjątkiem 15 lat i też trochę ze względu na dzieci i na siebie jako emerytkę. Nie wyobrażam sobie siedzenia na emeryturze w Mieszkaniu w bloku bez własnego ogródka, bez możliwości przygarnięcia wnuków na wakacje.
    ewa

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony