dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77
  1. #21

    Domyślnie

    też sobie tego nie wyobrażam - ale z tą emerytką to chyba troche przesadzasz

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Wiem, ze to przyszłość ale mam nadzieję dożyć w zdrowiu do tego okresu i przyjmować swoje wnuki na wakacje.

  3. #23

    Domyślnie

    Każdy jak sądze o tym kiedyś pomyśli - ach jakie to jeszcze odległe - tyle przed nami do zrobienia- całe szczęście

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Yacek
    Witam
    ....Ja już buduje pod Sczecinem, w okolicy las..a do miasta 4 km.
    Buduję IrmęII z Archipelagu, parterowkę z nieuzytkowym poddaszem..
    Na ten sezon skonczyłam, jeszcze tylko zabezpieczyc okna..mam stan surowy otwarty..od wiosny dalej..
    Pozdrawiam
    Teska

  5. #25

    Domyślnie

    a u mnie zostaje pokrycie blachą dachu - więba stoi - myślę że na swoje urodziny zdąże - a w nowym sezonie jazda od nowa tylko ekipy sie zmienią!
    Pozdrawiam.

  6. #26

    Domyślnie

    Urodziny? Kiedy? Chcemy złożyc ci życzenia i kawałek wirtualnego torcika skosztować.

    Renia

  7. #27

    Domyślnie

    Ja jestem mikołajowym prezentem... a jakby co do czego to w kawiarni forumowej jest wszystko czego dusza zapragnie... myslę że torcik też się znajdzie,
    Zapraszam.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Naprawdę czyli tak jak moja starsza córka.No to z życzeniami jeszcze się wstrzymam

  9. #29

    Domyślnie

    No widzisz jak się składa- chyba jekies znaki na niebie ?? czy cuś ??

  10. #30

    Domyślnie

    dzięki za zaproszenie
    W Mikołaja odwiedzimy kawiarenkę. Co do torcika zaoferujesz?

  11. #31

    Domyślnie

    co tylko dusza zapragnie.......

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Yacku - strop wylany, ale jeszcze go nie widziałam. Zaplanowałam sobie na jutro penetracje budowy od a do Z. Napisze cos wiecej w poniedzialek. milego weekendu

  13. #33

    Domyślnie

    nawzajem, i miłych wrażeń z inspekcji na budowie !!!
    czekam na opis...

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    hej! inspekcja zakonczona. z wynikiem pozytywnym. strop rowniutki, mozna po nim biegac. w tym tygodniu maja ruszyc scianki dalej. w sobote integrowalam sie z przyszlym srodowiskiem, tzn. bylam na zebraniu wiejskim. temat wazny - gazyfikacja. ma byc w IV kwartlale przyszlego roku. byloby super...zadnych zbiornikow na podworku
    P.S. Budowa pod Wrockiem, aktualnie mieszkam we Wrocku. Zaproszenie aktualne

  15. #35

    Domyślnie

    Dziękuje, jak bedę znał konkretny termin wyjazdu dam znać - prawdopodobnie tak jak pisałem powyżej bedzie to 2-6 grudzień.
    Ciesze się że na Twojej budowie wszystko OK! Przyjemne prawda? Patrzec jak marzenia się ziszczają!
    Pozdrawiam

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    pewnie że przyjemne. w srode rano umowilam sie na budowie z hydraulikiem i kierownikiem budowy. ciekawe co oni na moj projekt urzadzenia lazienek ? czasami mam wrazenie ze jak dzwonie do kier. budowy to on mysli " to znowu ona!!!!!!" zadaję mu całe mnóstwo pytań i chyba często się czepiam jakosci wykonanych prac (no cóż...zboczenie zawodowe) ale z drugiej strony przecież to buduje się MÓJ dom i JA będę tam mieszkać - mam więc prawo chyba wiedziec o nim jak najwięcej - przynajmniej teoretycznie, bo z praktyką budowlaną trochę gorzej (przynajmniej na tym etapie

  17. #37

    Domyślnie

    Jak swiat światem relacja sprzedawca-klient, zleceniodawca-wykonawca itp.itd. jest zazwyczaj taka sama - to znowu ona dzwoni - mysli wykonawca, - to chyba nie jest warte tej ceny, chyba mnie oszukano- sądzi klient, NATURA CZŁOWIEKA- tylko w niektórych te relacje są poprawne, jak sądzę - w momencie jeżeli jednej i drugiej stronie wykonywanie danej pracy,zlecenia, czynności daje zadowolenie i satysfakje, Trzeba na to zwracac uwagę przy wyborze osoby która wykonuje zlecona pracę. Tyle z mojej obserwacji a życie wiadomo - swoim torem biegnie i nie zwraca uwagi na nikogo.....

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    ..no i tak życie toczy sie dalej. jutro biorę wolne, najpierw hydraulik, potem maraton po sklepach z oknami, drzwiami i kominkami.....a może powinnam zacząc pisać dziennik

  19. #39

    Domyślnie

    to masz przed soba już tylko same przyjemności.... okna , kominki...hmmm sama radość!!

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    no tak radosc na pewno. w końcu to mój dom i szukam rzeczy do niego. problemem oczywiscie jest kasa - czasem trzeba zrezygnowac z czegos bo po porostu jest to dla mnie niedostepne no i roznorodnosc tych wzystkich rzeczy tez czasem oglupia (przynajmniej na poczatku- potem droga eliminacji jakos mysle uda sie znalezc to czego szukamy)

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony