dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45
  1. #1

    Domyślnie projekt MINIATURKA 2 pracownia ARCHON

    Mam pytanie co myślicie o tym projekcie. Jak wam się podoba? A może ktoś buduje ten domek, bądż wybudował?
    http://www.projektydomow.pl/index.ph...daa757&lang=pl

  2. #2

    Domyślnie ania

    Poprawiam http://www.projektydomow.pl/index.ph...daa757&lang=pl Domek bardzo mi się podoba
    Mam nadzieję, że o ten chodzi?
    Ania

  3. #3

    Domyślnie Mały i prosty domek

    Dzięki Aniu za dobre słowo bo jesteśmy zainteresowani tym domkiem i poprawę

  4. #4

    Domyślnie ania

    Proszę bardzo Czy będziecie wprowadzać jakieś zmiany w projekcie?
    Ania

  5. #5

    Domyślnie Mały i prosty domek

    przedłużenie o metr,lustrzane odbicie,kotłownia na miejscu pomieszczenia gospodarczego,powiększenie łazienki na poddaszu

  6. #6

    Domyślnie ania

    To będzie naprawdę uroczy domek Myślę, że to jest b. dobry wybór.Mam ogromny sentyment do takich domków- sama też wybrałam podobny domek
    Pozdrawiam
    Ania

  7. #7

    Domyślnie mały iprosty domek

    Aniu co myślisz o kominku pod schodami?Ijaki dom ty budujesz

  8. #8

    Domyślnie ania

    http://www.ciepledomy.pl/12866.xml?page=1 na ten domek jesteśmy zdecydowani na 90%, pod domem piwnica z garażem.Jesteśmy tuż przed adaptacją.Jeżeli chodzi o kominek, to właściwie musi tam być i myślę, że będzie wyglądał dobrze.A, czy macie jakieś obawy?.Może ktoś z bardziej doświadczonych na forum umiałby coś Tobie doradzić na temat kominka?
    Ania

  9. #9

    Domyślnie Mały i prosty domek

    Nasze domy są bardzo podobne.Jesteśmy na etapie papierologii -nasz projekt się adaptuje a my cały czas się zastsnawiamy czy te zmiany wyjdą na korzyść-wszystko wyjdzie w praniu

  10. #10

    Domyślnie ania

    Zmiany, które wprowadzacie są napewno przemyślane i myślę, że korzystne.To fakt, jak wszystko zaczyna nabierać kształtu i już się mieszka to wychodzą + i - naszych wyborów i decyzji. Myślę, że prawie każdy tak ma.Głowa do góry! Napewno będzie ok.
    Ania

  11. #11

    Domyślnie

    Rom Miniaturka to bardzo fajny projekt my jednak wybraliśmy większą wersję myślę że jak będziesz budował systemem gospodarczym to 120000 wystarczy spokojnie .Myślisz o jakiś większych zmianach?

  12. #12

    Domyślnie

    jestem na etapie szukania projektu, mój ojciec to budowlaniec, zarówno zawodowo wiele lat zajmował się tym (jako kier.budowy), jak ostatnio "rekreacyjnie"- twierdzi z palcem w d..
    do szczęścia brakuje mi tylko domu

  13. #13

    Domyślnie

    No to pozazdrościć Dziubek takiego ojca(taka pomoc jest na szalę złota).Gorzej z wyborem projektu my szukaliśmy rok i teraz kiedy projekt jest w adaptacji ciągle nasuwa się pytanie -czy był to dobry wybór?

  14. #14

    Domyślnie ania

    Hej Poweł! Niedawno pisałam, że jesteśmy przed adaptacją. Od dzisiaj mogę napisać, że jesteśmy w trakcie adaptacji projektu. Budujemy LMB27.Rok temu 8.03 zakupiliśmy działkę i od tego czasu rozpoczęły się poszukiwania projektu. Decyzja wydaje się być przemyślana, ale...no właśnie. Myślę, że wątpliwości co do wyboru będą się czasami pojawiały. No, ale cóż już nie ma dowrotu
    Pozdrawiam
    Ania

  15. #15

    Domyślnie

    No to pogratulować decyzji ,nam szukanie projektu zajeło ponad rok, po obejrzeiu 10000 padło na Miniatrke2 i do końca brak pewności czy to ten.Ale już się rysuje więc nie ma odwrotu.Ania to teraz przed tobą uzgodnienia techniczne projektu(coś mi się wydaje że największą cierpliwość trzeba mieć do telekomunikacji,czy wy też musicie załatwić uzgodnienia w telekomunie bo nie wiem czy nasz architekt czegoś nie pokręcił).

  16. #16

    Domyślnie

    Ania wybrałaś wersję z garażem?

  17. #17

    Domyślnie ania


    Do uzyskania pozwolenia musimy mieć warunki na wodę ( Już mamy na działce), prąd (u nas na działkach będą budować stację transformatorową, ale pierwszą ratę mam wpłacona) no i gaz ( też bez problemu) I tylko tyle.
    Aha mój domek bedzie podpiwniczony( z garażem pod domem), ponieważ mamy spadek na działce.
    Hej
    Ania

  18. #18

    Domyślnie

    I nie musisz mieć warunków technicznych z telekomunikacji?To dziwne chyba z tym naszym architektem jest coś nie tak gosciu stwierdził
    że a) gazownia b) energetyka c) wodociągi d) telekomuna

  19. #19

    Domyślnie ania


    Na temat warunków z telekomunikacji nic nasza pani architekt nie wspominała.
    Ania

  20. #20

    Domyślnie

    No to może u nas są tylko takie wymysły,albo architekt ma błędne wiadomości

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony