dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21

    Domyślnie ania

    Może sprawdż sam np. w starostwie?
    Ania

  2. #22

    Domyślnie

    Teraz to już po fakcie mapki przesłane do Katowic i trzeba czekać na ich powrót.

  3. #23

    Domyślnie ania

    Może gosc ma układy z telekomunikacją
    Ania

  4. #24

    Domyślnie

    Nie wiem Aniu -co on by z tego miał przecież to tylko kwestia pieczątek

  5. #25

    Domyślnie ania


    Pierwszy raz słyszę o warunkach z telekomunikacji, ale może " co kraj, to obyczaj"
    Ania

  6. #26

    Domyślnie

    już za chwilę wszystko przestanie mnie zadziwiać ,najgorsze że na każdą pieczątkę trzeba jakiś czas czekać nic nie można załatwić od ręki.Jak na razie najszybciej poszło z gazownią

  7. #27

    Domyślnie ania

    My czekamy jeszcze na warunki z gazowni. Jak dostaniemy, to dostarczymy do biura, w którym robimy adapt.( a tak wszystko mamy w komplecie- przynajmniej narazie) Jeżeli ktoś się spieszy to fakt, takie czekanie wkurza. Nam tak bardzo nie zależy na czasie.A Wy kiedy planujecie zacząć? Czy biuro, w którym robicie adaptacje załatwia Wam taż pozwolenie na budowę?
    Ania

  8. #28

    Domyślnie

    Nasz architekt nie załatwia pozwolenia musimy sami ,a rok czekaliśmy na wypis z planu przestrzennego .czyli stracony rok więc teraz wypadałoby żeby to poszło szybciej

  9. #29

    Domyślnie ania

    Fakt, rok czekania na plan...to strasznie długo można być delikatnie mówiąc zniecierpliwionym .My plan zagospodarowania przest. dostaliśmy od ręki. Jak narazie wszystko idzie z górki, ale w którymś momencie może sie troszkę odwrócić !
    Ania

  10. #30

    Domyślnie

    No to szczęściarze z was.

  11. #31

  12. #32

    Domyślnie ania

    Cytat Napisał ryby
    Ania67, gratuluję wyboru projektu!
    Dzięki
    Ania

  13. #33

    Domyślnie Mały i prosty domek

    http://www.projektydomow.pl/index.ph...daa757&lang=pl Proszę o komentarze dotyczące tego domu.

  14. #34

    Domyślnie MINIARURKA 2

    CZY KTOŚ BUDUJE LUB ZBUDOWAŁ MINIATURKĘ 2?

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ev_el

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Miniaturka 2

    Witam Jestem zainteresowana projektem domu Miniaturka 2 (w zasadzie decyzja juz zapadła), czy ktoś juz realizował ten projekt ? Przydałyby mi się podpowiedzi na temat rozwiązań wewnątrz domu, a może jakieś fotki ??? Z góry dziękuję i pozdrawiam

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malenaj

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    5

    Domyślnie Czy ktoś buduje lub wybudował dom według projektu MINIATURKA

    Witam serdecznie szukam forum dotyczącego domu miniaturka.
    Mam też pytanie czy ewentualnie ktoś w okolicach Oświęcimia wybudował taki dom?

  17. #37

    Domyślnie Budujący dom w/g projektu Miniaturka N

    Witam

    Czy jest ktoś na forum kto zbudował lub buduje dom w/g projektu Miniaturka N biura Archon.

    Pozdrawiam

    Dorota

  18. #38

    Domyślnie

    no tak mi przykro że nikt nie buduje tego uroczego domu mam nadzieje ze jednak znajdzie się ktoś kto jak nie buduje to już wybudował
    /archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-miniaturka-n/m4e2426dcaa0e8

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JanC

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Środa Śląska
    Kod pocztowy
    55-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.

    Aktualnie buduję dom według projektu Miniaturka N biura Archon. Obecnie budynek znajduje się w stanie surowym zamknietym. Mogę udzielić odpowiedzi na nurtujące Panią pytania dotyczące prac które dotychczas zakończyłem. Dotychczas przeszedłem kolejne etapy: załatwienie wszelkich formalnmości związanych z pozwoleniem na budowę ( gmina i starostwo), wytyczenie budnku, budowa fundamentów i ścian, pkrycie dachu, wstawienie okien i drzwi wejściowych, montaż alarmu i częściowo instalacji elektrycznej ocieplenie poddasza, Damek faktycznie prezentuje się uroczo. Zmiany w projekcie dotyczyły min. kąta nachylenia dachu 40 stopni (dom powstaje w terenie górzystym). Większość prac wykonywałem we własnym zakresie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P020313_12.590001.jpg
Wyświetleń:	522
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	184991 w załączeni fotka domu. proszę nie sugerować się kolorem ram okiennych, gdyż jak widać na fotografii są to taśmy zabezpieczające okna przed uszkodzeniami. Nie wiem czy powyższa treść cokolwiek Pani pomożę w wyborze projektu, ale jeśli nasuwają się jakieś pytania chętnie odpowiem, jeśli oczywiście będę posiadał stosowną wiedzę.


    Pozdrawiam JanC

  20. #40

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Projekt Miniaturki N wybrałam z mężem w grudniu 2012 . W chwili obecnej czekam na PnB jak twierdzi mój Kb powinno być lada dzień ( słyszę od niego ten tekst już od stycznia ) no ale czekam cierpliwie i mam nadzieję że w maju będziemy mogli ruszyć. Jeżeli chodzi o zmiany to my będziemy budowali lustrzane odbicie. Rezygnujemy z okien dachowych , zostaje tylko jedno w łazience. Dwa małe pokoje będą połączone więc okno będzie jedno duże na osi domu, ale nie balkonowe tylko zwykłe. W pokoju z garderobą tez będzie zwykłe duże okno. Mamy zamiar budować systemem gospodarczym na tyle na ile nam się uda. Bardzo cieszę się , że jest ktoś kto ma doświadczenie budując Miniaturkę N . Jeżeli mogę poprosić a nie bedzie to problemem to bardzo proszę o kosztorys oraz o zestawienie materiałów potrzebnych na poszczególne etapy Z góry bardzo dziękuje i ciesze się niezmiernie ,ze mogę zapytać skorzystać z Twojej pomocy . Jeżeli nie będzie to problemem to proszę o zestawienia na moją skrzynkę [email protected]

    Pozdrawiam serdecznie
    Dorota

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony