dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    kuźwa, po ile Wy macie lat? Bo tak jak czytam to wychodzi mi że jedno 16 a drugie 17.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Tia dla was to takie proste jest

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekRud Zobacz post
    Nie jest tak ze psycholog bedzie za wszelka cene ratowal?

    Obiektywnie to tu nie ma nic do ratowania. Ale jeżeli boisz się, że psycholog będzie ratował Twoje małżeństwo, to po cholerę tam dzwonisz, umawiasz się, wleczesz żonę dając Jej fałszywą nadzieję w sytuacji, gdy Twoim marzeniem jest wymiksować się z małżeństwa i to bez żadnych kosztów z Twojej strony. Najlepiej, żeby to Ona wniosła o ten rozwód i jak najszybciej opuściła Twoje mieszkanie, prawda? A tymczasem zakochana we własnych wyobrażeniach kobieta uczepiła się niczym rzep psiego ogona. Tylko w jednym masz rację: - to z Tobą jest "coś nie w porządku" a to "coś" to egoizm, infantylizm, atrofia uczuciowości wyższej, niezdolność do planowania i przewidywania skutków własnych działań oraz podejmowania racjonalnych decyzji, brak odpowiedzialności za rodzinę, osobowość bierno-zależna, a poziom empatii, cóż...niżej kolan zapewne. I co, psycholog ma w pół roku wyciąć ten wrzód, który rósł i pęczniał przez kilkanaście lat?
    Ogród - moja miłość

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    chichot_23

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Połaniec
    Posty
    169

    Domyślnie

    Dla mnie osobiście to jakaś renta jest. Nic Was nie łączy kompletnie, a poza tym to myślę, że ona ma prędzej jakiegoś ktosia do poza małżeńskich eskapad, niż Ty. Po tym co piszesz to dziw, że tak długo wytrwałeś w tym związku, a poza tym po co się w niego pchałeś?! Nie zgodzę się z częścią przedmówców odnośnie tego, że szukasz kobiet "na siłę". Facet musi poczuć, że to jest ta właśnie właściwa. Poniekąd poczuć bezpieczeństwo, a przede wszystkim pociąg. Broń Boże dziecko w Twoim przypadku! Bo to ono będzie cierpieć najbardziej. Spróbuj z kimś jak poczujesz, że to jest właśnie ta osoba. po co kupować dres jak lubię chodzić i bardziej podobają Ci się dżinsy?!
    Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na polepszenie swoje życia!!!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez chichot_23 ; 31-12-2016 o 00:06 Powód: błąd

  5. #45

    Domyślnie

    "Poczuć ?! To żonę się czujem wybiera, nie rozumem? A ten "czuj" gdzie jest u faceta zlokalizowany, niżej kolan czy wyżej nosa?
    Ogród - moja miłość

  6. #46

    Domyślnie

    Chyba już nie zagląda kolega, a dziś przeczytałem i chętnie bym się dowiedział, co się dalej dzieje..
    Dziennik budowy wariacji "Heliosa" - zapraszam wszystkich udzielający dobrych rad

    Dom piętrowy 220 m2 (w tym nieogrzewany garaż 32 m2), ściany silikat drążony, EPS 20 cm 0,031, strop nad piętrem 25 cm EPS 0,40, podłoga 15 cm EPS 0,38, PC PPC C10 inverterowa, Dz spiralne 720 mb rury na obszarze ok 500m2, okna 3szybowe Avante, Rekuperator Thessla Green 400, PV 5,08 kWp grunt, wystawa prawie południowa

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony