dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie Wielki kryzys w związku - czy to juz koniec?

    Witam serdecznie jestem nowym uczestnikiem tego forum. Pisze ponieważ szukam pomocy i odpowiedzi na pyytania, na ktore nie da się jasno odpowiedzieć. Mam 30 lat.

    nie aktualne ejst lepiej
    Ostatnio edytowane przez GrzesiekRud ; 07-11-2018 o 09:28

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Qmpleka

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    21

    Domyślnie

    Piszesz "pomóżcie" - ale co mamy zrobić?

    Ewidentnie niesie cie do nowych koleżanek i tyle.
    Skoro już raz się złamałeś i dałeś nakłonić do slubu ,to teraz dma Ci dobra radę - nie róbcie razem dzieciaka, bo ty za chwilę i tak znikniesz, a dziecko zostanie bez ojca.

    Tyle.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Dziecka nie planujemy, tzn ona bardzo chce ja mam solidne watpliwosci dopoki tego nie naprawie. Bardziej chodzi mi o to czy zakocham sie w zonie jeszcze raz czy to jeszcze mozliwe.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.625
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zakochanie to po po prostu trwająca pewien okres reakcja chemiczna w organizmie.
    Później ona przemija i o powodzeniu związku decyduje to, jak dobrze poznały się i jak się dobrały zakochane wcześniej osoby.

    Jeśli Ty ożeniłeś się tylko po to, by nie było afery, to nawet wtedy nie byłeś zakochany. Masz jeszcze na to paliwo, więc Cię kręcą inne kobiety.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Masz chyba syndrom gonienia kurek. Nie interesują cię te złapane, tylko emocje gdy gonisz.
    Albo terapia albo daj żonie wolność, by znalazła dojrzałego faceta, z którym będzie mogła mieć dziecko. Jest zakochana, nie będzie chciała się rozstawać, będzie płakać. Ale trzeba jej uświadomić, że przez tyle lat tkwiłeś z nią z lenistwa i wyrachowania a nie miłości. Że cię nie podnieca i nie chcesz mieć z nią dzieci.
    Skoro to seksowna babka, szybko kogoś znajdzie do pocieszenia.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Myslicie ze terapia moze pomoc?
    Ktos kiedys sie poddal terapii? Mozna zmienic az tak nastawienie?

    Ja zonie juz pare razy powiedzialem ze nie chce byc z nia lecz ona mi powiedziala mniej wiecej ze mi odwalilo i ze mam sie przywolac do porzadku i sie zachowywac jak kiedys i ze nie ma mowy o wyprowadzce. Ze mnie zna i wie jaki jestem ze jestem dobry ale sie gdzies zaglubilem itd. Ona mieszka u mnie musial bym ja wyrzucic na ulice. Nie ma nikogo za bardzo kto by jej pomogl. Ma na sobie duzy kredyt z glupoty.. jak to mowi bledy dziecinstwa. Naprawde jest to ciezki temat dla mnie. Moze warto zacisnac zeby i tkwic w tym dopoki moj poped za kurkami nie zniknie i stwierdze ze jednak dobrze ze jestem z nia?

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Kiedys jak wyjezdzala na delegacje no to przytualem poduszki na ktorych spala bo mi brak bylo a teraz jak wyjezdza no to sie ciesze ze zostaje sam.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Stawiam na to że po prostu ją zdradzisz. A wtedy ona zostawi cię bez kasy przy pomocy sprytnego adwokata.
    To, że nie chce przyjąć do wiadomości, że jej nie kochasz, to normalne. Rzadko kto lubi uświadamiać sobie , że całe jego dotychczasowe życie to było kłamstwo.

    Terapia cię nie zmusi do miłości. Ale może pozwoli wam ułożyć wzajemne relacje na spokojnie, zanim dojdzie do działań podejmowanych pod wpływem złych emocji.

    Żona ma swój biznes, więc nie zostanie z niczym.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Terapie mamy juz za soba. Zona stwierdzila ze pani psycholog glupoty gada i ze nie bedzie jej sluchac itd. Ucielismy terapie, szkoda bylo czasu i pieniedzy. Trwala 5 mc. Pani psycholog ktora ja prowadzila podobno jest bardzo dobra. Teraz sami co piatek rozmawiamy. Mowie o moich odczuciach. Zona jak zona. Mowi ze mnie kocha i bedzie walczyla z calych sil by mnie miec. Jak ja bym uslyszal od kogos to co ja jej powiedzialem juz dawno bym odszedl. Co lepsze flirtowalem rok temu z kobieta zona to znalazla i stwierdzila ze kazdy w zyciu popelnia bledy... podobno jestem cudownym mezem itd itp. Pozostaje mi chyba tylko przyniesienie papierow rozwodowych i liczenie na to ze ich nie spali w piecu

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    A moze to ze mna jest cos nie tak? A moze to ta pani psycholog byla zla? Czy dobry psycholog jest w stanie powiedziec ze dwie strony powinny sie rozstac? Czy nikt za nas decyzji nie podejmie? Zona nie kieruje sie logika. Ona ma klapki milosci na oczach. To musialby byc psycholog ktory jej dobitnie wytlumaczy ze to nie ma sensu. Mialem flirt z 1 kobieta bedzie i kolejna tymbardziej ze sie nam nie uklada.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A może po prostu oboje macie małżeństwo z rozsądku - ona z tego ma dach nad głową a ty wybaczone, kiedy filtrujesz na boku.
    Ustalcie sobie związek otwarty, zróbcie podział majątku w formie intercyzy i jak się komuś zachce urządzenie życia na nowo z nowym partnerem, nikt nie będzie stratny i poszkodowany.

    Psychologowi nie wolno podejmować za was decyzji. Ani nakłaniać. Przecież to niezgodne z etyką!
    On ma wyjaśnić powody, dlaczego myślicie, zachowujecie się i czynicie tak a nie inaczej.
    Może na przykład uświadomić twojej żonie, że ty naprawdę jej nie kochasz i szukasz innej partnerki. Albo tobie, że pragnienie szczęścia jest normalnym dążeniem człowieka.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-10-2016 o 17:30

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    No to bądźże wreszcie mężczyzną i wystąp o rozwód z twojej winy.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Podam ci pewny przykład z życia
    Facet poznaje dziewczynę. Zaczynają się spotykać, zamieszkują razem. Robią razem interes, dla którego dziewczyna pożycza mu kasę.
    Ale z czasem facet widzi, że jednak to nie to. Dziewczyna zakochana do nieprzytomności. Interes nie idzie.
    Facet poznaje inną kobietę, zaczyna żyć na dwa domy. Zakochana dziewczyna ignoruje oczywiste fakty, jak znikanie na weekendy. Ignoruje ludzi, którzy jej mówią, że facet ją zdradza. Facet boi się postawić sprawę na ostrzu noża, bo wie, że dziewczyna zainwestowała w ich wspólną przyszłość pieniądze, a on nie ma z czego oddać. Więc lawiruje. Niby nie mówi, że kocha, ale też nie mówi jej jednoznacznie wprost "to koniec, spadaj".
    Po 8 latach sprawa się rypła. Ta druga urodziła dziecko i kazała się wynosić tej pierwszej.
    Awantura jaka wybuchła skończyła się ciąganiem po sądach, komornikami, prokuraturą, anonimowymi teflonami, wyzwiskami pod domem, niszczeniem wspólnego samochodu.

    Tak może to wyglądać u ciebie.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    No to bądźże wreszcie mężczyzną i wystąp o rozwód z twojej winy.
    Ale dlaczego z jego winy? Przecież ona wybaczyła. A do zdrady sensu stricte nie doszło.
    Rozwód z winy ma haczyki prawne.

    Lepiej o rozwód na zimno, za porozumieniem stron. Co trzecie małżeństwo się rozstaje w Polsce, a najczęstszy powód to "niedopasowania charakterów".
    Żaden wstyd. Tym bardziej, że dzieci nie ma. Zróbcie to jak dorośli ludzie.

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Macie racje do konca roku jej obiecalem powalczyc. W styczniu mamy wolne wiec wtedy jej to powiem ale powiem jej to gdy padne calkowicie psychicznie. To jest dla mnie wielka porazka.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dlaczego? Przecież od początku zapowiadało się na katastrofę:
    atrakcyjna kobieta ale nie moj typ jakos
    ona sie bardzo zakochala we mnie. Ja w niej chyba nie
    Ja nie chcialem slubu za bardzo, ona zrobila afere, plakala

    Po prostu stale ulegałeś kobiecie, bo nie umiałeś powiedzieć jej prawdy.

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Tak byly tez pozytywne strony. Bardzo pasowal mi jej charakter. Potrafilismy gadac calymi nocami. Naprawde byl czas ze bylo bardzo przyjemnie dopoki tamta laska sie nie pojawila i nie wyjechalem.

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    Czy psycholog moze zonie powiedziec prosto w twarz ze jej nie kocham?

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GrzesiekRud

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    50-233
    Posty
    19

    Domyślnie

    I moze to wywnioskowac po moich zachowaniach? Nie chce isc do psychologa i powiedziec mu prosto w twarz ze nie kocham zony.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekRud Zobacz post
    Czy psycholog moze zonie powiedziec prosto w twarz ze jej nie kocham?
    Nie.
    Ty masz to powiedzieć. W sposób jednoznaczny i nie dający żadnych wątpliwości. Bez dopuszczania do jakichkolwiek "och, nie przesadzaj", "głupoty gadasz", "co ci odbiło"

    Cytat Napisał GrzesiekRud Zobacz post
    Tak byly tez pozytywne strony. Bardzo pasowal mi jej charakter. Potrafilismy gadac calymi nocami. Naprawde byl czas ze bylo bardzo przyjemnie dopoki tamta laska sie nie pojawila i nie wyjechalem.
    Co świadczy, że lubisz ganiać za kurkami a nie posiadać je w domu.
    Z kumplami też pewnie ci się dobrze gada, ale to nie powód by z nimi wspólnie mieszkać i się hajtać, co?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-10-2016 o 12:05

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony